IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 10th October 2017, 13:34
desislava.desislava desislava.desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Много ви благодаря за отзивите, момичета!
desislava.g@mail.bg това е имейлът ми, моля пишете ми там, защото имам някакъв проблем със страницата и рядко успявам да пиша.
zozalina, много съжалявам, че при теб така се е получило, пиши ми имейл да ми кажеш в подробности, моля те?!
marchela, ако нямаш нищо против да ми покажеш резултата си, ще съм ти много благодарна!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd October 2017, 15:20
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Мен също ме оперира Ковачев и бях много доволна, докато не спаднаха отоците и не свали превръзките.
За съжаление двете ми гърди са като правени от двама различни доктора, а преди това нямах асиметрия.
Той ме уверяваше, че трябва да мине време и всичко се намести, но аз лично не виждам как ще стане.
Последният път като бях при него ми предложи реоперация, но поиска направление от джипито ми... Въобще страшно несериозно и грозно ми се видя.
Аз също отчитам като грешка хвърлянето през глава.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 25th October 2017, 08:36
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравей Киара ,да с мен се случи подобно....и на мен поиска направление и така ми направи реоперацията ,уж да поправи грешката....всъщност нищо не направи...отново! Много съжалявам,че се подложих на това мъчение и то два пъти при един и същи некадърник!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 31st October 2017, 13:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

С тия промоции и рибки за промоции ще се научи да работи постепенно и Ковачев. То не става от раз сигурно
Отговори с цитат
  #85  
Стар 1st November 2017, 00:57
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Тцтц....ужас...Нали уж е добър хирург,с мнооого опит......
Отговори с цитат
  #86  
Стар 1st November 2017, 12:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е колко толкова опит да има. До скоро не го бяхме и чули. Сега обявява промоции. Ето, че има и оплаквания и то не едно. А лично за моя избор и едно оплакване ми е достатъчно. Те доволни от отношение. Ама то всичките имат отношение. Това не е показателя. Не знам. всеки да си преценява. Ама май скачат без да се замислят много.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 1st November 2017, 14:24
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Не трябва да се гледат парите за такива неща.Това е за цял живот.И аз в началото мислех при него,признавам си,както и при Живко Кънев и при Пеев,но видях доста техни издънки.....Защо от Стоянов няма недоволни,защото е добър!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 1st November 2017, 14:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Не трябва да се гледат парите за такива неща.Това е за цял живот.И аз в началото мислех при него,признавам си,както и при Живко Кънев и при Пеев,но видях доста техни издънки.....Защо от Стоянов няма недоволни,защото е добър!
И аз се засилих за Живко. И даже говорих с него за час. и като започнаха оплакванията се отказах. И се отчаях, защото парите за при него ги имах, а за Стоянов трябваше още. И взех на заем. Но две оплаквания и две ужасяващи снимки ме отказаха директно въпреки цената.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 1st November 2017, 16:42
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Милко Ковачев дълги години е бил асистент на Николай Георгиев т.е подавал му е инструментите и е шиел разрезите. Сега в момента се учи, защото само с гледане не става. Един хирург,който има много опит и е сигурен във възможностите си никога няма да оперира на промоция.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 1st November 2017, 19:53
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Да,но по тая логика и др.Пеев не е добър,тъй-като преди промоцията беше с него.
Те имат и ХК на промоция в медицинския си център в Лозенец.Процедурата се извършва от др.Крахтова,която е дооста добър лекар.Първия път бях много доволна,но втория път ми сложи кофти промоционален филър,който издържа 1 месец и повече не съм стъпила там.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.