IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 29th June 2014, 19:14
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте,
не влизам почти изобщо, но видях че Кеери е писал за посещенията си в Америка. Аз лично от доста време се интересувам от др Дейвис, но като цяло го бях оставил настрани като възможност заради разноските да се пътува до Маями. Но сега след като човек от форума го е направил това, се чувствам доста въодушевен да чуя подробности за доктора.
Аз принципно се интересувам от 2 доктора само (в момента поне) : Dr Davis & Prof Wolfgang Gubisch (stuttgard). Кери много ще се радвам ако си поговорим малко относно тази тема с докторите
пиши ми моля на paffalot@gmail.com
Много ще съм благодарен ако се свържем

Последно редактирано от Paffalot : 29th June 2014 на 19:42
Отговори с цитат
  #142  
Стар 5th July 2014, 06:12
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq Виж мнението
Здравей keery,

малко кофти се е получило с Андрес Бустилло, но поне при Ричард Дейвис си случил и целия този път и разходи не са били напразни.
Аз намерих ето тези снимки преди/след: http://www.davisrhinoplasty.com/revi...er-photos.html
На друго място намерих цени от около $12 000. Това актуално ли е? Вероятно цените зависят и от сложността на операцията
Проблема при мен е почти като твоя- асиметрия на костите, прекалено изрязване на септума в средната част (и аз имам "обратно V"), лявата ноздра е прекалено издута (според Джамбазов било прекалено извиване на единия хрущял на ноздрата на вън), но пък другата ми ноздра е прекалено хлътнала на вътре и така се подчертава извивката на дясно на върха. Ноздрите ми завършват на различно ниво над устната (не знам дали това има вариант да се оправи изобщо- дефект е по рождение, не съм го получила от някой доктор), и последно- имам затруднено дишане от ляво. (на снимките от линка има поправка на асиметрия, а също и на прекалено изрязан гръб, но все пак трябва сериозно да се поровя за мнения и повече резултати)

Ти какво смяташ да правиш сега? Това ли е твоя човек, или си намислил да направиш и други консултации? Снимките са обнадеждаващи (макар не перфектни, но след толкова експерименти идеалния нос е мираж), но само на място човек може да прецени дали лекаря му вдъхва доверие или не (макар че и там няма гаранции )
Каза ли ти какъв е шанса за успех на операцията? Чака ли дълго да се запишеш за консултация, и колко време чака след записването до самата консултация (предполагам, че не е като Джамбазов да се чака общо по около година и половина, но вероятно отнема време)?
За цена на самата консултация няма да питам като се имат предвид разходите за път до Щатите и обратно
Здрасти Валя,
аз си резервирах дата за операция при Дейвис за Декември. Иначе чакането и при него не е малко. За консултация чаках 5 месеца, дата за операция можех да взема и за Септември, но там си е жега както през Юни и за това реших по-късния вариант през зимата. Според него през Декември в Маями вече няма опасност и от урагани Иначе д-ра е много човечен и определено има много знания за носа. Аз лично бях впечатлен, нямаше никакво навиване от негова страна. Всичко беше много добре организирано като чакане , консултация . Консултацията ми беше за 12ч , влязох в 12:15 което е супер точно за доктор Самата консултация струва 100$, но тя е толкова детайлна и дълга че си струва всеки цент- включва и направата на симулация за резултата. Само заради консултацията пак бих дал парите с полета и престоя ми там. А и човек може да го съчетае с една малка екскурзия. За да си вземеш дата за операция трябва да си платиш депозит и следва подготовка. Офертата за цена е тази която си цитирала, като депозита ми беше 2000$.

Последно редактирано от keery : 5th July 2014 на 06:22
Отговори с цитат
  #143  
Стар 5th July 2014, 06:20
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
Здравейте,
не влизам почти изобщо, но видях че Кеери е писал за посещенията си в Америка. Аз лично от доста време се интересувам от др Дейвис, но като цяло го бях оставил настрани като възможност заради разноските да се пътува до Маями. Но сега след като човек от форума го е направил това, се чувствам доста въодушевен да чуя подробности за доктора.
Аз принципно се интересувам от 2 доктора само (в момента поне) : Dr Davis & Prof Wolfgang Gubisch (stuttgard). Кери много ще се радвам ако си поговорим малко относно тази тема с докторите
пиши ми моля на paffalot@gmail.com
Много ще съм благодарен ако се свържем
И аз рядко влизам тук, комуникирам предимно в US форумите. Имаш поща !
Отговори с цитат
  #144  
Стар 11th July 2014, 18:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Браво keery,

радвам се че си открил твоя човек и се надявам резултата да те изненада приятно.
До декември има много време, но още от сега стискам палци и се надявам да покажеш прекрасни резултати.
Много, много късмет ти пожелавам и да споделиш радостта си после тук с нас.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 30th November 2014, 11:24
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
Post

Мисля, че вече е време да пожелаем успех на keery, който ако още не е заминал за Щатите ще го направи съвсем скоро за да се сдобие с мечтаното носле
Много, много късмет keery и не забравяй да споделиш с нас какво се случва при теб!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 7th February 2015, 12:16
Аватара на ds21
ds21 ds21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте! Има ли някой с ринопластика в Германия и мислите ли,че там специалистите са по-добри от тези в Турция?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 13th February 2015, 15:26
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Paffalot,

какво се случва с теб? Избра ли си хирург, и стигна ли поне до консултация с Дейвис. Това което той е направил за keery е направо фантастично и ми дава надежда, че и аз бих могла да имам нормален нос, но тази ситуация с постоянното поскъпване на долара много ме удря по джоба Макар че аз дори не съм му писала още (бих го определила като страх от разочарование или някаква женска глупост ). Ти писа ли му? Колко пъти му писа преди да ти отговори? Смяташ ли, че той е твоя човек?
Отговори с цитат
  #148  
Стар 15th February 2015, 09:01
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Някой знае ли актуалната цена на ревизията при Дейвис? Навсякъде чета за 12000$, предполагам, че с всички придружаващи разходи ще е около 15000. Или си правя оптимистични прогнози?
Опитвам се да избера хирург за ревизията си и се оказва, че цените в Турция се доближават до тези на Дейвис...
Отговори с цитат
  #149  
Стар 16th February 2015, 18:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Според keery се получава около $15 000: http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14353
Към това трябва да прибавиш и още едно ходене до там за консултация и всичко общо може би идва около $16 000 за сам човек. Ако искаш да си имаш някой там за придружител, си смятай още един билет и т.н. Освен това за САЩ има и визи и ако нямаш към момента (както аз нямам) е добре първо да се пробваш за виза, че ако ти я откажат всичко отива по дяволите
Отговори с цитат
  #150  
Стар 16th February 2015, 21:22
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Валя, благодаря за отговора. Не се бях замисляла за визата- какъв тип трябва да е, трябва ли да споменаваш, че заминаваш за операция? Аз както искам с мъжа ми да замина и както пускаме за Зелена карта, ще им стана много съмнителна
Keery не влиза тук, бях му писала лично, но явно не следи, а щеше да е много полезен.
Парите са повече от Турция и ми се струва доста сложно за организация, май ще се откажа от този вариант. Ще остане Турция за мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.