IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th October 2009, 09:42
SA6O_VR SA6O_VR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 5
По подразбиране Протеинова диета + добавки ???

ЗНачи на 17 години съм . 75 килограма. 1.80 висок.
Понеже си поръчах продукт на SYNTRA EC™ (( http://www.maxefect.com/bb/produkti/...syntra-ec.html )) със съдържание на екдистерон той перфектно би трябвало да се допълни с протеинова диета и при възможност протеин защото засилва протеиновия синтез в черния дроб, мускулите и нервните тъкани. .. Затова бих искал да ми препоръчате/напишете една ткава диета към която да гледам да се придържам. . ходя на фитнес сутрин рано след това ям към 10 сутринта и после към 12 и след това съм на училище (ПРЕПОРЪЧАЙТЕ КАКВО ДА СИ НОСЯ. .) и после ям вечер към 10.. .
Моля посъветвайте ме. Мерси
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2009, 13:57
FedEx FedEx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Сливен
Мнения: 35
По подразбиране

Протеинова диета? Ако говориш за Дюкан, това не е много препоръчително.

Можеш да се насочиш към Високовъхлехидратна диета,Високомазнинна диета или Равномерно балансирана.Навсякъде протеина трябва да присъства 2-2,5 грама на килограма тегло, особеностите са в източника на енергия, тъй като се знае , че белтъчините са най-лошия източник на такава.При ВВД наблягаш на въглехидратите, но ще се омазниш, при ВМ ще качваш бавно, но чисти и после ще чистиш лесно, а РБД е баланса между двете и няма да изпадаш в крайности.

И между другото от добавката , която си избрал не очаквай чудеса
__________________
Starting Strenght !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th November 2009, 22:28
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Ако ще си търсиш хранителна добавка за качване ориентирай се за нещо което се ползва и работи - креатин, протеин, глутамин и т.н.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th November 2009, 22:36
go6o go6o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 72
По подразбиране

аз съм се наканил на това
http://www.silabg.com/bg/5176-BPS-SLINSANE-60-caps.html
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th November 2009, 23:32
FedEx FedEx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Сливен
Мнения: 35
По подразбиране

От слин сейн съм пил 2 опаковки, в началото се усещаше ефект , но все пак го ползвах за сваляне.След което обаче се разочаровах , защото не ми свърши добра работа за маса.
__________________
Starting Strenght !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th November 2009, 10:26
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от go6o
аз съм се наканил на това
http://www.silabg.com/bg/5176-BPS-SLINSANE-60-caps.html
Надживей го, тоя продукт ми изглежда чист рекламен трик /естествено мога и да греша/ Не съм го пробвал, не виждам смисъл. Всеки който има сериозни успехи в залата ги е постигнал с много стаж, тренировки, базови добавки.
Всичко друго ми се струва малко факе
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th November 2009, 17:22
Аватара на Fiore
Fiore Fiore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: гр.София
Мнения: 167
По подразбиране

Здравей от мен.Това каква храна ще си носиш в училище много зависи от това с какъв бюджет разполагаш.Когато още учех наблягах на бакуумираните пържоли,салати си правех и ги носех в кутии.Също ориз правех си го през ден ,2.Всичко съхранявах в кутии.От начало съучениците ти ще те гледат странно,а после ще те питат днес какво им носиш.Сподели какъв бюджет имаш на ден за храна и ще измислим,какво да си носиш на училище.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Протеиновадиетадобавки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:56.