IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 14th January 2012, 16:33
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

моите ноздри бяха големи и когато питах док дали ще ги намаля, той каза че няма, но сега съм с повдигнат нос и страхотно прибрани ноздри, така че спокойно
  #1762  
Стар 15th January 2012, 21:07
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Не знам дали му е тук мястото, но все пак ще помоля, ако момиче на име Тони Красимирова, чете форума, да ми пише на лични... Благодаря
  #1763  
Стар 16th January 2012, 09:59
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marrinella Виж мнението
Момичета,имате ли идея при повдигане на върха - ноздрите винаги ли трябва да се приберат,защото като се гледам ако ми вдигне върха и не се пипнат ноздрите ще стане страшно...
Ако не се прибират латералните хрущяли, ноздрите ти ще се запазят
  #1764  
Стар 16th January 2012, 10:17
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Според мен не си е правила нищо на носа Преслава, както писа Сюзън е фотошоп или светлина и грим.
Исаках да попитам дали има някой който е бил с месест връх и му е бил стесняван и е останал доволен. Много се притеснявам, че няма да може да ми го направи доктора така както го искам.
А тези които вече са минали 5-6 месеца от операцията нищо не казват как се променя носа. Моля някой да изкаже наблюдения.
  #1765  
Стар 16th January 2012, 11:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Според мен не си е правила нищо на носа Преслава, както писа Сюзън е фотошоп или светлина и грим.
Исаках да попитам дали има някой който е бил с месест връх и му е бил стесняван и е останал доволен. Много се притеснявам, че няма да може да ми го направи доктора така както го искам.
А тези които вече са минали 5-6 месеца от операцията нищо не казват как се променя носа. Моля някой да изкаже наблюдения.
Почвам да ставам банална, но ако имаш месест връх, няма смисъл да почваш да се оперираш в Бг.. Защото ще последваш оримера на всички ни, направили тази грешка - 3-4 ринопластики и накрая събираме пари за чужбина.. По-добре си спести мъките, парите и разочарованието.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1766  
Стар 16th January 2012, 15:48
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Нелс имаш ЛС.
  #1767  
Стар 16th January 2012, 16:54
eleni eleni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Вие сега ме хвърлихте в размисли с тия месести върхове...моят не бих казала,че е точно месест,по скоро е разделен на 2,все едно има резка по средата,иначе е сравнително тесен,та искам да ми стане с нормален връх,но започвам да се съмнявам дали ще мога да получа желаният резултат
  #1768  
Стар 16th January 2012, 17:57
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Нелс видях твоите снимки и незнам защо не ти е изтънил върха още, аз вече съм решила че е Джамбазов, защото на мен ми трябва преди всичко специалист унг и който прави едновременно естетически корекции. Моят връх не е толкова голям или ужасен но ми се иска да го намали значително. За гърбицата не се притеснявам, знам че ще се справи с неял Нямам възможност да се опирирам в чужбина, просто няма как да стане в близките години а го искам от толкова време. Поне не съм видяла някой да пише че Джабмазов ти го прави по зле от преди и смятам че може да му се има доверие. П.С. Може пък да е в чужбина да се учи да прави финни връхчета и като се върне да ги прави страхотни-това беше в рамките на майтапа, но надеждата никога не умира. Гледам да бъда реалистка.
  #1769  
Стар 16th January 2012, 21:11
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Почвам да ставам банална, но ако имаш месест връх, няма смисъл да почваш да се оперираш в Бг.. Защото ще последваш оримера на всички ни, направили тази грешка - 3-4 ринопластики и накрая събираме пари за чужбина.. По-добре си спести мъките, парите и разочарованието.
Нелс ,искам да ти покажа снимка...
  #1770  
Стар 16th January 2012, 21:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Нелс видях твоите снимки и незнам защо не ти е изтънил върха още ......
И аз това се чудя.
Не искам да те разубеждавам - Джамбазов е страхотен специалист, екипът му също. Аз не съжелавам, че се оперирах при него, със сигърност е по-добре носът ми. Но не е това, което искам. Казвала съм тук, че ми е писнало от ринопластики, и за това съм леко негативно настроена.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.