IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th May 2007, 15:59
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Нали. То бала ни трябваше да е на 26ти както всяка година но заради 1клас който искаше да си кара бала в Турция се премести на 20ти, после същите те заявиха че много ще им доиде да плащат и за чужбина и за ресторант и това отпадна, след това директорката заяви че ще сме в Антре, а то побира около 95 човека, като някой са прави или на бара, ние сме 100 човека випоска и учителите още. Избраха да се яде в Антре и менюто е със свинско като някой явно ще ядат прави, а не знам как се реши да сме без кавалери и дами. За това хич не се и впечатлявам. Принципно говорехме с класната ни (която е най-големия интригант и най-много помага за обтегнатите отношения) да идем някъде след бала и тя реши на някаква си хижа на Витоша, защото било близо и там кафето било все още на 0,20лв. което значело че е много евтино. Ето за това хич не ми пука и не се напрагам
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th May 2007, 16:29
Ади Ади не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Германия
Мнения: 464
По подразбиране

Искам и аз на бааааал Моят беше миналата година и като се сетя какви емоции бяха - рокли, обувки, прически... Само за това се говореше! И как се разбих на самия бал, а и после на Слънчев Бряг, лелееее!!! Искам пак, беее!!! Тази година абитуриенти само на снимка ще гледам, че не мога да се прибера да ги видя...
Незабравим бал на всички абитуриенти от форума с много положителни емоции, които да засенчат отрицателните, ама дано няма такива
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th May 2007, 17:29
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Поне сме в голям ресторант, а и ние сме си доста хора де (около 300) ама ни искаха по много кинти за всякакви глупости. Дано поне музиката да е хубава, защото ако е някаква чалгия направо си заминавам и не ме интересува. Не искам бала ми да прилича на сбирка на долни пияници в кварталната кръчма, но понеже съм почти сигурен, че ще стане така хич не ми се ходи. Иначе се обзаведох от до, което си е чист късмет, като се има в предвид колко съм капризен
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th May 2007, 17:49
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Velikiq MAO
Дано поне музиката да е хубава, защото ако е някаква чалгия направо си заминавам и не ме интересува.
Мао, за жалост като се напие колектива, и като им се затанцува по масите на мадамите, няма как да се избегне чалгията... Ама ти се нафиркай и няма да ти пука. Аз така направих, що да се стресирам излишно?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th May 2007, 17:53
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

И аз съм абитуриентка. Вече съм цялата готова, всичко съм с ивзела, само бижутата остават. Нашият бал е на най-добрата дата - 24, ще е тук, в Казанлък, а после ще ходим на екскурзия в Турция. Засега всичко върви добре, имаше малко проблеми за ресторанта, но се оправихме. Надявам се да изкараме добре, пожелавам и на всички абитуриенти незабравима бална вечер!
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th May 2007, 17:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всички абитуриенти, да не забравите после снимки да ни показвате
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th May 2007, 18:02
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

ааа ми как? на всяка секунда ще снимам. само като изпия 7 водка може и да поспра
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th May 2007, 18:13
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Хора,искам да ви питам къде мислите да кандидатствате?Имате ли представа кои са едни от най-добрите университети,като изключим Оксфорд,Кембридж и Харвард,защото там е непосилно да се влезе?Как стоят нещата с изпитите и т.н.?
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th May 2007, 18:41
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Ами аз само в България ще кандидатствам, мислех за чужбина, но се отказах, защото не искам това. Относително е кои са най-добрите университети, но все пак може би ТУ, СУ, УАСГ, МУ, УНСС. Зависи какво искаш да учиш. Аз ще кандидатствам в УНСС и СУ, в УНСС вече изкарах 5.96 на предварителния, ще видим в СУ как са нещата. Самата аз не съм сигурна какво точно искам, много се колебая, но виждам, че въобще не съм единствената.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th May 2007, 18:44
SsS SsS не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: In The HOUSE
Мнения: 170
По подразбиране

На борсата Аз няма да кандидатствам, поне тази година, дано следващата...
__________________
Нещата такива,каквито са
S P R I T E
You are not alone!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Випуск2007
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:44.