IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4661  
Стар 4th April 2012, 11:59
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Аз не бих ги пипала, изглеждат чудесно. Но ти си знаеш най-добре.
  #4662  
Стар 4th April 2012, 12:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Калинчеееее, аз не можах да видя снимките, но от това, което казват момичетата, чак ми се реве - ако мога да легна на пътя ти и да те спра. Ако си имаш гърди, ако планираш второ детенце, не се пипай, мила!!!
Да не уплаша Бижу-то При ребро с пъпка, както бях аз или някаква птоза, дето ти бърка в джигера... да слагаш импланти и да си носиш всички последствия след това. Но да си имаш хубави естествени гърди и зорлем да си слагаш тоя таралеж в гащите...
Ох, представям си какъв ентусиазъм те гони - и аз бях така, планина обърнах и от 3 месеца дето трябваше да чакам за операцията, я направих за една седмица (при НГ), но после си бих главата защо не почетох, погледах и поумувах повече

Последно редактирано от aniK : 4th April 2012 на 12:49
  #4663  
Стар 4th April 2012, 13:05
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Калинчеееее, аз не можах да видя снимките, но от това, което казват момичетата, чак ми се реве - ако мога да легна на пътя ти и да те спра. Ако си имаш гърди, ако планираш второ детенце, не се пипай, мила!!!
Тя не просто има гърди, а има толкова стегнати и красиви, че все едно е със силикон.
Не познавам жена, чиито гърди да са 100% еднакви, ако това е причината да се реже..., разликата до колкото видях е едва забележима.
И аз чистосърдечно я съветвам да не се пипа, пък какво ще си реши тя вече... не знам. Няма нищо срамно да се откажеш!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4664  
Стар 4th April 2012, 13:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Пък аз не познавам жена, дето след силикона да са И еднакви, дори и преди това да са били
  #4665  
Стар 4th April 2012, 13:22
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Бях прецакала албума без да искам. Оправих го. Ами момичета, искрено ви благодаря за подкрепата и съветите, наистина не разбирам много от тези неща, но наистина искам голям бюст като вашите. Моят е леко по - сплескан, иска ми се да постигна леката вирнатост на повечето от темата със снимките. Наистина много красиви гърди...
Не зная до колко е възможно да се изравнят, но доктора каза че ще се постарае, което пък не ми гарантира нищо. Май главно за големината го правя и заради това, че искам да има повече синхрон в тялото ми. Имам по - едри бедра, а ако имам по - голям бюст ще е по - симетрично някак, а започна ли диета край с гърдите, напълно изчезват...

Ще ви следя с интерес, имам още време искам да взема най - доброто решение. Да избера най - добрите импланти и т.н.
Всичко хубаво мили момичета! Пак ще се вписвам тука от време на време, а сега отивам да работя, че днес малко се отлабих :Д
  #4666  
Стар 4th April 2012, 14:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мисля, че Калинка трябва да мине на психолог задължително! Не се шегувам.
  #4667  
Стар 4th April 2012, 14:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз мисля, че Калинка трябва да мине на психолог задължително! Не се шегувам.
И аз мисля същото. Честно казано, на мен ми се струва че Калинка си прави бъзик с нас.
  #4668  
Стар 4th April 2012, 14:44
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Моите оттоци траеха около десетина дена, доколко мога да си спомня.

Калинке, това ще ти е най-голямата грешка тия творения на природата да пипаш, бъзикаш се, и то след дете?! Прекрасни са, недей. Ще си чукаш главата. Белези, болки, асиметрия...

Последно редактирано от Ballerina : 4th April 2012 на 14:47
  #4669  
Стар 4th April 2012, 17:14
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Момичета, аз да питам някой правил ли си е обиране на ареолите или друга лека корекция под пълна упойка? След колко време си в кондиция и можеш да шофираш примерно?
  #4670  
Стар 4th April 2012, 18:52
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

По принцип зависи от точната упойка. От най-хубавите се излиза много бързо,а пък след няколко часа вече си ок да си ходиш. Обаче не е зле да си имаш компания.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.