IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st December 2014, 14:33
Val_bor Val_bor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 3
По подразбиране Симулатор за операция на нос

Здравейте! Търсих такава програма(симулатор за ринопластика) , но не можах да намеря подобна , която е безплатна. Не разбирам от Фотошоп и се чудех знаете ли някакъв сайт , в който да има примерно онлайн симулатор.Когато ходите на консултации при пластични хирурзи как обяснявате както точно искате? Може би там има такава програма? Ако да - разпечатват ли ви снимките?
Чертите на лицето ми не са от най- нежните, но най- много не си харесвам носа, но пък не знам дали би ми отивал друг. Не мога да си го представя по друг начин и не съм сигурна какво точно трябва да му се пипне. Може да кача снимки , за да ми дадете мнение( освен ако не е неуместно)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st December 2014, 15:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И да имаш програма ще можеш да направиш най-вече профила, но ако е за полупрофил и анфас и според случая, няма да можеш да го направиш добре. На мен ми е станало като хоби в свободното време да правя фотошопи на носове. Ако искаш качествен фотошоп, ще са ти нужни само хубави снимки с висока резолюция и подходяща осветеност и аз ще ти направя. Все още виждам доста хора, които не знаят как да се снимат за такива снимки и често са правени с телефон с не много добра резолюция. За профила може да не е проблем, но за анфас и полупрофил е нужно много добро качество на изображението. Понякога буквално трябва да се рисува по носа, за да стане добре !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st December 2014, 15:25
Val_bor Val_bor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Ами, аз само с телефон мога да си направя , тъй като нямам фотоапарат. 8 мп е камерата и май не прави много добри снимки , но ще помоля някой да ме снима. Къде мога да изпратя снимките , за да ги видиш? Аз горе- долу предполагам какъв е проблемът на моя нос , но не мога да съм сигурна преди да видя обработената снимка.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st December 2014, 15:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

На ЛС ще ти пратя ! Но ти май не си си активирал/а ЛС, влез в - Бързи връзки > редактирай опциите и позволи личните съобщения !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st December 2014, 15:54
Val_bor Val_bor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 3
По подразбиране

мисля , че го оправих.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th December 2014, 19:46
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Pufpaf, дали ще може и аз да ти пратя снимка и да ми пооправиш нослето? В профил се справям горе-долу, но в анфас нищо не ми се получава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Симулаторзаоперациянанос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.