IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 15th February 2011, 01:02
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Поcлeдно cлyшaх зa някaкъв мeтод "кaвитрaция" (миcля, чe тaкa ce кaзвaшe). Някой пробвaл ли го e?
Отговори с цитат
  #752  
Стар 15th February 2011, 09:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

кавитация
Отговори с цитат
  #753  
Стар 15th February 2011, 12:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

да споделя моята борба с целулига - аз съм слаба, но имам склонноста да образувам целулит, не много но има. Купила съм си два диска с гимнастика, която правя в къщи. Преди това се омазвам хубаво бедрата, дупето и корема с антицелулитен крем и намотавам въпросните зони с найлоново домакинско фолио. След тренировката тези зони са обилно изпотени и взимам душ, по време на душа с гъба обтривам хубаво проблемните зони до зачервяване и след това пак антицелулитен крем. И ефект при мен има, целулита изчезва за нула време. Но все пак подчертавам, че реагирам веднага при най-малката поява на целулит и не съм имала досега големи натрупвания. При по голямо натрупване вече , може би ще трябва да се взимат някакви професионални мерки.
Отговори с цитат
  #754  
Стар 15th February 2011, 13:03
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Поcлeдно cлyшaх зa някaкъв мeтод "кaвитрaция" (миcля, чe тaкa ce кaзвaшe). Някой пробвaл ли го e?
Кавитацията всъщност е въздействие с ултразвук с цел разбиване на целулита. Не съм ходила, но мои познати не бяха доволни от ефекта.
Отговори с цитат
  #755  
Стар 15th February 2011, 17:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Видео за квитацията:
http://www.youtube.com/watch?v=yeajY...layer_embedded
Много искам да го пробвам това, защото го дават точно за проблемни зони, които не се влиаят от фитнес и диети. Обаче като гледа, как се топи този бекон ми става лошо.. Не се ли повреждат кръвоносни съдове, мускули, все пак е висока температурата... Но го водат безкръвна липосукция..
konstans, разкажи защо познатите ти не са доволни?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 15th February 2011, 17:45
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

хахахах същия резултат- ако седнеш в тиган стига, тия съвсем се извратиха! с мързел и ядене нищо не става. Вярно, че не и само с безцелно потене, ама тва на нищо не прилича
Отговори с цитат
  #757  
Стар 15th February 2011, 23:56
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Видео за квитацията:
http://www.youtube.com/watch?v=yeajY...layer_embedded
Много искам да го пробвам това, защото го дават точно за проблемни зони, които не се влиаят от фитнес и диети. Обаче като гледа, как се топи този бекон ми става лошо.. Не се ли повреждат кръвоносни съдове, мускули, все пак е висока температурата... Но го водат безкръвна липосукция..
konstans, разкажи защо познатите ти не са доволни?
Явно видеото е само за реклама или у нас не го правят така - познатите ми казваха, че усещането е доста странно - има загряване, но ефект нямало.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 16th February 2011, 14:28
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ами аз слушах, че се препоръчва за 3та и 4та степен на целулит, там където почти нищо не помага. А яденето и мързела не са причини за целулит, а за затлъстяване. Аз спортувам и се храня зрдавословно, но пак си го имам. Упражненията, хранителния режим, пиенето на вода са за превенция, а не за отстраняване.
Отговори с цитат
  #759  
Стар 16th February 2011, 14:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

целулита си е до структура май. едни жени са склонни да образуват целулит, други не. имам познати жени, които нито пазят диети нито спортуват и нямат грам целулит и други, които се побъркват да правят какво ли не и не могат да премахнат целулита.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 16th February 2011, 16:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Ами аз слушах, че се препоръчва за 3та и 4та степен на целулит, там където почти нищо не помага. .
Точно така. при мен помогна за стопяването на две големи бучки мастна тъкан след липосукция - и то само само от една процедура. Така че... относително е това дали помага или не според какво искаш да направиш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:42.