IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 4th June 2011, 10:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ха този младеж пусна бомбата и избяга и сега сигурно стои от страни и ни гледа сеира и страхотно се забавлява. А това да се караме по форумите е напълно безмислено, толкова ли ни стана скучен живота, че прекарваме целия си ден пред компа и по форумите и то повечето пъти да се караме за глупости. Нека бъдем по позитивни, не можем всички да сме еднакви и с еднакво мислене, това, че нечие мислене и мнение за нещо е различно от някой друг не прави човека по-глупав.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 4th June 2011, 13:35
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Да, всъщност...замисляйки се върху словата на Маркова и Милена, наистина са прави, да го е*а! Танева говори толкова смислено и с такъв размах на истината, че чак свят ми се завива! А колко изискано пише, само една истинска дама би могла да постигне това.

И наистина е вярно, че всички сме на километри от нея...все пак тя е в долината на Широките гащи, това е реално на километри от нас, блахахаха.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 4th June 2011, 14:24
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
А колко изискано пише, само една истинска дама би могла да постигне това.
.
карай ,ве........то Веембето го компенсира тфа
Отговори с цитат
  #64  
Стар 4th June 2011, 15:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
19 см бил....

Ебати противното ми е някой мъж да ми се изказва така...
ужас...
автоматично няма да погледна тая тема повече..отврат...

Апел към автора: Виж се къв си льо-льо .... надали ще ти вържат .....
Айде със здраве.
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Шшшшш вие за 2000 мои мнения не разбрахте ли,че говоря както си искам? Що трябва да си мислите,че може да ми кажете какво да правя и как?????

ЕМИКО,ако не ти е ясно,темата беше "Кой каква кола има ,ако може и снимка" , аз просто я показах.
Такива шматки като тоя дето му бил 19см х*я , направо ме отвращават.Ебати жалките пикльовци. Да се хвали в оная тема поне,за хвалбите.

Алекса,ти па що си останала с мисълта,че се грея от твоето мнение? Живей си жалкото животче и не ме намесвай в постовете си ТИ,ако обичаш,както и аз не те намесвам в своите.
За каквато и да ме мислиш,аз съм си аз..за някой съм красива,за втори напротив, трети завиждат,четвърти се смеят, но не живея за хората и никога нема да живея.
Не съм била еди си каква за теб? Знаеш ли как ми дреме нааааа........... ??????
Ае и ти духай супата,мноого ми станахте разбирачките тука .
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Радвам се,че всичко ти е ясно .Такава те искам.Кротка.
Илянче,няма как да ми плюе ВРЪЗ главата,защото е на километри зад мен,както и ти...ХАХА.

Айде сега и двечките в куп,сложете хлебеца в чантите,малко лучец,солчица и с овчиците на паша ,поне това го умеете ! ))

Лека вечер ,сладуранки! Полека да не се простудите по полетата...че е сигурно хладничко времето в "ниското" ...
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Забравихме ,че Алексата го бута адвокатка тука на всички ,дето са обидени ХАХАХАХА!!! Жалко ,че вместо в кантора,бачка в някъв долнопробен бар (((


Не ме интересува нито ти от къде си,нито някой друг.......и да си германка,все си си жалка )))))) И в Америка да идеш,пак си жалка ))))
Долината на шалвари,планини,върхове, или каквото там да го кажеш, е идеално място и съм горда,че съм родена в курортен град,където е пълно постоянно с туристи.
Сигурно те не разбират...жалко.....защо ли идват тук да почиват постоянно?

Но не искам да споря с жалко същество като теб......просто не си достойна за моето внимание
.Не е важно кой къде е роден скъпаа....важно е къде е в момента и какъв живот живее и на къде отива....
Бутай си ти там гурбета.... хаби се да те ритат и тва ти е призванието.. хахахахаххаа, такива като тебе по хубаво ,че се махат от България...щото са "леко некадърни" да се развиват тук...а помията надоло,всеки я прибира .. бутай си в жалките ресторантчета като "сервитьорка-адвокатка" и си паси овчиците със здраве! ))) Айде бе,шибания админ вече няма ли да ме банне))
Чакам го отттттттттттдаааааааааааа ааавнаааааааааааааааааааа ааааааааааа....
Тъй като не мога да се огранича да чета простотиите на "великите адвокатки" , искам некой да ме баннееееееееееееееее....
Апел към админа: Ей жалък,банвай ме бе ...че и теб ще взема да те нареждам и ще излезнат подмазвачките да те защитават пак.....
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Susan... не...просто и аз се държа със всеки според поведението му))) Антипатични са ми и се държа както заслужават с тях Знаеш ,че никога не прикривам това,което мисля..каквото и да е то.

Милена..адски си права...но на някои им липсва интелект в тиквата ,за да го осъзнаят...или просто е по-лесно да го отричат )) Тук се сещам за оназ приказка за лисицата и гроздето хаха)))))))

Баси....натоварих се с всичките цитати, но искам да знам Милена с какво се е напушила... ИСКАМ И АЗ! Ако на това му казвате "изказване на мнение" без обиди трябва изцяло да променим дефиницията за обида.

Сарказъм???? Явно и тук съм се объркала и не знам какво значи сарказъм.

Отговори с цитат
  #65  
Стар 4th June 2011, 15:57
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Всичко това,което си означила от цитатите,след като е ПРОВОКИРАНА и след като й се дават оценки и квалификации.
Никой на никого не може да казва как да се изказва и как да мисли,нали?

Тя си има пълното право да се изразява,както предцени.Както и всички тук.

Но да си позволяват да й обсъждат външността и характера й.....-ами нормално е да последва адекватна ОТВЕТНА реакция от нейна страна.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th June 2011, 16:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не бих определила реакцията и като адекватна, така че просто ще продължа да люпя семки
Отговори с цитат
  #67  
Стар 4th June 2011, 16:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

В първия си пост Танева изказа мнението си към автора на темата, без да засегне никоя от вас. Аз се съгласих с нея и поради факта, че изкритикувахме автора, не харесахме изказването му и му го казахме веднага ни прехвърлиха към отдел "злобарки" и ни нападнаха. Значи какво, някой може да си позволява да обижда друг не.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th June 2011, 16:49
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Всичко това,което си означила от цитатите,след като е ПРОВОКИРАНА и след като й се дават оценки и квалификации.
Ти пък чий клонинг си? Въпросната написа за момчето, че е "льо-льо" още с първото си мнение, никой не я е провокирал, тя си е провокирана по природа в мозъка си.


Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Тя си има пълното право да се изразява,както предцени.Както и всички тук.
Хубуу, ми тогава защо моето мнение не беше зачетено, аз не съм ли "както всички тук" бе дееба мааму!?


Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Но да си позволяват да й обсъждат външността и характера й.....-ами нормално е да последва адекватна ОТВЕТНА реакция от нейна страна.
Значи момчето също може адекватно и ответно да реагира, защото въпросната така хубаво го наплю, че му еба мамата.А относно характера му, може да е супер свестен, забавен и умен, никой не може да знае със сигурност, НЪЛ ТЪЙ?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 4th June 2011, 16:52
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Exclamation

В началото всички постове,с изключение този на Танева,бяха с иронични подмятания относно парите,външността.....с една дума-ПОДИГРАВКИ!!!Но след едно откровено нейно изказване-всички решиха да се правят на благоразположени ,ами сори,но това вашето си е чисто лицемерие!!!!!!!!!

Танева не е лицемерна и мазна като повечето съфорумци,и автоматично се превърна в най-черната.

Ами в ГРЕШКА СТЕ!!!!Лицемерието и премълчаването са гнусни качества!!!!!


Не за пръв път ми се налага,да ви пиша,че не съм ничий клонинг!!!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 4th June 2011, 17:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Разговора е абсолютно безмислен. Щом момчето ви е станало толкова симпатично, с "умното" си изказване, че две страници запълнихте да се карате за него, само защото някоя мацка го е нападнала, що не вземете да му разрешите проблемчето със секса за една вечер, за какво да пътува до морето и да попадне на някоя селянка провинциалистка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексзаеднавечернаморето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.