IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 11th November 2011, 09:30
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Лили, направо си е болка моето, не помня вече от кога не съм се наспивала като хората. Добре че е само нощем.
Отговори с цитат
  #672  
Стар 11th November 2011, 09:48
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Къде са ти болките? В гърба или в гърдите? Нормално е 40 дни, дори 2 месеца след това да имаш дискомфорт - зависи от твоя организъм.
Нали нямаш температура?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #673  
Стар 11th November 2011, 13:19
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Болките са в горната част на гърдите, към подмишниците. Явно като си легна по гръб има напрежение на горната част на самия джоб, защото през деня, когато гърдите си теглят надолу, нямам такива проблеми. А болката си е направо като мускулна треска, само че, като стана, веднага минава. Температура нямам, мисля. Хубавото е, че сякаш полека намалява тая болка или започвам да свиквам с нея, не знам.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 11th November 2011, 20:06
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Според мен не е повод за притеснение.Аз като се върна назад има същите оплаквания,които бяха по изразени в дясната гърда.Лявата много бързо спрях да я чуствам травмирана ,докато дясната напомняше дълго за операцията И болката еше точно такава,мускулна,като легна по гръ и усещах направо как мускула се вдига нагоре към врата.......,както и болка под мишницата.Даже се бею нашашкала ,че може да се лимфи.Но тогава ми оясипа ,че гръдни мускул се захваща от там и сиг. е от това
Сега след продължително натоварване,особенно от йогата където правя разни разтягания и се появява от време на време Поне се надявам да е от това,като спра да се разпъвам ми минава
Отговори с цитат
  #675  
Стар 13th November 2011, 00:44
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Блонди, точно това, което описваш, усещам и аз, само че и в двете гърди. Снощи спах настрани и само 2-3 пъти се събудих от болката. мисля, че ще отшуми. Говорих и с доктора, който ме уверява, че всичко това е нормално и се успокоих.
Не знам, понякога си мисля, че не си е струвало всичката болка и неудобства. Все още имам корички, единият ми шев се беше отворил леко и брах ядове с него и понеже имам и лифтинг на едната гърда, ареолата ми изглежда, меко казано, странна. Та си мисля, кога най-после всичко ще заздравее да им се порадвам като хората. обаче все пак като се погледна в огледалото, друго си е да имаш гърди, а не кожи със зърна
Отговори с цитат
  #676  
Стар 15th November 2011, 09:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Снощи (по-скоро тази сутрин) сънувам си аз и изведнъж ми изпада левия имплант ама така ми пада, че си го напипвам от лявата страна на корема и на всичкото отгоре на пипане е като пластмасова купа... баси психарката съм! Няма нужда да ви казвам, че сега след като се събудих и 2 часа си ги гледах на огледалото колко са ми хубавинки и съвсем на място съм най-щастливата мома на света
Отговори с цитат
  #677  
Стар 15th November 2011, 19:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Споко и аз една нощ сънувах, че се разхождат свободно от корема до шията, бях изпаднала в ужас ... Добре, че са само сънища ...
Отговори с цитат
  #678  
Стар 15th November 2011, 21:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

О и аз сънувам как доктора ми ги пъха те падат, той пак ги пъха те пак падат и ми казва - извинявай скъпа ама номера не става. Още предоперативно ме гонят сънища па после незнам.
Отговори с цитат
  #679  
Стар 16th November 2011, 12:58
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Аз пък сънувах че изведнъж са ми увиснали и са се смалили и всъщност си бяха точно такива, каквито бяха преди операцията, абе грозна гледкаТо не че сега са върха, но все пак то не е вълшебна пръчица да замахне доктора и да ти направи мечтаните гърди.Даже съм много доволна, имайки предвид изходната точка-птоза, асиметрия и почти никаква жлеза. Яйца на очи сега зърната ми са на една линия, като големина са ми еднакви и са по-големи с 2 размера.Е, имам лифт на лявата и поради тази причина си ходя още със струпеите над ареолата, но не е болка за умиране.Иначе започнаха да омекват и изобщо имам много да се фукам
Отговори с цитат
  #680  
Стар 16th November 2011, 13:08
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Маркова, не се тревожи, аз съм с пристъпи на паника и много се шашках как ще приема болката, промяната и всичко останало. Но всичко си беше ОК. Не е кой знае какво тази операция, ражданията ми бяха къде по-кошмарни, както и възстановителния период.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.