IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5111  
Стар 28th December 2009, 22:47
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Това за Контратубекса съм го чела из форумите в бг мама, докато бях бременна. Тогава пазехме коремчетата от стрии, аз клепах здраво, защото от 58 на 98 не се минава лесно ))
  #5112  
Стар 29th December 2009, 07:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

ivi4kaaa.защо не пробваш с бебешко олио,ако вече не е твърде късно,де.......
  #5113  
Стар 30th December 2009, 21:11
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Ехо , Честита Коледа момичета !!!!!
Лаптопа ми гръмна точно на Коледа и чак днес е ок
При мен няма стрий но първо аз си имах достатъчно кожа за опъване и за всеки случай се мазах и мажа с Мустела за бременни .Те имат крем специално за гърдите да ги предпазат от стрийте и има ефект - нямам такива
  #5114  
Стар 14th January 2010, 01:19
Silviajs Silviajs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: London
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез MSN до Silviajs
По подразбиране

Здравейте, съвсем нова съм тук, но от доста време чета форума, надявам да ме посъветвате.
Предварително се извинявам за глупавите въпроси, и се надявам това да е мястото им във форума.
Живея в чужбина, Лондон и искам да си направя операция за увеличаване на бюста. Не мога да реша обаче, къде е по-добре да я направя - тук или в БГ. Имам предвид, че в момента живея и работя тук, но не знам докога. Ако си направя оперяцията тук и след време реша да се прибера в БГ и случайно нещо се наложи някаква корекция ще трябва да идвам до тук, защото ще ми я опряват безплатно до 5 години. Това е едното нещо, което ме спира...някакси като знам, че хирургът, който ще ме е оперирал е тук, а аз съм в БГ... другото нещо, някой има ли някакви наблюдения или отзиви от клиники и хирурзи в Лондон освен за Harley Medical Group?
  #5115  
Стар 14th January 2010, 20:49
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Silviajs и аз имах същата дилема. но поради причината че няма да се прибирам в БГ реших да си я направя в uk в случай на усложнения. сега в понеделник ми е операцията при Др Allen Резаи през частната му клиника обаче, заради имплантите с които работи и следоперативния период( понеже той работи и към компания ). има един мн полезен форум http://www.sofeminine.co.uk/forum/sh...c-surgery.html

там има доста мнения и препоръки който може да ти помогнат да решиш към кой ДР или компания да се насочиш.
  #5116  
Стар 18th January 2010, 22:55
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Здравейте мили момичета и страхотни мацки! Днес ходих на консултация при пластичен хирург ,искам да си увелича бюста .Ида бъда точна ходих при Доц.Анастасов .Останах много доволна от консултацията получих отговор на всеки мой въпрос .Операцията ще е през месец Април .Марката на инпланта ще е рир 290кг ,среден профил . Почти всичко съм изчела във форума и съм ви благодарна ,че научих толкова много от вашия опит и преживявание .И да ви призная страхувам се доста .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
  #5117  
Стар 21st January 2010, 01:16
svsi svsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте момичета
Въпроса ми е много тъп, но аз все пак ще питам В темата едно момиче попита как горе-долу да добие представа как ще изглеждат гърдите й с 300сс и вие й отговорихте да напълни балон с 300сс, да го подложи в сутиена и така, но не разбрах 300сс на 300мл вода ли се равняват или е друго съотношението?
Извинявайте още веднъж за тъпия въпрос но 205стр са си много /стигнала съм до 130-та /
  #5118  
Стар 21st January 2010, 09:14
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Аз лично, за да се ориентирам, гледах снимките на момичетата, там пише и кубиците. Но се уверих, че всичко е строго индивидуално, има много определящи фактори и едни 300сс могат да изглеждат доста различно в зависимост от конкретната жена, вида на импланта, профила и т.н. Най-добре е да се консултираш с хирург или няколко, за да чуеш какво би било най-подходящо за твоята физика, в зависимост от желания то теб краен резулат.
Успех!
  #5119  
Стар 21st January 2010, 10:33
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

И аз да се включа с един въпрос към по-опитните. От моята операция минаха 1 месец и 22 дни. Все още нося ластичния сутиен, който си закупих от клиниката. Наясно съм, че трябва да спя с него поне 6 месеца. Кога обаче мога да нося нормален сутиен денем и какъв да е той, изобщо не съм наясно. Моля, миналите по "този път" да ми дадат някакви съвети. Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват.
  #5120  
Стар 21st January 2010, 11:52
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Аз започнах да нося нормален сутиен около 3-тия месец след операцията, дотогава просто не можех, не ми беше комфортно, гърдите ми бяха твърди и не се движеха достатъчно за да се наместят удобно в сутиена. От непълна 75 В, минах на пълна 75С, с анатомични импланти PIP 355cc съм. А относно това какъв да бъде сутиена, не разбирам точно въпроса ти? Най-нормален сутиен, който си носила и преди, само че по-голям размер, просто трябва да пробваш най-различни и да откриеш твоя модел и размер...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:58.