IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th June 2010, 21:15
ivan12345 ivan12345 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране Хранене по време нар работа

Понеже ми предстои да започна работа на смени,а желая да спазвам НВД,съм си приготвил примерно меню на 20 години съм 183см 102 кг. Менюто е за дневната ми смяна от 7.00 до 14 и 30

6.30 Овесени ядки + кисело мляко и 2 белтъка
9.00 Сандвич с пълнозърнест хляб
10.00 30 грама фъстъци
11.00 Банан
11.45 тренировка
След тренировка 2 яйца + ябълка
16.30-17.00 - пилешко + ориз,картофи или пълнозърнест хляб,за предпочитане първото
20.00 - пилешко + салата
-преди лягане- извара

Искам да попитам дали има нужда от някакви корекции,и как бихте ме посъветвали да разпределя храненията в дните,когато не тренирам - събота и неделя,и когато съм втора смяна 14.30 -22.00,защото на работа не е много удобно да нося пържоли и салати.Благодаря ви предварително. Според формулите изчислих дневен прием на 3071 калории, 286 грама протеини,127 въглехидрати и 157 грама мазнини. А какъв 5 дневен тренировъчен сплит бихте ми препоръчали за сваляне на мазнини,кога да правя кардиото при всеки от 3-те случая.Пия по 1.5 грама л-карнитин преди тренировка и около 3-4 литра вода,знам,че въпросите ми са доста,така че предварително благодаря на отзовалите се
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st June 2010, 21:55
бялата орхидея бялата орхидея не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 7
По подразбиране редовно и по малко

Според мен тайната си е в редовното хпанене в малки количества, да не се яде след 21ч вечерта и сутрин по възвожност да се хапват плодове.








www.gradinka.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Храненеповременарработа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.