IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th June 2005, 14:39
Ivo T.
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

то и Мафия е регистриран,ама няма един свестен пост!!неговите што не ги триете,нали уж за това е регистрацията.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th June 2005, 16:53
Симона
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ДЗВЕР:
"Защото ако аз сега например взема, та регистрирам един ник Симона - теб ще те изхвърли. Мога също така да влеза като гост, да се напиша Симона и да напсувам някой... И какво правиме тогава? Ходи доказвай, че нямаш сестра..."
_________________

????наистина ли на някой ще му се занимава с това да пише от чужди никове.както е казала Невелина по-горе(така май беше),мислех си че това е сериозен форум.според мен е по-логично Общите приказки да ги направите с регистрация-там най-много глупости се изръсват!!!!!!!!
това го пиша с цялото ми уважение към теб Дзвер-винаги съм харесвала постовете ти!!!!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th June 2005, 19:07
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Еми откъде да знам. Ще му се занимава ли на някой да хаква един конвенционален бб-форум?
Нашият го хакваха три пъти доста добри хакерчета....
Нямаха причина...
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st June 2005, 13:17
Стойко
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абре к'во се пънете да ги убеждавате админите.те за себе си мислят!не са чували че желанието на клиента/ в случая потребителя/ е на първо място!то и за тва почти никой не пише вече в другите форуми.
аре със здраве
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st June 2005, 13:52
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стойко
абре к'во се пънете да ги убеждавате админите.те за себе си мислят!не са чували че желанието на клиента/ в случая потребителя/ е на първо място!то и за тва почти никой не пише вече в другите форуми.
аре със здраве
Само така си мислиш
Всъщност желанието на потребителя/клиента или там както му викаш би било да пише абсолютно навсякъде без регистрация, а не само на офтопиците
Но като цяло не ме учудва, че има такава остра реакция от свободните потрребители - именно така става спамът във форума.
А и нищо не пречи един на първи пост да е Стойко, на втори - Тульо, на трети - кир Михалаки
Все тая, за мен не е важно количеството, а качеството на форума увеличава в последствие и количеството посещения!
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st June 2005, 14:47
Стойко
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

много се лъжеш ако си мислиш че някой с много време за губене ще седне да пише със 20 различни имена.те такива не разглеждат сайтове като тялото,ако ме ряазбираш какво искам да ти кажа.на тях им дай нещо по-хард!
а ако с горния пост визираше мен-аз нямам какво да крия,нито ме знаеш кой съм,нито ще ме опознаеш по-добре,даже и да съм регистриран!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd June 2005, 10:42
цветето:)
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе хора,не знам дали има или няма смисъл от регистриране,ама къде изчезнаха всички.то в другите форуми никой вече не пише!!!само тук някой се заяжда от време на време
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd June 2005, 02:49
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Абе хора стига сте спорили тука за такива простотии; Кво толкова трyдно има да се регистрираш, и дори и да влизаш от зала, много е вярно това че като си с регистриран nick другите ще знаят кой си, или поне ще имат някаква представа, например всички знаем коиса mafia и DЗВЕР нали!!!/само пример давам бе момчета/ А на тея дето се нервят че немогат да пишат без регистрация стеси големи мързеливци/не го казвам като убида, ама нее и толкова слojна цялата операция!/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th August 2005, 11:11
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

А защо в този форум няма по- разнообразни теми: само фитнес, диети, кола-маска и това е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоставатук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:19.