IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2661  
Стар 8th March 2015, 12:05
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честит празник,дамиии!!!

Бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в мечтите си, покорявайте с красотата си и не забравяйте, че призванието ни е да правим света по-добър!
Бъдете красиви, влюбени и добри! Усмихвайте се честичко...дори в очите ви да има сълзи! И помнете, че света до днес е оцелял...защото от ЖЕНА се е създал! :*
Отговори с цитат
  #2662  
Стар 9th March 2015, 11:55
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Я да издосаждам отново! Понеже си правя лазер на цялото тяло и вече си ми дойде датата за новия сеанс, нещо обезпокоително съществува ли за зоната на подмишниците, като такава в най-голяма близост до операцията? Тенкс
Отговори с цитат
  #2663  
Стар 10th March 2015, 09:49
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

И аз чаках отговор по въпроса, ама май никой не знае. според мен, ако разрезите са ти под гърдите, можеш да си правиш на подмишниците, стига да не те боли много и това да създава контракции на гръдните мускули. Мен лично лазерната не ме боли грам, но пък моите разрези са точно там и, предполагам, не е добре толкова рано да се третира мястото.
Отговори с цитат
  #2664  
Стар 10th March 2015, 17:18
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Момичета,до кога с тези болки? Вече съм на 2 седмици,взех си детето от 4 дни и е болно и се грижа по цял ден за нея и така са ме пристегнали,едни корави,едни парещи,и то нон стоп,дори когато съм легнала и съм напълно отпусната. Кажете това нормално ли е,кога ви се отпуснаха тези мускули и спряха всички болки?
Отговори с цитат
  #2665  
Стар 10th March 2015, 23:09
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri2424 Виж мнението
Момичета,до кога с тези болки? Вече съм на 2 седмици,взех си детето от 4 дни и е болно и се грижа по цял ден за нея и така са ме пристегнали,едни корави,едни парещи,и то нон стоп,дори когато съм легнала и съм напълно отпусната. Кажете това нормално ли е,кога ви се отпуснаха тези мускули и спряха всички болки?
Трябва да правиш масажи, за да се отпуснат мускулите по-бързо.
Отговори с цитат
  #2666  
Стар 10th March 2015, 23:51
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Гери, звъня ли в клиниката да питаш какво става, аз съм ок вече не ме боли ама момичетата тук казват, че всякакви болежки и неприятни усещания през първия месец са нормални.
Отговори с цитат
  #2667  
Стар 11th March 2015, 12:11
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Не съм звъняла в клиниката. А за масажите,говорите за тези които са препоръчали след 20 ден в определено масажно студио,или някакви сама да правя? Някой от пациентите на Стоянов,ходил ли е на тези масажи ш Ст. град?
Отговори с цитат
  #2668  
Стар 11th March 2015, 12:12
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Аз не знам дали не е свързано и с това че трябва да ми идва цикъла?
Отговори с цитат
  #2669  
Стар 11th March 2015, 14:24
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

kanari, аз се обадих на доктора да го попитам и той ми каза, че няма проблеми да си направя лазер, но в твоя случай не съм сигурна как стои въпроса. Иначе аз вече се направих и нямам никакви оплаквания.

Днес бомбичките ми стават на един месец. Вече почти не изпитвам никакви неразположения с тях, единствено в определени ситуции на протягане на ръцете. Вече са доста омекнали. Спокойно се мачкат и като ходя гола, преди и след баня, ми прави приятно впечатление, че се поклащат. Интересува ме трябва ли да очаквам да спадат още чувствително, защото в момента ги намирам okey, но ако тръгнат още да се топят ще ме хване и мен синдрома с малеенето?

Последно редактирано от Arizonna : 11th March 2015 на 14:26
Отговори с цитат
  #2670  
Стар 11th March 2015, 14:40
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аризона, аз случайно се натъкнах на снимки на придобивките ти в дръга тема, много приятно са се получили и много по-добре от тези, които ти ни показа. Според мен ще има още спадане, месец е рано, то и 3 мес. е рано, все пак го дават 6 мес до година за окончателен резултат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:36.