IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 8th November 2011, 11:16
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Честито Miss_me!!! И на теб ще ти пожелая бързо възстановяване и един страхотен резултат накрая!
Благодаря ти за обяснението, готова съм с фотошопа, само трябва да напиша на листче какво искам...
  #1052  
Стар 8th November 2011, 12:06
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря ви момичета за хубавите пожелания и подкрепата.
Снимките от болницата ги владее Мисс–ме, като ми ги прати ще ги кача. Но такива картинки сте виждали много пъти - сини, бинтовани, подути.

geri_ng, не си давай парите за "упойка", използвам кавички, защото доколкото разбрах представлява нещо като премедикацията, само те отпуска и замайва, а не обезболява напълно. Ти вероятно си го усетила при махането на тампоните.
И при мен имаше премахване на гърбица, скъсяване, повдигане, оформяне на връх, преграда, но след като отказах упойката, сестрата -мъж повече не дойде да настоява.

Свобода, не се притеснявай, ще имаш време да обясниш на доцента какво точно искаш, но най-добре си направи списък. Изобщо не се притеснявай за нищо - в ръцете си на истински професионалисти.

Последно редактирано от roxsana74 : 8th November 2011 на 12:09
  #1053  
Стар 8th November 2011, 13:55
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
Smile

Честито и от мен Miss_me,пожелавам ти леко възстановяване и един хубав реултат,който много да те радва.
  #1054  
Стар 8th November 2011, 14:08
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Благодаря ви, момичета! Дано резултатът си заслужава !
  #1055  
Стар 8th November 2011, 17:20
geri_ng geri_ng не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря за съвета ви момичета!Наистина ме замаи само при махането на тампоните,наистина не ме заболя,беше венозна инджекция,много ме е страх за другата седмица че имам и конци за махане вътрешни.
А относно фотошопите аз се доверих изцяло на доцента без снимки и мисля че се справи чудесно,но няма още да говоря ще видим по нататък.Той преценя най-добре според формата на лицето какъв нос ще стои добре!
  #1056  
Стар 8th November 2011, 21:46
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

кажете ми моля в болницата достатъчна ли е храната и трябва ли да си нося. Има ли откъде да се купува, а аптека има ли. Ще бъда сама без познати в Пловдив и без придружител с три нощувки.

Последно редактирано от marchela : 9th November 2011 на 10:11
  #1057  
Стар 9th November 2011, 10:14
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marchela Виж мнението
кажете ми моля в болницата достатъчна ли е храната и трябва ли да си нося. Има ли откъде да се купува, а аптека има ли. Ще бъда сама без познати в Пловдив и без придружител с три нощувки.
Писах ти на лични
  #1058  
Стар 9th November 2011, 11:47
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Писах ти на лични
Еее ама защо на лични Щеше да ми е полезно и на мен...
  #1059  
Стар 9th November 2011, 19:57
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Момичета да ви питам нещо. Има ли някой от форума с по четири или пет ринопластики и това възможно ли е въобще - в смисъл не е ли вече много опасно. Питам, защото се запознах наскоро с едно момиче, което има три операции, но носа й наистина все още е много голям. Общо взето се е променила само формата. Тя в чудо се е видяла и аз й препоръчах Джамбазов, ама не знам честно казано дали ще се справи, защото то има работа главно по върха. Въобще ще се навие ли док на четвърта операция? Аз честно казано не знам дали и с една ще се оправи нослето, освен ако не се развихри с рязането. Мерси предварително.
  #1060  
Стар 9th November 2011, 20:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

С четири има - tediidet, за нея има инфо някъде в старите теми. Ако тъканите позволяват поредна операция, не е проблем, проблемът е когато носът е прекомерно оразян, защото в повечето случаи така се получава след много операции. Нека момичето иде на консултация, докторът ще й каже може или не може.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.