IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4371  
Стар 21st March 2012, 07:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Galin4ok Виж мнението
аз не очаквах да си взема дата толкова скоро. Първия път чаках около 3 месеца
Ахам, 2007-2008 беше бумът.
  #4372  
Стар 21st March 2012, 08:50
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Здравейте момичета. Редовно ви чета макар и да не пиша. Та, и моят ред дойде. Инатих се, но ПИП си е ПИП и трябва да се махне. Може би съм една от последните. Вчера ходих при док. и решихме че ще е началото на април. Колебая се м/у кръгъл 400 и анатомечен 420 на МЕНТОР. и остана след като установя да запазя точната дата. Малко отново се доверих на Доктора за марката. Вие какво ще ме посъветвате? В момента съм с 335 кръгли ултра висок проф и са ми доста високо сложени. Вече 3 г изобщо не се отпускат и не омекват. Дано тези са по-добре.
  #4373  
Стар 21st March 2012, 09:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
Здравейте момичета. Редовно ви чета макар и да не пиша. Та, и моят ред дойде. Инатих се, но ПИП си е ПИП и трябва да се махне. Може би съм една от последните. Вчера ходих при док. и решихме че ще е началото на април. Колебая се м/у кръгъл 400 и анатомечен 420 на МЕНТОР. и остана след като установя да запазя точната дата. Малко отново се доверих на Доктора за марката. Вие какво ще ме посъветвате? В момента съм с 335 кръгли ултра висок проф и са ми доста високо сложени. Вече 3 г изобщо не се отпускат и не омекват. Дано тези са по-добре.
Ами Ментор са добри - макар че вече взехме да се съмняваме във всичко - но не мисля, че бъркаш. Колкото до кръгли или анатомични - тъй като си с кръгли, сигурното е пак кръгли. Моите импланти (ПИП) бяха на почти 2 години, когато ги смених, но точно както казваш ти хич не бяха омекнали. Сега след смяната са ми по-меки, ако щеш. Казваш, че са ти високо сложени - тогава при смяната би трябвало да ти се разшири джоба отдолу, защото новите импланти ще са с по-голям диаметър (най-вероятно, защото ПИП-а ти е ултра висок профил) и ще се качат още по-нагоре. Не знам дали и как може да стане, ама такава е логиката.
  #4374  
Стар 21st March 2012, 10:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ами Ментор са добри - макар че вече взехме да се съмняваме във всичко - но не мисля, че бъркаш. Колкото до кръгли или анатомични - тъй като си с кръгли, сигурното е пак кръгли. Моите импланти (ПИП) бяха на почти 2 години, когато ги смених, но точно както казваш ти хич не бяха омекнали. Сега след смяната са ми по-меки, ако щеш. Казваш, че са ти високо сложени - тогава при смяната би трябвало да ти се разшири джоба отдолу, защото новите импланти ще са с по-голям диаметър (най-вероятно, защото ПИП-а ти е ултра висок профил) и ще се качат още по-нагоре. Не знам дали и как може да стане, ама такава е логиката.
Може би ако поискаш среден или дори нисък профил, ще слезнат по надолу.
  #4375  
Стар 21st March 2012, 10:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Може би ако поискаш среден или дори нисък профил, ще слезнат по надолу.
При кръглите като кажем профил, говорим за проекция, така че с това няма да слязат по-надолу, ако са сложени по-нагоре. Моите щото бяха пък сложени по-надолу (ПИП-ките, пак кръгли), та с промяна на диаметъра (по-голям) се качиха по-нагоре, като джоба отдолу не е коригиран, тоест джоба беше разширяван нагоре.
  #4376  
Стар 21st March 2012, 11:04
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Доктора каза, че ще ги смъкне с 1 см. той и белега в момента ми е по доло от гърдата.а и диаметъра е по-голям от старите с 1.2 см. Каза, че може да ми сложи анатомични, но се страхувам от ротация. Незнам. Първия път имах нечовешки болки цял месец. Сега каза че 4 ч след операцията ще съм ОК. Страх ме е и от анестезията. При тези случаи напоследък... Но трябва да стане. Все пак си мисля, че по-голям диаметър и по-малка проекция макар и с 3 мм, по-голям кубик и малко смъкване на мястото ще бъде добре. Искам по- наляти гърди в долната част, без това издуване което имам в горната част в момента.
  #4377  
Стар 21st March 2012, 18:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
Доктора каза, че ще ги смъкне с 1 см. той и белега в момента ми е по доло от гърдата.а и диаметъра е по-голям от старите с 1.2 см. Каза, че може да ми сложи анатомични, но се страхувам от ротация. Незнам. Първия път имах нечовешки болки цял месец. Сега каза че 4 ч след операцията ще съм ОК. Страх ме е и от анестезията. При тези случаи напоследък... Но трябва да стане. Все пак си мисля, че по-голям диаметър и по-малка проекция макар и с 3 мм, по-голям кубик и малко смъкване на мястото ще бъде добре. Искам по- наляти гърди в долната част, без това издуване което имам в горната част в момента.
Значи док знае какво да прави, говорили сте за това че белега е по-надолу, всичко трябва да е ок. Иначе, този път няма да те боли толкова, гаранция. И аз си тръгнах следобеда - операцията ми беше сутринта. Мен бинта много ме стягаше, на другия ден като отидох да ми сложат сутиена и да ми махнат бинта направо ми олекна. Но пък и бинта си има функция - намалят се отоците така.
  #4378  
Стар 21st March 2012, 19:26
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Инче,ти свали малко проекцията ако не се лъжа,получи ли ти се?
  #4379  
Стар 22nd March 2012, 13:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мацки, какво си правите? Аз съм сега с дрисливи и повръщащи деца, отделно съм се напънала и да бачкам и хич нямам време да следя.
Вчера направих 1 месец, снимах се... 'ми тази едната си ми е по-високо - постоянно ми е стегнат мускула, всичките ми дейности повече на нея отиват, макар да не съм левичарка. Разликата е около 1/2 см. От зор взех да я понатискам надолу, да вземе да се смъкне преди да е сратстнал импланта.
Cheryta, ти при Николай Георгиев ли беше - помня едно време като се оперира, но да не ровя назад - по резултата, оплакванията ти и думите на док - на него ми приличат

Някой знае ли кой е вносител на Ментро за БГ - ЛК Сърджикъл ООД или вече е друг??? Изпратих им запитване

Последно редактирано от aniK : 22nd March 2012 на 14:08
  #4380  
Стар 22nd March 2012, 14:29
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Аник, вносител на Ментор сега е Николай Георгиев. Преди беше Елка Бързакова.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:14.