IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th January 2011, 17:44
cross_x cross_x не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
По подразбиране Марихуана

Здравейте.Искам да попитам колко време тревата стои в урината и в кръвта след като си пушил?И можем ли по бързо да се изчистим от марихуаната?

Благодаря предваритрелно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th January 2011, 00:38
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

зависи от организма

за кво стаа дума по-подробно, ако е за шофьорски тест бях чел, че има грешка в законотворието и всички резултати от такъв тест се оспорват лесно
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th January 2011, 02:35
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Не знам за колко време се изчиства организма, но тук(Сащ) се продават тестове, които можеш да си направиш вкъщи да видиш дали си се изчистил, нещо такова http://www.google.com/products/catal...d=0CDEQ8gIwAQ# Мился че и в Б-я се продават подобни. Освен това продават и някакъв сок, който помага на организма по-бързо да се изчисти. Не съм ги пробвала тези неща, просто работех на такъв щанд с лекарства
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th January 2011, 13:24
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Това е от нета.

Тестовете за наркотични вещества не се радват на особен интерес сред българските потребители, твърдят фармацевтите. Цените им са около 3-4 лв. за опаковка, но едва ли тези, които са смъркали кокаин, държат да се тестват. Лентичките се купуват предимно от родителите, които се опитват да контролират децата си, споделят наблюденията си специалистите. Тестовете откриват до 10 опиата (хероин, морфин, кокаин, кодеин, марихуана, амфетамин и т.н.), като наличието им в организма може да се констатира дори седмица след употребата им. Това отнема не повече от 5-10 минути.

Кръвните тестове обикновено откриват наличието на вещество кратко време след употребата, но в случаите на единична употреба. При всекидневна употреба обаче срокът се удължава. Какъв е точно той обаче не мога ди ти кажа, защото зависи от твърде много фактори. Като цяло, щом не си взимала нищо от поне три седмици, би трябвало всичко да е наред с кръвта ти. Активното вещество в марихуаната - ТНС - се задържа най-дълго в кръвта след всекидневна употреба - може и до 14 дни.

При уринните тестове периодът за откриване на веществата е малко по-дълъг. В зависимост от вида на тестовете, както и от други фактори, които са индивидуални за човека, кокаинът се открива в урината обикновено от 2 до 4 дни, метамфетамините (като пико) и амфетамините - от 2 до 3 дни, ТНС - до 14 дни, но може и малко по-дълго.

Единственият начин да си напълно сигурна, че тестовете ще ти излязат отрицателни, е изобщо да не употребяваш нищо. За всеки случай можеш и сама да си направиш уринен тест - просто трябва да потърсиш по аптеките, има за различни вещества и струват около 3-4лв.

относно тестовете за наркотиците имате няколко възможни варианта. В Медицинска Академия можете да си направите уринни и кръвни тестове. По отношение на кръвните тестове - пробата се взима на място и в лаборатотията ще ви кажат до колко време ще бъдат готови резултатите. Цената на качествените и количествените кръвни тестове e 76, 60 лв, а цената на уринните и кръвните тестове, заедно е 153, 20 лв. 02/9230 412
02/9230 721- това са телефоните в Центъра по съдебна медицина и деонтология в Медицинска Академия, където можете да се обадите и да получите допълнителна информация и да си запазите час за взимане на проба. Освен в Медицинска Академия, уринни тестове бихте могли да си направите и в повечето частни лаборатории (Цибалаб, Кандиларов и др.) срещу съответното заплащане, като цените са посочени в сайтовете на лабораториите.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2011, 17:09
nikol4etoo nikol4etoo не е на линия
Junior Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Pazardjik
Мнения: 24
По подразбиране

изяж 2 кофички кисело мляко и теста ще е отрицателен от личен опит го казвам но трябва да ги изядеш веднага след като си пушил. не знам дали ще помогне ако е след време.
__________________
В деня в който те срещнах здравословния ми живот отиде по дяволите...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th January 2011, 10:14
Аватара на cocondrella
cocondrella cocondrella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

За кръвта - чай от коприва знам че помага.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th January 2011, 13:42
cross_x cross_x не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Иначе аз съм държавен служител и незнам по време на иследванията дали проверяват за наркотици.

За кофичките кисело мляко само за урина ли помагат?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th January 2011, 18:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Недей да пушиш,да не си "закачен"?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th May 2013, 13:29
malcho0 malcho0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
Unhappy имам проблем

в градинката до нас има над 30 растения марихуана какво да правя
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th May 2013, 12:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз бих докладвала веднага,аман от "джанки"...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Марихуана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.