IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 16th November 2011, 13:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qsmina Виж мнението
Маркова, не се тревожи, аз съм с пристъпи на паника и много се шашках как ще приема болката, промяната и всичко останало. Но всичко си беше ОК. Не е кой знае какво тази операция, ражданията ми бяха къде по-кошмарни, както и възстановителния период.
Скъпа, мен болката не ме притеснява, че както каза ти съм преживяла раждане - естествено раждане 16 часа вих като вълк от болка. Ама ме притеснява следоперативния период, да се харесам, всичко да е наред, да няма усложнения, бързо да се вдигна на крака и да не съм зависима от някой да ми помага и така нататък. И най-големия мой проблем е търпението, искам вече всичко да е минало. Времето минава ужасно бавно. Хванах лека настинка през уикенда и изпаднах в паника, край сега ако не се оправя ще ми отменят датата.
Отговори с цитат
  #682  
Стар 17th November 2011, 21:29
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Маркова, аз бях с бронхит и стомашна инфекция в седмицата преди операцията и си мислех-ето, ще се отложи и как ще го преживея и т.н.Обаче взех, че се оправих, оперирах се и всичко мина и замина, не беше толкова страшно и изобщо, резултата си струва всяка минута на болка. Мисли позитивно и не се замисляй за евентуални усложнения. Ако дойдат, тогава ще му мислим
Отговори с цитат
  #683  
Стар 18th November 2011, 09:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qsmina Виж мнението
Маркова, аз бях с бронхит и стомашна инфекция в седмицата преди операцията и си мислех-ето, ще се отложи и как ще го преживея и т.н.Обаче взех, че се оправих, оперирах се и всичко мина и замина, не беше толкова страшно и изобщо, резултата си струва всяка минута на болка. Мисли позитивно и не се замисляй за евентуални усложнения. Ако дойдат, тогава ще му мислим
Мерси миличка.
Отговори с цитат
  #684  
Стар 19th November 2011, 14:23
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

За нищо
Аз самата все още съм много "прясна" и често искам съвет тук, момичетата са много мили и помагат с каквото могат винаги. Много приятен форум!
Отговори с цитат
  #685  
Стар 23rd November 2011, 23:31
Аватара на maria_80
maria_80 maria_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, и на мен ми предстои операция. Имам детенце на година и половина. Майка ми ще го гледа първите две седмици. Притеснявам се как ще се справя след това. Наясно съм, че ще трябва да се пазя много, особено през първите месеци, но и детето си иска грижите. Колко време след операцията ви беше нужно, за да се върнете към обичайните си задължения?
Отговори с цитат
  #686  
Стар 24th November 2011, 10:02
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria_80 Виж мнението
Момичета, и на мен ми предстои операция. Имам детенце на година и половина. Майка ми ще го гледа първите две седмици. Притеснявам се как ще се справя след това. Наясно съм, че ще трябва да се пазя много, особено през първите месеци, но и детето си иска грижите. Колко време след операцията ви беше нужно, за да се върнете към обичайните си задължения?
Мария зависи как ще ги слагаш, но ако са подмускулно по - добре е майка ти да ти помогне още малко.Аз съм на месец и вече си върша всичко сама и също имам малко дете, но когато се натоваря повечко през деня вечер си ме боли доста. Затова ако имаш възможност нека остане месец.Желая ти успех и бързо възстановяване.
Отговори с цитат
  #687  
Стар 24th November 2011, 10:05
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Вчера във Var- южна Франция е починала жена носеща импланти PIP (Poly Implant Prothese). Жената е развила злокачествен лимфом от контакта със силикона.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #688  
Стар 24th November 2011, 15:39
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Вчера във Var- южна Франция е починала жена носеща импланти PIP (Poly Implant Prothese). Жената е развила злокачествен лимфом от контакта със силикона.
Недей да паникьосваш хората ти пък. Я по-добре публикувай статистика колко жени са починали от злокачествен лимфом, без да са си слагали силикон(да не дава Господ!).
Отговори с цитат
  #689  
Стар 24th November 2011, 16:32
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
Smile

Трудно ще се докаже, че има връзка между имплантите и злокачествения лимфом,....а по всяка вероятност такава връзка изобщо няма...така че нека не нагнетяваме излишно обстановката във форума....
Отговори с цитат
  #690  
Стар 25th November 2011, 15:33
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Вчера бях на консултация при Стоянов. Доволна съм от отношението на доктора, изслуша ме много внимателно, отговори на всичките ми въпроси, сега остава и да си свърши добре работата Спряхме се на импланти Mc Ghan, 320 кубика, кръгли, нисък профил. Жива и здрава, правя си изследванията сега и операцията ще ми е някъде края на месеца началото на другия. Много съм щастлива.
и аз съм много щаслива цеци :*
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.