IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th September 2007, 23:47
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране Бельо

Кажете за любима марка, магазин, модели. Чорапи, чорапогащници. Аз най-харесвам Триумф, май. Само черно, бяло, телесен цвят или червено. Падам си по сутиени тип Бриджитка. И от тези изрязаните дамски боксерки (не знам как се казват). Прашките ми разраняват кожата. И копринени халати много харесвам.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st October 2007, 20:41
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

харесвам Victoria's Secret лошото е че трудно се набавят, LILY, Skinny, Calvin Klein са мн удобни
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st October 2007, 21:34
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

аз нося само черно и червено бельо, изключение правят комплект сутиен и пола-прашка в тигрово, на които просто не можах да устоя много ми харесват дантелени нощнички с халатчета също в черно и червено иначе марките не ме вълнуват, стига да ми хареса модела другото няма значение
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st October 2007, 22:01
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Понеже съм от вдлъбнатите форми, за сутиени не изневерявам на Reflections и подходяща прашка. Иначе и българските New Silhouette имат приятни гащета
Реших да споделя нещо "по-земно", иначе и аз харесвам Palmers и т.н., но не си купувам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st October 2007, 23:11
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ето тези са ми любими

Сутиените са с перфектна кройка и форма. Имам един push-up, с който изглеждам невероятно
Иначе и аз харесвам и Ню Силуетс и Флирт. Има още няколко БГ марки с качествени неща.
Харесвам предимно много нежна дантела. Малко съм консервативна с цветовете - бяло, тъмно синьо, черно, телесно, рядко нещо по-шаренко.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st November 2007, 00:03
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Ето тези са ми любими
Сутиените са с перфектна кройка и форма
,любимата ми форма и наистина стоят перфектно ,много си ги харесвам,
на Валерия Марини са ми в такава форма ,предпочитам класиката в цветовете по изчистени ,сега съм луднала по тъмно червено и различните цветове на кафяво.,Leilievе,Лормар и Флирт ,НЮ Силует за бодита .Ето този ми е един от любимите http://www.5-avenue.com/console/esho...?pid=1&iid=198
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st November 2007, 02:31
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Супер е, този модел, вече си го поръчах. Мерси за препратката към интересния сайт! А бодито на Ню силует, напоследък е неотменна част към облеклото ми! От 2 месеца го съчетавам с почти всичките си дрехи и съм много доволна. Черно, изчистено, удобно и функционално.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st November 2007, 08:45
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Имах предвид, че като цяло марката ми е любима
Не се загледах точно в сутиена на първа страница, но е подобен наистина на този, който имам.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st November 2007, 14:08
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Обичам дантелено бельо.За цветове:почти всякакви(синьо,розово,бежо о,само червеното много не ми допада).Марката-тази: http://www.etam.com/category/lingerie/soutiens-gorges/
И аз най-харесвам изрязаните боксерки(мисля,че нямат друго име).Прашки нося когато облеклото го изисква,иначе не са ми любими.
От българските също има сполучливи и интересни модели,но като качество и изпълнение не са толкова добри.Колкото до чорапогащниците,предпочит м ги фигурални.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd November 2007, 13:54
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране

Да, ETAM имат много хубави неща...Иначе много често си купувам бельо от TEZENIS - италианска марка с много интересни колекции и на невероятно достъпни цени, повечето от нещата са с доста добро качество. Общо взето съм маниак на тема бельо и купувам всичко, което ми хареса на момента, гардеробът ми е пълен с най-различни видове бельо, всякакви материи и цветове. Изобщо, като видя бельо, което ми грабва окото, не мога да се контролирам
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бельо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.