IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 11th January 2012, 11:48
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здр–те ...
Знам че сте писали вече това което имам да ви питам,ама да аз пак да ви питам )
Аз съм подмускулно.14 ден след интервентото.Още си имам отоци и изчезващи вече синки...Ама спането ми разказва играта.Не мога да спя,страшни болки.Херписа ми почти изчезна.Та:
с подмускулно кога могат да се обръщат да спят настрани?
Да не се размести импланта?
Ходя прегърбена,не мога да се изправя,придръпва ме и ме боли разреза(разбирам все пак е рязан мускула)...ама нормално ли е?До кога така?
Мога ли да карам кола,при условие ,че ме боли само когато дърпам или натискам нещо с ръцете,иначе не ?
Някои беше писал ,че можш да се прави фитнес за ръце(мен ме интересуват рамената,това ми влиза в работата),от кога мога пълноценно да се включа?
Ох и други въпроси имам ама по на там,,,,
Блонди ,като те чета ти се възхищавам за куража,ама от друга страна жал ми става..Дано да се оправи вси4ко,в твоя полза..
Може би Лъки ще ми отговори,ама какво ще рече кохезив 1 група ?/
наоколо съм )))
Отговори с цитат
  #782  
Стар 11th January 2012, 12:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Джуфка,
за спането настрани - поне месец трябва да изчакаш. Ти сама ще усетиш. Но наистина сега е опасно да не се извърти импланта.
Нормално е и още да те боли, при всеки е различно. Аз също имах по-дълги болки след операцията и всички ми се чудеха
За фитнеса - има още много да чакаш Засега никакъв фитнес за ръце!
С колата - също е рано, но ако чувстваш, че можеш...
Ама ти трябваше да питаш и лекаря за всички тези неща.
Странно защо не ти е казал нищо по тези въпроси...

Кохезив 1 група - какво точно имаш предвид? Коя марка импланти? Ако са Ментор, това са най-меките, мисля.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #783  
Стар 11th January 2012, 12:33
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Лъки..ми доктора каза:
-че няма проблеми ,ако мога да се обръщам.
-заръцете каза че мога ,пак ако чуствам че мога.
-за колата същото..само да не съм с колан 6 месеца.
Но ми станна странно,за това..
Ментор са ми,пише кохезив 1 група,,ако са наи меките ,що са ми толкова твърди ,нали ще омекнат ?? ))
Отговори с цитат
  #784  
Стар 11th January 2012, 12:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ама това за мекотата го обсъждахме много пъти тук.
По-рано от 4 месец няма да омекнат, така че ТЪРПЕНИЕ
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #785  
Стар 11th January 2012, 13:22
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Това за колана е пълен абсурд.Как 6 месеца без колан Оф аз с мойте приключения на 6 месеца от операцията ми се отвориха предните еърбеци,не ми се мисли ,ако бях без колан............ .Слагай задължително колан!!!!!!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 11th January 2012, 14:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За Джуфка:
Аз вече съм по изправена но все още не съм изправила гърбицата като хората. Спорт след втория месец.На страни още не мога да спя, не ми е добре опитвах се. На месец и половина съм. Джуфка още си много прясна пази се, на епикризата ти отзад пише какво не трябва да правиш. След месец неприятните усещания ще изчезнат почти.
Отговори с цитат
  #787  
Стар 11th January 2012, 15:33
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Маркова мили4ка ,нямам никаква епикриза ((
Искам да спя без болки,,само това...
Проблема е ,че преподавам танци ,,и ръцете и наи вече рамената , ща не ща трябва да ги двжа .Аиде няма да играя на концертите ,ама останалото трябва,че хората са платили.
Блонди ..така каза доктора и паспорт си имам ...сега се чудя ,как да си изключа пискалото в колата,че пищи когато не е сложен колана.
Лъки..имаш право,а тея придръпвания и болежки на разреза?
Отговори с цитат
  #788  
Стар 11th January 2012, 15:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Айде, и аз съм с тунинг от вчера... ))
Мнооооогоооо ме боля. А сестрата каза, че щяло да е като силна мускулна треска... Като човек, който е почти постоянно с мускулна треска, мих казала не... Днес, като се прибрах, се разрових в него и прочетох, че се препоръчва спирането на третиането на горна част на тяло 6 седмици преди операцията. Щото иначе боляло повече. А аз 2 дни преди тренирах гръб - тяга, чукчата и пр... една от тези тренировки, след които искаш гордо да се потупаш по гърба... И вчера ми идеше да вия от болка.. пиша го това, за да не правите същата грешка, защото хирурзите това не го казват.
Иначе за сега всичко е ок... Само дето от сега ми се струват малки...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #789  
Стар 11th January 2012, 15:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Маркова мили4ка ,нямам никаква епикриза ((
Искам да спя без болки,,само това...
Проблема е ,че преподавам танци ,,и ръцете и наи вече рамената , ща не ща трябва да ги двжа .Аиде няма да играя на концертите ,ама останалото трябва,че хората са платили.
Блонди ..така каза доктора и паспорт си имам ...сега се чудя ,как да си изключа пискалото в колата,че пищи когато не е сложен колана.
Лъки..имаш право,а тея придръпвания и болежки на разреза?
Ти при кой доктор се оперира? Епикризата е задължителна, ако нямаш да си я искаш. не прави резки движения с ръцете и не ги вдигай повече от колкото чувстваш че можеш. за спане без болки, какво да ти кажа, след месец. дори сега след месец и половина се събуждам от време на време схваната и с болки в гърба.
Отговори с цитат
  #790  
Стар 11th January 2012, 15:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Айде, и аз съм с тунинг от вчера... ))
Мнооооогоооо ме боля. А сестрата каза, че щяло да е като силна мускулна треска... Като човек, който е почти постоянно с мускулна треска, мих казала не... Днес, като се прибрах, се разрових в него и прочетох, че се препоръчва спирането на третиането на горна част на тяло 6 седмици преди операцията. Щото иначе боляло повече. А аз 2 дни преди тренирах гръб - тяга, чукчата и пр... една от тези тренировки, след които искаш гордо да се потупаш по гърба... И вчера ми идеше да вия от болка.. пиша го това, за да не правите същата грешка, защото хирурзите това не го казват.
Иначе за сега всичко е ок... Само дето от сега ми се струват малки...
Честито, със здраве да си ги носиш и много да им се радваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.