IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1681  
Стар 19th April 2012, 12:17
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Верно, че Джуф е по-старо оперирана, аз я обърках с Дяволийката.

Инче, ще се повторя за n-ти път, но и на мен ми се струват по-големи като се налеят отгоре.

Би Хепи, при реоперация могат да се лепят разрезите, вместо да се шият. Всъщност може и при първо рязане май?! Въпрос на хирург. Успех в понеделник и да се поФалиш.

Черита, споко бе, пак си избрала по-големият размер от двата. Както и аз. Това ме успокоява. Частично. След второто дЯте, живот и здраве, ако ми малеят или се променят към по-лошо, ще има поне 450 кубиков ъпгрейд.

Аделини, за реоперацията си ли говориш? Толкова бързо ли ти се наляха и при първото мамо?

Нелс, все си мисля, че след лифтинга ще е друга бира при теб с размера. Сега се губи обем заради увисването (според мен).
Отговори с цитат
  #1682  
Стар 19th April 2012, 14:03
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Adelini за какво лепене говориш. Интересувам се от заличаването на белезите. Поръчах на мъжа ми да ми купи Дерматикс или Зарадерм от чужбина . Ако има нещо друго казвай . Като ви чета ми олеква че избрах по-големите кубици. Дано 425сс, не малеят.Вече няма връщане... в понеделник, ще съм чисто нова
И Пеев лепи миличка. Аз го попитах, дали може да ме залепи преди моята операция, и той каза, че може разбира се. Сега обаче да ме убиеш, не помня, защо избрах шиенето. В понеделник ще го питаме За белезите той препоръчва един крем CENTELLA. Даже се продава в кабинета му на "Джеймс Баучер", аз от там си го купих. От Германия ми донесоха някакъв друг - Kelofibrase, а от тук си купих Контрактубекс. Аз обаче не съм много постоянна в мазането с нито един от изброените, признавам си. Само не забравяй, че трябва да мине месец, преди да почнеш да се мажеш каквото и да било.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1683  
Стар 19th April 2012, 14:42
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

момичета, говорех за реоперацията, да при първата операция не се наляха толкова бързо, минаха поне 3 -4 месеца при мен докато се отпуснат и налеят отдолу и докато станат по-подвижни и естествени а с времето все по-естествени ставаха сякаш
за белезите смятам, че е важното да се маже нещо, никой не може да каже кое мазило е най-ефективно, до голяма степен си е до кожа
определено сега са ми по-хубави белезите, в сравнение с предишните, когато бяха шити, макар да са само на 35 дни в момента.
да добавя че първия път мазах със зерадерм, сега реших да мажа със содермикс, че е по-прилична цена, пък да видиме..
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен

Последно редактирано от Adelini : 19th April 2012 на 14:45
Отговори с цитат
  #1684  
Стар 19th April 2012, 16:04
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Леле, Шоки, много са ти хубавки 'приятелките' . И хич не ми малеят, пак го казвам.

Рекламират някакво мазило за заличаване на белези по ТВ, но му забравих името. Като ми паднат коричките ще му мисля. Може и аргана да почна да клепя.
Аделини, ти купи ли си арганово масло? Отзиви?
Отговори с цитат
  #1685  
Стар 19th April 2012, 16:22
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Шоки, наистина са ти много хубави, супер естествено стоят.

Бижу, а на теб ИС препоръча ли ти някакво мазило за белези? Аз утре ще ходя да ми махат конците и ще го питам, иначе и аз я гледах тая реклама по ТВ.

Мацки, някоя от вас пътувала ли е със самолет след операцията? В неделя ще пътувам, 11 ден ми се пада, доктора ми каза, че няма проблем и мога още на 4тия ден да летя, ама вчера попаднах на тая статия за гръмнал силикон в самолет, знам, че са глупости, но все пак някой ако е летял моля да ми каже имал ли е някакви проблеми.
Отговори с цитат
  #1686  
Стар 19th April 2012, 17:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Бижу, 70-75С сутиени си купувам, понякога и В, ако много ми хареса, но преливам от В-то. Обаче Триумфа ми е 75В и ми е добре. Вярно, че с времето се е отпуснал, но едно време като го купих, пак В-то ми беше по-добре от С.
Отговори с цитат
  #1687  
Стар 19th April 2012, 17:34
Next Next не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

здравейте, момичета! нова съм сред вас, по-скоро чета отдавна, но не съм писала вчера се оперирах при Др Стоянов в Есте клиник. Днес съм вече у дома и болкоуспокояващите май ме пускат (( искам да ви питам дали и при вас е било нормално сякаш да не можете да си поемете въздух до край, да ви боде тук-там в гръдния кош? Сложих си 295, анатомични, защото съм дребничка. Моля за отговор тъй като доста се тревожа. Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #1688  
Стар 19th April 2012, 17:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Толкова скоро след операцията е нормално да боли Некст. Мисля, че Лъки и още няколко момичета бяха писали, че не са можели да си поемат дъх.... гледай да почиваш повече и не се шашкай излишно.
Отговори с цитат
  #1689  
Стар 19th April 2012, 18:14
Next Next не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря, Лили.Ана. дано скро да минава, защото е ужасно
Отговори с цитат
  #1690  
Стар 19th April 2012, 18:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Благодаря ви момичета. Некст аз имах затруднено дишане продължило един месец, много неприятна работа. Взимах валидол и той ме облекчаваше.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.