IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 21st November 2011, 17:36
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Хана и моята операция е за април-23.04,твоята кога е?
Моята е на 11-ти. Има доста време и съм спокойна. Не знам дали ще я направя. В случай, че се разколебая съвсем, ще зарадвам с по-ранна дата някоя съфорумка, записана примерно за края на юли...
  #1332  
Стар 21st November 2011, 17:40
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Оперирах се повторно при един от тримата най добри пластични хирурзи на Англия . Може да се каже 4е съм 90% щастлива с резултата .Имам съвсем дребни несъвършенства които виждам само аз, но имайки предвид какъв ми беше носа след първата операция , човека направо е сътворил чудо
Ако някога се реша на трета операция , то ще е 100% при Джамбазов.
Сю, въпреки преживените неволи, съм сигурна, че сега изглеждаш страхотно / тези 90% за теб,за нас ще бъдат 100%, щом само ти си намираш кусури сега/. Съгласна съм с момичетата, че имаш голямо, добро сърце, въпреки острия език понякога ...всеки си има някакво оръжие Мерси за помощта, продължавай все така!
  #1333  
Стар 21st November 2011, 17:43
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Моята е на 11-ти. Има доста време и съм спокойна. Не знам дали ще я направя. В случай, че се разколебая съвсем, ще зарадвам с по-ранна дата някоя съфорумка, записана примерно за края на юли...
Аз съм за юни, но бих се съгласила да се разменим хахха Стига, няма да се разколебаваш, всичко ще е наред!
  #1334  
Стар 21st November 2011, 17:56
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Kris-Pis, защо да те е срам да пътуваш с влака??

Относно проблема с кожата и дължината на носа, снимките на една от най-успешните ринопластики във форума (тази на baroneska, а нейният нос преди операцията беше голям) не даваха никаква идея човек да мисли, че подобно нещо е възможно. Все пак предполагам при всеки е различно.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #1335  
Стар 21st November 2011, 18:40
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

И на мен това със кожата ми стана много странно. От два часа си мачкам носа, за да преценя каква е- май е дебеличка...не се бях замислила. Е добре, де, като е дебела не може ли да се прибере и отреже повечко от нослето, че като се сложи кожата отгоре да изглежда нормално. То по тая логика дебелокожите ще си ходят с дълги нослета и това е.
  #1336  
Стар 21st November 2011, 18:57
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Kris-Pis, защо да те е срам да пътуваш с влака??

Относно проблема с кожата и дължината на носа, снимките на една от най-успешните ринопластики във форума (тази на baroneska, а нейният нос преди операцията беше голям) не даваха никаква идея човек да мисли, че подобно нещо е възможно. Все пак предполагам при всеки е различно.
Ами защото на 7-ми ден след операцията едва ли ще съм за пред хора ще се чудят кой ме е пребил и защо съм "гипсирана"...знаеш българския манталитет...
Отнсно снимките, на много малко хора успях да видя, тъй като повечето снимки или са изтрити или са сменени паролите...не знам как е била въпросната баронеска, но се надявам и аз да имам такъв късмет
  #1337  
Стар 21st November 2011, 19:02
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
И на мен това със кожата ми стана много странно. От два часа си мачкам носа, за да преценя каква е- май е дебеличка...не се бях замислила. Е добре, де, като е дебела не може ли да се прибере и отреже повечко от нослето, че като се сложи кожата отгоре да изглежда нормално. То по тая логика дебелокожите ще си ходят с дълги нослета и това е.
Не знам, мила, така ми го обясни доктора...Че изпънатите носове, с немесест връх се правят по-лесно и има огромен ефект, тъй като били със стегната еластична кожа, а примерно моя е с месест връх и кожата не е стегната и еластична да го прибира навътре,отпусната е, и като оправи нещата отдолу, като се пуснела същата тази кожа, не може да го прибере така, както другия вид носове и не изглеждало толкова фино. Майка ми е с хубав,тесен,стегнат и малък нос,той даде пример с нея, че при нея ще има по-добър резултат,ако си прави нещо.
  #1338  
Стар 21st November 2011, 19:08
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Офффф, сега пък и кожата стана проблемна. Първо ми казаха, че имам месести ноздри и затова няма да мога да получа малко финно носле, после висяща колумела, сега пък дебела кожа. Изобщо мечтата ми за малко финно сладко носле все повече се отдалечава...
  #1339  
Стар 21st November 2011, 19:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Офффф, сега пък и кожата стана проблемна. Първо ми казаха, че имам месести ноздри и затова няма да мога да получа малко финно носле, после висяща колумела, сега пък дебела кожа. Изобщо мечтата ми за малко финно сладко носле все повече се отдалечава...
Глупости ! Имаш напълно нормален нос !
Като казват месест имат предвид камбест !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1340  
Стар 21st November 2011, 19:16
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Има ли някой с операция за 12.12.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.