IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st April 2008, 14:29
magdalena2 magdalena2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране Елегантни облекла за по-едри жени

Здравейте, искам да ви попитам дали някой знае магазини в софия с официални тоалети за по-едри жени. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th May 2008, 00:06
caiusbiserus caiusbiserus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране знам 2 магазина

Знам 2 магазина за големи размери, единия е на пазара в "Надежда" в началото на "Ломско шосе" от дясно един павилион в дъното на пазара, има хубави неща за мъже и жени, големи размери до 6-пъти Xl, другият е съвсем нов в Емил Марков, на кръстовището на Бул. България и Гоце Делчев, има една нова сграда дето се строи, с някакъв кръг на покрива зад нея има нови кооперации в партера на едната е магазинче за дрехи големи размери, магазина е съвсем нов от седмица може би.
Дано съм ви помогнал, на по-пълните също им се носи нещо хубаво и цветно, а не само баналните черни дрехи като за бабки и старци.....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th June 2008, 21:01
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

в магазините за бременни има хубави неща и обикновенно номерациите са по-големи.миналата година видях една по-едра абитуриентка да си купува дрешка за бала от такъв магазин.досега не се бях замисляла че по-едрите жени могат спокойно да си пазаруват модни дрешки от такъв магазин затова споделям - може на някой да му допадне идеята.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th November 2008, 08:17
бони1966 бони1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране Re: Elegantni oblekla za po-edri jeni

мога да ви препоръчам един магазин който продава и за по едри фигури ,аз съм доволна http://elegantna.net/index.php?cPath=98_108
успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th November 2008, 22:41
aneto aneto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

За какъв размер горе-долу става въпрос ( не за друго, а просто защото хиляди жени се определят като "доста" едри - което си е "доста" относително
Колкото до магазините за бременни, не знам колко вършат работа. Самите кройки на дрехите са по-специални и фигурата на "едра" жена е различна от фигурата на бременна жена.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th May 2009, 23:37
Аватара на majesty
majesty majesty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 15
По подразбиране

А за това някой ще каже ли някой нещо- http://www.catalogtrade.page.tl/%26%...ic-1000072.htm
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd August 2009, 01:01
music music не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране www.gramadan.bg

www.gramadan.bg Вижте им сайта, готини са, а и доста официално имат!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd February 2010, 16:08
Nadya Nadya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 8
По подразбиране Елегантни дрехи

Аз също си пазарувам от един магазин за бременни и макси дрехи в Перник - на ул. Търговска , имат и сайт - www.maximoda-pernik.com
Много познати ме питат от къде се снабдявам с такива сладурски дрешки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st December 2010, 14:57
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

За кръщенето на малката си дъщеричка лелята си беше купила много хубава туника точно от магазин за бременни ... магазина е в кв.Люлин 6..пазара с/у сергиите..на много изгодни цени са, има и голямо разнообразие за различни поводи
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th December 2010, 11:27
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Колкото до магазините за бременни, не знам колко вършат работа. Самите кройки на дрехите са по-специални и фигурата на "едра" жена е различна от фигурата на бременна жена.
Вършат явно. И аз мислех, че кройката трябва да е по-специална, но явно не винаги е толкова специална.
Тази пролет си купих дънков сукман голям размер от най-обикновен магазин. Едва прибирайки се, установих, че на етикета пише "мода за бременни". Нося си го. Единствената "бременна" особеност, за която при покупката изобщо не се сетих, е ластикът на кръста отзад.
****
Правилно си сложила "едра" в кавички според мен, защото едър би трябвало уж да е нещо малко по-различно от дебел. Аз съм си дебела без кавички (пълна, ако трябва да се намери евфемизъм), но със съвсем среден, даже леко към дребен скелет, мускули и пр. и среден ръст и не знам що, ама не обичам да ми казват, че съм едр(ичк)а. Може би защото някак съдържа нюанс на "бе, ти си си такава, няма к`во да се променяш, то не е за всеки". :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Елегантниоблеклазапоедрижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.