IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th June 2005, 16:51
Кирил
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Какво става тук????

абе защо не мога да пиша мнения в другите форуми без потребителско име?това много глупаво,да губиш време за регистрации,после влизане,че щуротии.
върнете пак предишното положение,че да си пише човек спокойно!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th June 2005, 17:19
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Да бе, вярно е много трудно да се регистрираш и после да го сложиш на автоматичен лог - направо ужас...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th June 2005, 17:31
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Спокойно можеш да си сложиш отметка да ти запаметява името и паролата. Като напишеш tialoto.bg/forums/ и директно ще си влезеш с ника.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th June 2005, 17:46
KOKO
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ама да ви кажа честно и аз съм против това по простата причина , че не разбирам за какво е нужно?!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th June 2005, 17:54
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

След като админа е решил, значи е имало защо

Това което админа не разбира е какво пречи да се регистрираш за не повече от 60 секунди, ако искаш да станеш участник във форума. Разбира се ако имаш намерение да изтреляш единичен коментар, без да чакаш отговор и никога повече да не влезеш в този форум- няма да ти е нужна регистрация. Но пък на нас не са ни нужни подобни мнения.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th June 2005, 17:59
КОКО
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

напротив,аз много редовно си влизам и си пиша във всички форуми.Преди време бях регистриран,но като влизах автоматично(логвах се напроаво с отметката както ти каза) и не ми показваше новите мнения и теми,ами ми ги нареждаше като прочетени.Освен това понякога трябваше да влизам по 2 пъти,защото от първия не ме пускаше.Затова смятам че е безсмислено.Но вие си знаете!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th June 2005, 18:02
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Случва се понякога и така. Но като цяло да си регистриран си има категорично предимства. Не само за теб, но и за другите, които общуват с теб. За да бъде форумът форум трябва да има диалог а не монолог. Който иска да пише статии да стане журналист. Тук е важна обратната връзка.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2005, 18:57
КОКО
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еми много ясно!!!! 8) ето,аз сега не съм регистриран,ама ми се струва,че с теб водим диалог,а не монолог-аз ти пиша,ти ми отговаряш и обратното!Но както и да е!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th June 2005, 07:16
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Компютъра,от който пиша,се ползва от доста хора.Ако ползвам автоматична отметка,или както там се казва,акаунтът ми става достъпен за всички,което не е приятно.Не държа на лични съобщения,следя редовно форума и може да ми се отговори "публично".Дори и някой да е "журналист",т.е. пише статия и не се интересува от диалога,какво от това,особено ако има да каже нещо интересно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th June 2005, 07:52
Maрчела
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Напълно подкрепям казаното по-горе от Вал и КОКО,не мога да разбера защо форума трябва да прилича на лична поща.Освен това аз също ползвам РС в клуб и е доста досадно ,когато се налага постоянно да пиша парола и потребител.
Да не говорим за постояннте проблеми,свързани с логването.Сори,ама не ви е много добра идеята
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоставатук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.