IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2016, 17:07
jenny12345 jenny12345 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 5
По подразбиране Как да разбера дали за ревизия трябва да се ползва присадка?

Здравейте,
Преди 10 години, направих първата си ринопластика в Медицинска академия, след това не си харесвах носа, но не беше толкова зле, колкото преди. Преди 3-4 години ми казаха, че носната ми преграда е ужасно крива, от което и доста страдах, непрекъснато запушен нос и т.н. Направих си операция за изправяне на преградата, като лекаря каза, че може да подобри и външния вид - познайте, не го подобри, а мисля, че с времето визията му се влошава. Определено не го харесвам и този път мисля правилно да планирам как да поправя положението. Радвам се, че има толкова инфо и мнения във форума, изключително полезна е тази информация, никога не съм си давала сметка за голяма част от нещата. Но да не изпадам в размисли и страсти.. Въпросът ми е как да разбера дали ми трябва присадка? Трябва да избера лекар и да ходя при него или има начин преди това някакси да разбера...

Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th October 2016, 13:54
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

За съжаление ти няма как да знаеш дали ти трябва присадка или не. Трябва лекаря да ти каже. И тук вече идва проблема, защото ако някой те е осакатил докато е имало материал и не е било пипано много, този който ще те поправи (до колкото това е възможно) трябва да е в много пъти по-добър от предния. И е силно пожелателно да има опит с подобни операции. Което според мен на 100% те извежда извън България, а там цените са други, консултациите изискват също много време и ресурси и изобщо става доста сложно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаразберадализаревизиятрябвадасеползваприсадка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:09.