IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 23rd March 2008, 10:26
oktavia oktavia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до oktavia
По подразбиране SUPER SLIM

Моля дайте ми телефон на който да си купя супер слим на нормална цена
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th March 2008, 14:57
Нели Нели не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, моля някой да ми пусне телефона на лични, че положението с килограмите ми е извън всякакъв контрол. Много много благодарности предварително.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 26th March 2008, 18:21
izzzzi izzzzi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране SURER SLIM

ПИЯ ХАПЧЕТАТА 12 ДНИ НО НЕ СЪМ СВАЛИЛА И 1 КГ СЪЩТОТО И ПРИ НЯКОЙ ДРУГ ДАЛИ ИМА
Отговори с цитат
  #84  
Стар 27th March 2008, 22:01
rapuncelle2680 rapuncelle2680 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране Във връзка с Супер Слим

Здравейте,

Прочетох много внимателно коментарите за тези хапчета. И искам да споделя своя опит с Вас.
Преди 3 месеца т.е. в началото на 2008 г. аз бях с внушителните килограми 120.........Мда, така беше. Няма да коментирам колко трудно ми беше, как исках да променя външния си вид, колко зле се чувствах, как бях унижавана. Не в това е въпроса.
Та така.....съвсем случайно разбрах за Супер Слим. От моя приятелка, която определено имаше впечатляващи и видими резултати от употребата на тези хапчета.
Взех ги и започнах да ги пия редовно. Е, сега съм 70 кг!!!!! И това не е шега. Първият месец свалих 25 кг, почивах 1 месец и отново започнах, като свалих още 25 кг с вторият курс хапчета.
Това е прекрасно. Чувствам се добре, нямам никакви оплаквания, ходя редовно на лекар, който следи здравето ми. Всичко е наред. Нямам увисване на кожа, стрии, целулит; не ми се вие свят, имам енергия, наспивам се бързо и качествено; няма го усещането за подтиснатост, глад и негодование; не ми се хапва сладко, мазно.........А кожата ми стана свежа и сияе........
Това не е реклама. Искам да споделя, че майка ми бе най-големият скептик и противник на тази терапия. Беше се зарекла, че ако види нещо странно или нередно в мен или тялото ми, ще ме зазида в стаята и няма да позволи да пия и аспирин. Хахахахахаха! Нищо такова не се случи. Убедена от резултата и показателите ми след изследванията, самата тя започна да ги пие.
Няма нищо страшно и опасно. Опитайте и сами ще се убедите.


Само едно предупреждение: В складове ИЛИЯНЦИ има китайка, която продава ментета на тези хапчета. Лъже, че хапчетата са 2 вида - по-слаби и по-силни. ТОВА НЕ Е ИСТИНА. Има само едни.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28th March 2008, 09:27
Dena Dena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, може ли някой да ми пише от къде се поръчват тези хапчете?
Благодаря!
Все още се колебая дали да ги взема, защото не се продават в аптеките, а и повечето положителни мнения тук са от потребители, които май за това са се регистрирали... но все пак имам доста килца за сваляне и съм мнооого изкушена!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 29th March 2008, 03:29
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране ???

Аз не мога да разбера как така само някакви хора с по 1 2 мнения са толкова доволни от това лекарство. И как така не се продава в аптеките. Според мен наистина има нещо гнило, а за човека дето е свалил 25 кила за 1 месец и след 1 месец още 25 аз мога да кажа че може да се радва че е жив. Такива крайни сваляния на килограми могат да увредят сърцето повече отколкото това че си дебел. Да не говорим що за съставки трябва да има за да може да се свалят толкова кила за толкова малко време. На мен ми мирише на химия. Някой (ако му се занимава) може да направи справка в ХЕИ (РИОКОС) и да види дали има такова регистрирано лекарство в България. И как така няма генерален дистрибутор, а се продава от "ръка на ръка". Ако питате мен намерете си друг медикамент. Според мен каквото и да е сваляне на кила без истинска диета или спорт а само с медикаменти е наистина вредно...
Отговори с цитат
  #87  
Стар 29th March 2008, 08:44
Dena Dena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Моля момичетата, които вече са си поръчали да пишат. Имат ли таблетките ефект, как се чувствате, научихте ли нещо повече за тях?
Благодаря ви и успех с отслабването.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 29th March 2008, 09:57
Dena Dena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Това ли е препарата?
http://www.nubodysupplements.com/superslim.html
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th March 2008, 16:09
Iv_ Iv_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
имам един въпрос към хората който го ползват от повече време - колко време се почива след първата доза? Някои ми казват минимум 1, а други минимум 2 месеца?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 30th March 2008, 00:56
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране ???

А вие сигурни ли сте че това лекарство наистина се казва Super Slim
аз се разтърсих и намерих едно австрийско.... то е хранителна добавка. Казва се Carbo Slim. Има и български сайт, много е приличен и лесен: www.oekopharm-bg.com . Има си и официален вносител, дистрибутор е Стинг АД, а те са един от най-големите складове за лекарства в България. И се чудя да не би едното да е имитация на другото. Или нямат нищо общо. Понеже в сайта им е дадена цена 39 и нещо лв. Проверете дали е същото... Ако някой го е пил да каже на мен ми стана много интересно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.