IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 17th September 2010, 18:48
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Ползвала съм Веласмуут и смятам, че имаше страхотен ефект. Не знам обаче дали само апарт ще помогне, аз го съчетавам със спорт и известно ограничение по отношение на храненето. Моя приятелка ходи на същите процедури /без да спортува/ и според нея нямала никакъв ефект.
Аз направих две серии от по 10 масажа и от време на време по някоя поддържаща процедура. Със спорт се занимвам постоянно, между 3 и 5 пъти седмично, в замисимост от свободното ми време или от това, дали съм качила някой килограм При мен видимо се заглади целулита, даже ми се струва, че кожата стана по-стегната. В интерес на истината и на ръчен антицелулитен масаж съм ходила и ефекта е подобен.
Винаги нещата са комплексна грижа. Велата е много добър апарат и с много добри резултати, но без допълнителни спорт, правилно хранене и поддържащи процедури дори и мануален антицелулитен масаж.Нещата няма как да се случат епизодично само от апарата.
Аз също съм много доволна от Веласмуут и с прекрасен резултат!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #692  
Стар 21st September 2010, 12:06
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Питам си, защото майка ми, милата, много се старае, ама й е драма тоз целулит. Иначе ходи на фитнес, и е много забавна като седне да обяснява, как всички мъже са полуголи, а само тя се поти с вълнен клин за по-голям ефект

Та си мислех да й подаря процедури, че има оферта в клиниката, в която ходя, и е за Vela Shape.

Давайте още препоръки, ама това с мазането със сигурност не е за нея, че 50 годишно дупе с три раждания... не е лесно
Отговори с цитат
  #693  
Стар 22nd September 2010, 15:32
krisinceee krisinceee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране Целулит

Аз съм 13годишно момиче и имам целулит по седалището и бедрата ;( много се ядосвам и не знам какво да правя.. дайте ми няколко съвета! имам такова неподвижно колело вкъщи и не знам дали ще ми помогне ! Пак ви моля , дайте ми няколко съвета! Благодаря много предварително! :P
Отговори с цитат
  #694  
Стар 23rd September 2010, 08:55
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Скачай на велоергометъра! Много вода и на ден поне 30 мин върти педалите! По серии от 10 мин примерно

После като свикнеш, можеш полека да увеличаваш сериите - с по 5 минутки примерно.

Това е супер як уред за домашни тренировки да знаеш
Отговори с цитат
  #695  
Стар 23rd September 2010, 13:31
krisinceee krisinceee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

mersi mnogooo ! a neshto za qdeneto ? trqbva li dietka ili pone da namalq neshto ;d zashtoto az qm mnogo spageti diuneri tosteri takiva se suhi raboti :S
Отговори с цитат
  #696  
Стар 23rd September 2010, 14:03
krisinceee krisinceee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

А иначе горе долу за колко време се маха поне малко целулит ?
Отговори с цитат
  #697  
Стар 23rd September 2010, 19:17
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisinceee
А иначе горе долу за колко време се маха поне малко целулит ?
Зависи от това как го махаш и каква степен е. Не може с магическа пръчка и без диета, течности и спорт. Ако вече е сериозен само с диети и спорт също не става - после пак се появява. Най- добре иди при опитни специалисти, че иначе са само общи приказки тип диагноза по телефона.
Отговори с цитат
  #698  
Стар 28th September 2010, 13:41
sloser sloser не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 3
По подразбиране целулит

Целулита е нещо изключително упорито,ако не сте готови на жертви,а понякога и болка,ако започнете серия от антицелулитни масажи,просто няма как да стане.Три са съветите които мога да дам като масажист-хранете се здравословно с храни,в които няма 2374923749 брой Е-нещо си,стабилизатори,овкусител и,подсладите и така нататък,спортувайте редовно,правете ежедневно кардио от поне 20 минути,пийте достатъчно вода(не сокове!) или чайове.Внимавайте със солта!
Ако може да си го позволите ползвайте козметика и масла предназначена за борба срещу целулите.Това е което мога да кажа.
Аз си работя в Пловдив,от 01.10.2010 съм отново в България.За повече информация посетете сайта ми,дал съм го в детайлите ми в профила ми тук,поздрави.
__________________
красотата иска жертви
Отговори с цитат
  #699  
Стар 29th September 2010, 07:56
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Май се подготвяш активно за новия работен сезон
Ако във всеки пост се саморекламираш може и да ти повярват. Ти как мислиш
А иначе и двата ти поста са правилни.
Отговори с цитат
  #700  
Стар 29th September 2010, 11:01
sloser sloser не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 3
По подразбиране

Ммм два поста са достатъчно ...пък и какво като се рекламирам,ако не го направя аз клиенти няма да има.Поне се опитвам да не го правя под формата на спам и да предложа алтернативи на момичетата .Смисъл масажа определено не е решение,ако не си готов/а да промениш начина си на живот и хранене.И винаги съм се стараел да го обясня на клиентките си.Те очакват,че като с магическа пръчка ще изчезне и примерно след 10 проедури като се заглади са доволни...докато не мине месец-два и не се появи отново.Да ти кажа честно никога не съм ги харесвал тия процедури,всичко е с вързано с много натискане,пердах,пощипване ,сечене,пошляпване,стискан на зъби,охкания и синини,ако кожата е много чувствителна-все неща които на мен не са ми приятни.Смисъл като си върша работата се надявам хората да получават удовлетворение и удоволствие,не обратното.Но както се казва красотата иска жертви!
__________________
красотата иска жертви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.