IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 16th May 2014, 08:37
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Въобще не се лъжи за България или Европа . Ето ти един жокер , за тези които мислят че американците не правят добри носове , нека разгледат този сайт и стига сте писали глупости. Хората от западна Европа не остават в Европа а пътуват до САЩ за ринопластики. Явно има причина за това ...
http://www.vgplasticsurgery.com/Nose...%20Gallery.htm
http://www.realself.com/find/Califor...ir-Grigoryants
всеки си има различна представа за красив нос колкото до тези сайтове според мен само 50%са задоволителни резултати
Отговори с цитат
  #132  
Стар 25th May 2014, 19:44
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Някой чувал ли е за др. Крихели: http://www.nosexpert.ru/rinoplastika-broken.asp
Има добри отзиви за него из нета, но аз лично съм по-впечатлена от резултатите на Сергей Левин. А и не намерих цени при Крихели
Отговори с цитат
  #133  
Стар 31st May 2014, 10:09
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Бягай далече от пловдивския касапин, мен ме обезобрази за цял живот . Илхан в Турция като видя случая ми се отказа и се чудеше как да ме лъже (разкарва ме 2 пъти до Истанбул с куцото извинение че ми е зачервена кожата)само и само да не ме оперира, което не му прави чест и на него. След седмица пътувам за САЩ за консултации. Мой съвет е, да настина имаш нужда от лека корекцийка на "супратип" частта, което е много фина и прецизна работа и настина изчакай и събери пари и тогава отиди някъде в чужбина при истински лицево пластичен хирург.
keery, към кой си се насочил в САЩ?
Никой ли не може да се справи със случая ти тук в Европа
Отговори с цитат
  #134  
Стар 31st May 2014, 10:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq Виж мнението
Някой чувал ли е за др. Крихели: http://www.nosexpert.ru/rinoplastika-broken.asp
Има добри отзиви за него из нета, но аз лично съм по-впечатлена от резултатите на Сергей Левин. А и не намерих цени при Крихели
Ооооооо, страхотни резултати позказва този Крихели.
Що не можеха и нашите да правят такива нослета
Отговори с цитат
  #135  
Стар 1st June 2014, 05:40
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq Виж мнението
keery, към кой си се насочил в САЩ?
Никой ли не може да се справи със случая ти тук в Европа
Имам консултации с Рик Дейвис и Андрес Бустилло в Маями. Сигурно и в Европа могат да се справят, но засега никой не ми спечели доверието а и цените на тези тук са сравними а понякога и по-високи от тези в USA.

Последно редактирано от keery : 1st June 2014 на 05:43
Отговори с цитат
  #136  
Стар 3rd June 2014, 21:09
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Късмет! Дано се върнеш доволен!
Ще чакаме коментари!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 8th June 2014, 10:30
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Благодаря ти Валя, утре летя. Ще споделя впечатленията ми след консултациите. Успех и много късмет и на теб
Отговори с цитат
  #138  
Стар 18th June 2014, 18:17
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Както Ви обещах, ще споделя как минаха мойте консултации в САЩ. Имах консултация в Мирамар 1-ия ден. Мирамар Мемориал Хоспитал - влязох в едно много уютно , леко кокетно помещение за чакане. Имах час за 12ч и влязох в 12:15 , като преди това попълних документи за мен и за предишната ми операция. Асистенката ме въведе в един кабинет за контролни прегледи в който имаше и голям фотоапарат , PC и разни инструменти за преглед . Влизайки д-ра се запозна с мен и искаше да се научи да произнася моята фамилия, която се оказа трудна за него. Предложи ми да си вземем по едно кафе и да започнем консултацията . Поръча кафето от асистенката си и започнахме да си говорим като стари приятели. Страшно приятен човек . Обясни ми след преглед на носа, ушите и гърлото проблемните области. Каза че е направена много агресивна риносептопластика преди, която много е разрушила носа и каза че съм за основна реконструкция. При тези думи аз изтръпнах , не че не си знаех проблемите . Но ми каза че трябва пак да се чупят костите , тъй-като са под различен ъгъл, имам изпъкнала част в горната част на коста и силно изрязване на септума в средната част. Върха е с силно висяща колумела, ноздрите са несиметрични и има хлътване от дясната страна. Носа е доста скъсен и вирнат нагоре , с което се виждат ноздрите доста. Обясни ми той как си представя нещата - удължаване на септума, слагане на присадки във върха за да го оформи , слагане на spreader grafts за изравняване на широчината на носа и премахването на "inverted V" ефекта. Успоредно с обясненията ме снима и започна пред мен да прави симулация на резултата, както той го вижда че може да стане. Обясни ми подробно какво трябва да правя преди и след операцията . Като всички тези обяснение ми ги даде на хартия. Каза ми че за една успешна операция е много важно да се контролира отоците. Това преди никой не ми беше казал , че при по-големи отоци се увеличава и scar tissue, незнам как е точно на български, и въобще оказват негативно влияние върху изхода. Цялата консултация беше 2ч. Най-добрата, най-обширната и подробна консултация, която съм имал досега. Накрая ми дадоха всички документи с описание какво да си купя преди операцията , оферта с разбити цени за самата операция. Тъкмо излязох от болницата и асистентката му ме догони . В първия момент си помислих , че съм забравил нещо. Оказа се че д-ра има в момента пациент на 1 седмица след операция с ребро и ме извикали за да ми покажат един такав резултат. Върнах се запознах се с момчето , оказа се че това му е 4-та операция и резултата беше изумителен за 1 седмица . Като знам аз с какви отоци бях и как изглеждах , този пациент имаше изключително естествен нос и аз не виждах отоци, макар че няма как да няма. Видях и разреза от където му е взета кост от реброто за присадка . Каза че 1-те дни го боляло адски много , но след това с времето болката отшумявала. Обикновено такива ревизии отнемат около 1.5/2 г и повече за да спаднат отоците напълно и носа да се успокой. Какво да кажа , нищо общо с консултациите ми нито в БГ, нито в Турция....

Последно редактирано от keery : 18th June 2014 на 18:22
Отговори с цитат
  #139  
Стар 18th June 2014, 18:29
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Втората консултация ми беше в Coral Gables, там също влязох навреме в уговорения ми час. Консултацията ми беше около 40/50 мин. Отново имаше симулация, инструкции за операцията и оферта с цени за операцията. Този път д-ра поради голямато хлътване на коста ми предложи gore-tex, което аз тотално отхвърлих. Каза че не искал да чупи костите и трудно щели да се наместят за да запълнят хлътването. Според него използването на кост от реброто не било добро решение заради честите усуквания на такава присадка и той не правил повече такива, предложи Dean Toriumi, MD като майстор на реброто, но за него знам че има също доста недоволни. И така тръгнах си леко разочарован от този лекар . Не ми хареса плана му за моята операция...
Отговори с цитат
  #140  
Стар 18th June 2014, 20:09
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Здравей keery,

малко кофти се е получило с Андрес Бустилло, но поне при Ричард Дейвис си случил и целия този път и разходи не са били напразни.
Аз намерих ето тези снимки преди/след: http://www.davisrhinoplasty.com/revi...er-photos.html
На друго място намерих цени от около $12 000. Това актуално ли е? Вероятно цените зависят и от сложността на операцията
Проблема при мен е почти като твоя- асиметрия на костите, прекалено изрязване на септума в средната част (и аз имам "обратно V"), лявата ноздра е прекалено издута (според Джамбазов било прекалено извиване на единия хрущял на ноздрата на вън), но пък другата ми ноздра е прекалено хлътнала на вътре и така се подчертава извивката на дясно на върха. Ноздрите ми завършват на различно ниво над устната (не знам дали това има вариант да се оправи изобщо- дефект е по рождение, не съм го получила от някой доктор), и последно- имам затруднено дишане от ляво. (на снимките от линка има поправка на асиметрия, а също и на прекалено изрязан гръб, но все пак трябва сериозно да се поровя за мнения и повече резултати)

Ти какво смяташ да правиш сега? Това ли е твоя човек, или си намислил да направиш и други консултации? Снимките са обнадеждаващи (макар не перфектни, но след толкова експерименти идеалния нос е мираж), но само на място човек може да прецени дали лекаря му вдъхва доверие или не (макар че и там няма гаранции )
Каза ли ти какъв е шанса за успех на операцията? Чака ли дълго да се запишеш за консултация, и колко време чака след записването до самата консултация (предполагам, че не е като Джамбазов да се чака общо по около година и половина, но вероятно отнема време)?
За цена на самата консултация няма да питам като се имат предвид разходите за път до Щатите и обратно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:49.