IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3691  
Стар 18th February 2012, 14:29
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

TSL-a не го внасят изобщо.
  #3692  
Стар 18th February 2012, 14:31
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Маркова, ако профилът ти беше нисък и под мускула щеше да е само едно рязане без видим резултат
Що баш така, Лилянка?!
Абе аз и док питах, дали пък да не сложим LF, че не ги искам на врата си, но той ме отряза веднага и каза, че тва изобщо не ставало ...
Нали ги има тия L-ки, значи все някой ги ползва. Много ми е странно. Пък и той не се обоснова.
  #3693  
Стар 18th February 2012, 14:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
TSL-a не го внасят изобщо.
Това не знам, но точно това се води нисък профил. А модерейт си се води среден. Може да е най-ниския от новите но си е среден. С лилиана сме с почти еднакви параметри и тя е среден профил. Другите два се водят висок и ултра висок.
Няма проблем, устройва ме перфектно резултата.
  #3694  
Стар 18th February 2012, 14:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Що баш така, Лилянка?!

Ти пък сега какъв въпрос ми зададе. Може би се ползват ако искаш да увеличиш от А на малко B размера на чашката (това са си мои лаишки разсъждения). Аз едно време докато се чудех какво точно искам все си мислeх, че като са ми пред цикъл са си супер... т.е. ако исках тази визия може би трябваше да сложа low. После се позамислих, че в крайна сметка като ще е гарга да е рошава и зачеркнах low-ките
  #3695  
Стар 18th February 2012, 14:42
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ти пък сега какъв въпрос ми зададе. Може би се ползват ако искаш да увеличиш от А на малко B размера на чашката (това са си мои лаишки разсъждения). Аз едно време докато се чудех какво точно искам все си мислeх, че като са ми пред цикъл са си супер... т.е. ако исках тази визия може би трябваше да сложа low. После се позамислих, че в крайна сметка като ще е гарга да е рошава и зачеркнах low-ките
Разсъждавайки си, ако проекцията е пълна или екстра, кво като профила е 'лоу'?! Т.е. обема пак ще си го има, основата също, просто няма да са толкова високо.
Разбира се, може и да греша (което е доста вероятно ).
  #3696  
Стар 18th February 2012, 14:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Проекцията (на латински: projectio — изхвърляне напред) е изобразяването на триизмерна фигура върху равнина - т.нар. картинна (проекционна) равнина

Профил - очертание, страничен изглед


А сега да намерим разликите?!?!?!?!?!
  #3697  
Стар 18th February 2012, 14:48
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
Новите кръгли импланти на МакГан биват - moderate projection ТSМ, full projection TSF и extra full projection TSX, т.е ти си с най-ниския възможен вариант на Инспира СОФТ ТАЧ.
Не е така ! Има си и low projektion.

А това, че кръглите импланти нямали проекция пък съвсем не е вярно. Имат проекция и диаметър

На стр. 14 и 15 съвсем ясно и пригледно са дадени проекциите.

http://plastikoperationsforum.se/sit...g%20europa.pdf

Шоки, забелязала съм , че ИС така си ги степенува профилите с една степен назад. Аз съм с тези които той най-много слага- МФ (те са висок профил), но момичетата, които той е оперирал казват, че са със среден.
Възможно е най-ниският профил (low projektion) да е за специфични случаи, защото и Тепавичарова, когато и кажеш нисък профил, пропуска low и отива направо на moderate.

Щом се харесваш, хич не се филмирай. Ти си му обяснила какъв ефект търсиш и щом го е постигнал, значи това е правилният избор

Последно редактирано от миссссс 335 : 18th February 2012 на 14:51
  #3698  
Стар 18th February 2012, 14:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

При анатомичните импланти има и допълнителни параметри за височината на импланта... ако това го наричате профил, моля да бъда извинена
  #3699  
Стар 18th February 2012, 14:54
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Проекцията (на латински: projectio — изхвърляне напред) е изобразяването на триизмерна фигура върху равнина - т.нар. картинна (проекционна) равнина

Профил - очертание, страничен изглед


А сега да намерим разликите?!?!?!?!?!
ЛиляноУ, това много объркващо...
В някои сайтове, проекцията е написана като профил и затова стават объркванията.
Всъщност в повечето случаи, когато обсъждаме тук се има превдид проекция, почти не става дума за профил, в смисъл височината (дължината) на импланта.

Последно редактирано от миссссс 335 : 18th February 2012 на 14:57
  #3700  
Стар 18th February 2012, 14:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Не е така ! Има си и low projektion.

А това, че кръглите импланти нямали проекция пък съвсем не е вярно. Имат проекция и диаметър

На стр. 14 и 15 съвсем ясно и пригледно са дадени проекциите.

http://plastikoperationsforum.se/sit...g%20europa.pdf

Шоки, забелязала съм , че ИС така си ги степенува профилите с една степен назад. Аз съм с тези които той най-много слага- МФ (те са висок профил), но момичетата, които той е оперирал казват, че са със среден.
Възможно е най-ниският профил (low projektion) да е за специфични случаи, защото и Тепавичарова, когато и кажеш нисък профил, пропуска low и отива направо на moderate.

Щом се харесваш, хич не се филмирай. Ти си му обяснила какъв ефект търсиш и щом го е постигнал, значи това е правилният избор
Абсолютно така е, аз съм мнооого много щастлива, че няма да променят формата си и пълнотата от горе няма да ми спадне....Точно както си ги представях така ми изглеждат в момента.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.