IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th April 2011, 21:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Флирт??

Никога не съм била силна във флиртуването и къде тайно, къде явно, завиждам на всички жени, на които им идва отвътре някак естествено. И много, ама много ме е яд, че съм голяма ШМАТКА и не мога да се пречупя и аз да флиртувам. Когато хареасам някой мъж, губя ума и дума, замръзвам, гледам или само тавана или само в пода, общувам с "да" и "не" и гледам скорострелно да се измъкна от полезрението му, защото от притеснение ми спира притока на кислород към мозъка.. Бъркам думи, пелтеча, разливам напитки, препъвам се в краката си... Грозна картинка. Ако се насиля да изиграя естествен неангажиращ флирт, се чувствам все едно се гледам от страни и ми става съпер глупаво и си мисля, че всички ме гледат и знаят, че се опитвам да флиртувам...
Представям си за огромно унижение, да покажа на някой мъж, че ми харесва. И така няколко младежи никога не разбраха за моите симпатии към тях, а най-вероятно са останали с впечатлението, че или съм надувка или съм леко простичка..
Проблема ми е, че ми писна винаги мен да избират, защото така винаги се озовавам с мъже, които принципно не бих избрала. Искам веднъж аз да избера човека до мен, а ми се струва толкова непосилно да си покажа симпатиите.

Изчетох къде какви книги има за флиртуването, съблазняването и пр, нищо не помага. Кажете, има ли оправия? Може ли една жена да се научи да бъде прилъстителна, или това е нещо, с което се раждаш? Има ли фатки, трикове, магии...?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th April 2011, 22:09
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Smile

Nells,красива си и е грехота да не се възползваш от този факт!Много пъти не са необходими никакви трикове,а само един единствен поглед)Пробвай!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th April 2011, 22:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Разбира се,че можеш.Всичко е в твоите ръце,само трябва да вярваш в себе си.Просто показвай с поглед и жестове,че харесваш обекта.Трудно ли е да покажеш интереса си?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th April 2011, 22:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За мен е много трудно. Разбира се - на първо място страх от отхвърляне. Не мога да си представя да покажа симпатии към някой и той да не откликне. Ще умра.
Второ - възпитание: възпитана съм много консервативно и флиртове, гаджета, маджета в къщи са били проява на слабост и са ме хокали ако споделя, че имам симпатии към някой.. И така ми е останало - все си мисля, че се излагам, ако почна да фамилиарнича с мъж..
Дори не мога да си задържа погледа върху някой - напротив -все отбягвам чуждите погледи. Гледам само в земята в компанията на мъже. Баси, знам, че звучи тъпо, ама супер много се изнервям от самата себе си.

Искам да съм като онези фатални жени по филмите, абсолютно контролиращи посоката на флирта, казващи най-остроумната закачка в перфектния момент; звънтящ секси смях, леко неангажиращо докосване по ръката, от което мъжа изтръпва... На мен ми е по-сложно от ядрена физика. Буквално!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th April 2011, 22:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Мисля,че трябва да забравиш за страха и да се впускаш с всички сили,иначе няма да стане.Колкото повече практикуваш,толкова повече се ошлайфаш
Просто приеми ролята на силната жена непукист.Прави тва що искаш и ти харесва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th April 2011, 22:50
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ти си хубава , според мен е достатъчно да се държиш нормално .
И задължително трябва ти да си избираш мъжете , а не те теб . За да постигнеш това не е нужно да си флиртаджийка . Всякакви напъни за флирт ще звучат фалшиво , щом не ти идва отвътре .
Фаталните жени може и да са интересни за един път , но за връзка - едва ли .
Не прави нищо нарочно , нещата ще се случват от самосебе си , ако има тръпка .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th April 2011, 22:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахахаха чак шматка не си пък и нали знаеш че това е комплимент
Като начало започни да се гледаш по често в огледалото Мъжете ни приемат за такива каквото излъчване имаме .Започни да се харесваш повече и просто имай малко самочуствие , а принца на бял кон сам ще си дойде на мястото
Като за начало можеш да потренираш с онова хубавото момче с късата тениска хахахахах ,погрижи се да не му изстине кръста
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th April 2011, 10:57
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Няма лошо до някаква степен да си сдържана в поведението си. Щом не ти идва флиртът отвътре, просто се опитай да се отпуснеш и да се държиш максимално естествено, така нещата сами ще си дойдат на мястото Самият флирт си идва отвътре и жената, която флиртува,не се замисля върху това, дали изобщо флиртува с човека срещу нея - не осмисля реплики, действия... Факт е обаче, че много жени си мислят, че флиртуват, а не си дават сметка колко "евтино" и глупаво изглеждат отстрани
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th April 2011, 11:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, страхувам се, че бих изглеждала точно глупаво и "на зор". Но мъжете са толкова първосигнални същества, до сега никой не се е впечатлил от резервираното ми поведение. Иска ми се да не ми пукаше, че бих изглеждала глупаво..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th April 2011, 12:17
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Никога не съм била силна във флиртуването...Кажете, има ли оправия?
О-о-о има, усмихвай се и носи по-оскъдни дрехи. В момента в който загубиш бройката, ще си се и научила да флиртуваш.

С две думи - тренировки, тренировки. (две думи)
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Флирт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:26.