IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th June 2005, 22:02
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аре ве Лиофи,кви са тия глупости!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ра зкарайте ги тия кодиращи измислици,не влизаме в секретните досиета на ФБР
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th June 2005, 09:36
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Ами Лиофи, позволи ми една критика.
Даже спрямо регистрираните потребители нямате политика.
Има твърдо теми, които не са за форума на тялото, караници и простотии, както и откровени глупости и те не се трият или заключват.
Какъв е смисълът тогава гостите да не могат да пишат?
Идеята да пишат регистрирани е да може да се идентифицира потребителят. Ползата за другите е, че те ще могат да опознаят потребителя и да добият идея дали могат да му се доверят или не... Тук обаче не се получава така.
Освен това форумът е за фитнес.
Лафчето и без друго е препълнено с простотии.
Защо на гостите се разрешава да пишат само там, а не в смислените теми? По - добре да пишат навсякъде, или никъде. Те са бъдещи потребители, а са осъдени да пишат само в глупостите и смешките...

Предимството да не сте гости? Можете да си сложите аватар, подпис, да се "абонирате" за определени теми, да регулирате настройки по профила си, вкл. и това дали да се или да не се вижда, че сте онлайн - ако това толкова ви притеснява, ще можете да редактирате постовете си.
Не е толкова страшно и сложно. Регистрираш се веднъж, после щракваш чавката да те запомни всеки път като влизаш и внаги влизаш автоматично!
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th June 2005, 09:42
Simona
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

забравяте обаче за тези, които пишат от клубове и си нямат лично РС!!!!
а и сега забелязвам,че почти всички пишат в раздел "общи приказки"-и то все глупости!!!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th June 2005, 09:50
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

При всички положения е по - добре с парола, Симона. Не е толкова трудно... Имам приятели, които пишат само така - от клубове. С парола. И какво от това?
Защото ако аз сега например взема, та регистрирам един ник Симона - теб ще те изхвърли. Мога също така да влеза като гост, да се напиша Симона и да напсувам някой... И какво правиме тогава? Ходи доказвай, че нямаш сестра...
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th June 2005, 09:55
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Точно защото се пишат много глупости форума за общите приказки е отворен за всички, а останалите форуми ще имат малко по-строга модерация. Освен това, ако някой толкова го мързи да напише име и парола - правете сметка колко активен участник във форума е... Утре ще поискате и в пощата на абв да се влиза без парола. Повечето нерегистрирани, които пишат в този форум влизат за да получат съвет, да запитат нещо. Тоест те получават нещо. В замяна се иска само една регистрация. Смятам, че не е много.

Да не говорим че когато един форум придобие малко по-голяма популярност автоматично става мишена на спам от всякакъв сорт. Също когато стадото се разрастне винаги се появява някоя мърша- в случая злобари, които живеят зада се заяждат, да псуват, обиждат и т.н.

Караниците Дзвер ги правите ти и Мафията, така че критиката трябва да я отправиш към себе си. Ще ви отворя една нова тема в която да си приказвате само двамата и наистина останалите ви постове отправени един към друг ще ги трия. Ако толкова ви е приятно да се заяждате- правете го на личен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th June 2005, 09:55
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да,но вие по принцип твърдите,че го правите за да могат другите да опознаят човека с въпросно потребителско име-да речем "Симона".ами аз ако не искам да ме знаят кой съм и ако влизам просто за да се заяждам,да псувам някого,тогава мога да си направя 5,6,10 и 100 ако щеш пощи и регистрации във форума,и то все с различни имена!!!!! кой тогава ще ме опознае...все същото е...
въпроса обаче не е в това!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th June 2005, 10:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Така е, ако си толкова побъркан, че да създаваш пощи, да правиш нови регистрации и т.н. само за да напсуваш някой наистина ще успееш.

Но накрая ще те банна по ИП и тогава трябва да търсиш работещи проксита и да ги сменяш специално за да влезеш във форума.Интернета ще ти е смъртоносно бавен (заради проксито) и половината ти бълграски сайтове няма да работят. А и не съм сигурен дали и 10% от псуващите знаят как да го направят.

Така че ако се опитваш да кажеш че налагането на регистрация няма смисъл, просто не си прав.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th June 2005, 10:06
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Хубаво, да кажем, че караниците аз ги правя, но глупостите не ги пиша аз, Лиофи, съжалявам ,че трябва да го конкретизирам.
На предния пост:
Да, можеш.
Макар че досега съм видял човек с два и с три ника, но обикновенно с някаква цел, а човек, който да псува със 100 ника още не съм видял
Идеята беше, че като гост аз мога да говоря от чуждо име или лесно да елиминирам неудобен гост, макар и да съм само потребител...
Веднага щом псуваш и си регистриран обаче, ще те баннат.
Ако си гост, тряба да ти баннат IP-то. А то може да е динамично; а и защо да страдат 1000 заради простотията на един?
Идеята за регистрираните никове е по - удобна и за посетителите, и за администрацията на форума.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th June 2005, 10:13
Невелина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

преди малко се захванах с четенето на постовете по тази тема!аз не съм регистрирана все още и честно казано не мисля да го правя.
а за другото-смятам,че този форум е достатъчно сериозен,за да влиза някой и да псува само защото така му е скимнало,а и не съм забелязала някой до сега да го е правил,при все,че до скоро регистрацията не беше задължителна.
Мисля,че и двете страни са прави!На админа-успех при следенето на форума
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th June 2005, 10:28
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Със или без регистрация,простотията и спамът са факт.Както триете "изцепките"на потребителя,така трийте и тези на "госта".Бивайки"гост",аз съм много по-редовен,отговорен,надявам се полезен и по- грамотен участник от много регистрирани.Не обиждам никого,за разлика от много потребители.Както вече казах,компютърът ми е обществен.Но дори и да не беше,честно казано,вече се задушавам от изписване на username и password...username...password...парола..г ешна...вярна...забравена...на право до гуша ми дойде.Както и offline-ЕГН за щяло и нещяло,парола да си провериш телефонната сметка,секретен код на фактурата на GSMa,номер за тока...Пиша това с надеждата,че е възможно да се направи компромис,а не както е типично за българите-всеки слуша само себе си и приема компромиса за личен провал. В крайна сметка тези,които са направили форума определят достъпа,но е също важно и какви хора "достъпват"и да не се пъдят стойностните такива за глупости.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоставатук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:33.