IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th July 2005, 23:37
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране Една двуседмична програма за отслабване

Хапчета-Lipo Reduct plus
Tae-bo-Можете да си свалите от data.bg
диета-японско чудо
Пийте много вода ,дъвчета всяка хапка по 20 пъти

Понеделник

8.30-Фитнес
9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00-Душ и антицелулитен масаж(л'ореал перфект слим)
10.30-Чаена чаша кафе,диетичен сухар с малко сирене(30гр.)
12.00-Обяд:2 твърдо сварени яйца
17.30-Вечеря:парче месо и салата с лимон
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Вторник

9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00- Една чаена чаша кафе
10.30-20 коремни преси,30минутната тренировка tae-bo
11.10-Душ и антицелулитен масаж(л'ореал перфект слим)
12.00-Обяд:2 твърдо сварени яйца
17.30-Вечеря:парче шунка,салата,чаена чаша кисело мляко
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Сряда

8.30-Фитнес
9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00-Душ и антицелулитен масаж(л'ореал перфект слим)
10.30-Чаена чаша кафе,диетичен сухар с малко сирене(30гр.)
12.00-Обяд-зеленчуци,плодове
17.30-Две твърдо сварени яйца
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Четвъртък

9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00- Една чаена чаша кафе
10.30-20 коремни преси,30минутната тренировка tae-bo
11.10-Душ и антицелулитен масаж(л'ореал перфект слим)
12.00-Обяд:2 твърдо сварени яйца,сок от моркови
17.30-Вечеря:2 твърдо сварени яйца,шунка и салата
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Петък

8.30-Фитнес
9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00-Душ и антицелулитен масаж(л'ореал перфект слим)
10.30-Чаена чаша кафе,диетичен сухар с малко сирене(30гр.)
12.00-Обяд:риба печена с домат
17.30-Вечеря:прескача се (в краен случай-диетичен сухах)
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Събота

9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00- Една чаена чаша кафе
10.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
12.00-Обяд:две големи парчета пилешко месо
17.30-Вечеря:две твърдо сварени яйца и настърган морков
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Неделя

9.30- Хапче-бяло(ябълков оцет)
10.00- Една чаена чаша кафе
10.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
12.00-Обяд:По избор
17.30-Вечеря:Парче месо и плод.
18.30-20 коремни преси,8 минутната тренировка tae-bo
20.00-Хапче-зелено(билков екстракт)

Програмата не е изготвена от специалист,но като цяло дава резултати(на каква цена обаче...)
Тъй като доста се гладува и диетата не е кой знае колко балансирана трябва да се внимава и да се вземат някакви витамини(които липсват в храната,която се приема)
Не всеки разполага с толкова свободно време

Ще се радвам да дадете мненията и коментарите си,също така ако някои реши да я изпробва,да каже какви резултати е постигнал.
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th July 2005, 08:35
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране Re: Една двуседмична програма за отслабване

Какво значи "8.30-Фитнес " ?! Отиваш в залата и почваш да си биеш главата в стената?
Точно определен час за хранене, точно определен грамаж за храната ("30гр. сирене") или съвсем неопределена храна ("парче месо и салата с лимон" ; "Обяд-зеленчуци,плодове " ). Придържане към кофеин и хапове, точно определен брой натоварвания ("20 коремни преси"), "градуване" и допълнително вземане на витамини, зашото "липсват в храната,която се приема".
Личното ми мнение е, че също както повечето диети тва е абсолютна глупост.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th July 2005, 11:38
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

До колкото знам в залата си има инструктори,чията работа е да ти кажат какво да правиш,когато им кажеш какво искаш и като идеш там в 8.30 да не те оставят "да си биеш главата в стената",след като няма определено количество значи може да се яде,докато се наядеш така да се каже,да ти кажа честно пробвала съм я тази диета и не можеш да изям тонове месо....Кафе не съм пила,замествам го с чай,а има и безкофеиново,ако толкова държиш на здравето си можеш да пиеш такова.
А можеш ли да ми кажеш как без диета да сваля килограми,защото аз блъсках като ненормална и резултата беше единсвено-чудовищни прасци.Да,това не е идеалната диета,признавам го.Но до сега всички,които са ми казвали "че диетите са глупост" са били хора,които нямат нужда от тях...Всеки си има мнение,никой не натискам на сила да прави каквото и да е.Мерси за коментара все пак
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th July 2005, 11:53
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране ели

Трябва да разберете мили дами - НЕ СЕ ОТСЛАБВА МИГНОВЕННО С ДИЕТИ!! Думата "ДИЕТА" е с гръцки приизход и в превод значи НАЧИН НА ЖИВОТ. Това с отслабването за 1 - 2 седмици с чудотворно гладуване не е здравословно и ефекта е за кратко време. Аз свалях 10, дори 12 кг в продължение на 1.5 година като промених тотално начина си на живот и хранене.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th July 2005, 13:32
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Честно казано и аз исках да постигна нещо такова и исках за такъв период,обаче просто не знам как???На всякъде диетите са за 1-2 седмици???Какво да правя,ям бавно,кола и газирано вече не помня кога съм пила за последно,сигурно е било когато ядох бял хляб и кроасани,пия много вода,гледам да не ям след 7 или ако ям да е нещо леко и резултата е 0 тогава решавам защо да не прибегна до нещо друго?По какъв друг начин да си променя живота?Eli ще се радвам ако малко по-подробно опишеш как отслабна сигурна съм,че това може да откаже доста хора от безумни работи
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th July 2005, 14:42
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране ели

Знам. че по принцип е индивидуално. Метаболизъм и т.н. Аз бях 75кг при височина 1,74. Сега съм 60 - 62кг. Точка първа при мен беше ( и още е ) започнах да спортувам. , главно аеробни спортове - бягане, плуване и от време на време тенис. ..В началото бях много зле - в смисъл лесно се изморявах, тичах първо по 1 - 2 обиколки на стадиона. Но с течение на времето започнах да тичам по - дълго време, и дори с по - добра скорост. Страхотно е чувството, когато започнеш да изпитваш уповолствие от движението))) И така лека полека ми се смени режима - спрях цигарите, не ми се хапваха вече мазни, тежки храни, огранчих сладко, алкохол и т.н. Но цялата тази диета продължава перманентно. Просто живееш по нов начин. Храниш се балансирано. Без изпадане в крайности - глад или преяждане. Но спорта е много важен!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th July 2005, 15:00
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

За 167cm 56 кила са много добре. Не виждам защо правиш такива изцепки с тия диети.
Какво можеш да направиш за себе си. Спри да четеш тъпи диети, спри да слушаш какво казват хората (тип: някаква жена остлабнала с 45 килограма с 5 литра вода на ден). Твоето тяло е индивидуално и има нужда от индивидуално отношение.
Започни да четеш, научи коя храна какво съдържа, с какво може да ти бъде полезна и защо трявбва да я избягваш. Прочети колко пъти на ден трявба да се храниш, защо препоръчват 5-7 хапвания на ден, защо е по-добре да се храниш по-често по-помалко, какво са въглехидратите, защо и кога трябва да избягваш 'простите въглехидрати', какво са протеините, защо имаш нужда от тях, кога ти трябват повече, какво са мазнините, каква е разликата между наситени и ненаситени мазнини, между растителни и животински, какво количесвто е препоръчително СРЕДНО на ден и т.н. и т.н. Когато научиш тези неща и стане време за хапване ще можеш много по-добре да прецениш от какво и колко да хапнеш, в зависимост от това дали отиваш на тренировка, ще лягаш да спиш или ще сядаш да учиш. Ще си способна да направиш хранителен режим сама за себе си.
Ако искаш да имаш здраво и красиво тяло трябва да се научиш да реагираш адекватно на нуждите на организма ти. Научи се да слушаш тялото си, кога си изморена, защо не си успяла да се възстановиш от тренировка, кога си гладна, коя храна как ти се отразява, кога имаш нужда от повече енергия и т.н. и т.н.
Свъсем прост пример от диетата, която ти даде: Никой не може да ти каже в колко часа да обядваш, закусваш или вечеряш. Разбира се има основни правила, но ти сама за себе си ще усетиш кога е точното време.
Вслушвай се в съветите на инструктурите тук, тези хора са профс., знаят си работата. D3BEP например ти е препоръчал НВД, прочети хубаво какво е това, кога се прилага, какви са ефектите, плюсовете и минусите. След като я разбереш, прецени дали това ще е добре за теб, ако искаш пробвай я, провери как влияе на теб. Аз лично не харевсам НВД, но има хора, на които явно им се отразява добре. Истината е, че никой не може да ти каже как ще влияе на теб.

Когато комбинираш всичко това с "8.30-Фитнес", бягане, плуване почти мога да ти гарантирам, че ще има ефект. Няма да те лъжа, това отнема много време и не можеш да го научиш за седмица или две, но малко по малко ще започнеш да разбираш как се върти света. А и ефекта няма да е временен. Намери нещата, който те мотивират, чети, спортувай и питай. :P
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th July 2005, 16:16
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Ще започна с питането От къде мога да намеря цялата тази информация и също така нещо за НВД,забелязах че си отделил доста време да ми разучиш мненията,затова не мисля,да ти губя повече,ама ще се радвам ако ми кажеш Е и аз ще видя сега какво мога да намеря...
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th July 2005, 19:21
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Имам въпрос и аз за НВД..има ли някъде изготвени менюта или трябва с табличката с храни и %хран.вещества в тях да си направя ?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th July 2005, 20:24
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

LolaBunny къде къде... базична информация можеш да намериш в интернет, учебници (най-прост пример - биология за 9), лекции ако имаш познати и т.н. Не се притеснявай ако не разбереш нещо или имаш въпроси.
За НВД - искам да стане Пределно ясно: за мен това е вредна диета! Може да има верни неща в нея, но като цяло въобще не я препоръчвам, особено на спортисти! Това, че я ползвах за пример, не значи че е полезна!!! Който все пак държи, има хора, които могат да им отговорят и достатъчно текст по въпроса в интернет.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еднадвуседмичнапрограмазаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:10.