IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th December 2014, 17:58
Аватара на magim
magim magim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 13
Question Ринопластика доц.Венцислав Цветков ВМА или Веселин Динев ВИТА

Здравейте, от обикаляния и мнения в крайна сметка се спрях на тези двама лекари за операция. Въпроса е кой от двамата ще се справи по-добре с върха на носа, защото смятам всеки ще се справи просто с една гърбица. Цветков (завеждащ отделени УНГ във ВМА) и Динев (болница ВИТА, специализация във Франция) ми ги препоръча лично доктор дерматолог, която преди това е била в сферата на пластичната хирургия и сподели с мен, че единствено на тях мога да се доверя в България за ринопластика. (И може би евентуално Николай Георгиев, но за него имам резерви).
Моля ако някой се е оперирал и има наблюдения да сподели, предвидила съм операция за януари-февруари и на знам вече към кой да се насоча
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th December 2014, 18:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аууу
ама тоя доктор-дерматолог много ще да е наясно, щом в класацията влиза и Николай Георгиев.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th December 2014, 19:11
Аватара на magim
magim magim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Да, странно, но поне за Цветанов бих се доверила на думите й, тъй като поне квалификацията му говори малко или много сама за себе си.Аз натам клоня, как мислиш?

То е ясно вече, че за ринопластика не се ляга под ножа на пластичен хирург, а на специалист в тази област.Поне от споделени мнения на тази тема до този извод стигнах.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th December 2014, 20:34
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

По принцип се въздържам от това да насочвам някого към конкретен доктор.
Но щом питаш ще ти отговоря - за мен Цветков /нали за него говорим, щото си писала Цветанов/ е добър лекар, това е моето мнение.
Като всеки един и той си има своите недостатъци, но на фона на повечето бих казала, че е ок.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th December 2014, 19:35
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magim Виж мнението
Здравейте, от обикаляния и мнения в крайна сметка се спрях на тези двама лекари за операция. Въпроса е кой от двамата ще се справи по-добре с върха на носа, защото смятам всеки ще се справи просто с една гърбица. Цветков (завеждащ отделени УНГ във ВМА) и Динев (болница ВИТА, специализация във Франция) ми ги препоръча лично доктор дерматолог, която преди това е била в сферата на пластичната хирургия и сподели с мен, че единствено на тях мога да се доверя в България за ринопластика. (И може би евентуално Николай Георгиев, но за него имам резерви).
Моля ако някой се е оперирал и има наблюдения да сподели, предвидила съм операция за януари-февруари и на знам вече към кой да се насоча
magim, много време е минало от поста ти и се надявам ако си се оперирала всичко да е наред.
Аз мога само да коментирам работата на Цветков и то отпреди ... около 6 години. Не знам как е сега, обаче преди в моя случай не се справи и с гърбицата, а върха бил по-сложен. Така че мисли внимателно!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th December 2014, 09:52
Аватара на magim
magim magim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq Виж мнението
magim, много време е минало от поста ти и се надявам ако си се оперирала всичко да е наред.
Аз мога само да коментирам работата на Цветков и то отпреди ... около 6 години. Не знам как е сега, обаче преди в моя случай не се справи и с гърбицата, а върха бил по-сложен. Така че мисли внимателно!

Да ти кажа отказах се....толкова много отрицателни постове прочетох, а и аз разучавам и питам хора, които разбират около мен и стигам до извода, че в крайна сметка специалистите УНГ са добри във "вътрешните" проблеми, като изкривени прегради и т.н., но става ли дума за външно пипане, обикновено никой не се справя именно с върха на носовете.

В крайна сметка не се отказвам ,защото все някой трябва да ме оперира.Сега мисля, че ще е много добър вариант да се насоча към лицево-челюстна хирургия или стоматологична хирургия ВМА (колкото и странно да ви звучи), защото именно тези специалисти се занимават с "външните" поправки най-добре. Сега ще направя връзка с д-р Стоян Михайлов, който е бил преди завеждащ лицево-челюстна, но доколкото знам вече има само частна практика.
Предстои да проверя
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th March 2015, 13:06
alegria alegria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички! На 24.02.2015г. си направих повторна ринопластика при доцент Цветков. Първата беше преди около 9 години по повод премахване на гърбица. Като цяло резултата от първата операция беше сравнително добър, като изключим факта , че доктора не беше работил по върха и тои висеше надолу. Нямаше да се реша на 2 -ра операция ако не бях претърпяля счупване. Отидах при доцента намести пораженията и каза, че тава е максималното , което може да направи и за всичко друго трябва оперативна намеса. Искам само да отблежа , че имах затруднено дишани и изкривена преграда. Януари месец бях на консултация и доцента ма спечели на 100 % без да обяснявям той знаеше каква искам да се прави по мен. А това беше да се повдигне върха, да се изправи преградата и имах леко хлътване от едната страна. Резултата към днешна дата е - обострено затруднено дишане, болке и заглъхване на дясното ухо и обезобразен анфас. Моля Ви хора не се доверявайте на този човек. Съжалявям , че му се доверих отново. Плача всеки ден. Пари " под масата" , пари по кринична пътека и резултата е по- лош от преди операцията. Дори и това, което ми се полага по пътека за изправяне на преградата и тава ни е свършил .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветковВМАилиВеселинДиневВИТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:24.