IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 15th December 2010, 10:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Съжалявам,че ще го кажа,но директно е най-добре.Аз,ако бях на твое място бих избрала Тепавичарова от самото начало,за да не се берат грижи.Все пак е най-добрата за реконструкция и тн.

Не знам защо не отавярш албума,днес видях,че е гледан 633 пъти.паролата си е под линка,възможно е да не я вписваш правилно.изкопирай я директно в полето за паролата
Мариска, ти нали до вчера я критикуваше Тепавичрова нещо? Така и не ми писа какви снимки е видяла познатата ти. Аз също ще разгледам на следваща консултация, но все пак искам да чуя предварителни мнения...
Знам, че няма да ми сложи 400 кубика, ама може би не съм и за тях. Поне не от първия път. Не че няма да настоявам за повече, ама ще се вслушам в безценнияя й съвет и ще я питам защо предлага толкова и не повече...
Пък и ако наистина има повече риск от капсулна контрактура и други проблеми при по-големните кубици, нямам намерение да си отдам следващата част от живота по клиники и корекции, когато имам 2 малки дребосъци и трябва да мисля повече за тях Но май си е и до късмет.
  #662  
Стар 15th December 2010, 11:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мариса, я ми напиши пак параметрите на твоите - широчина, проекция, и всички останали цифри..да знам от какво да изхождам като предявявам претенциите си Че и аз съм миньон като теб, а пък твоите най-много ме кефят
Поздравления за постигнатото!
  #663  
Стар 15th December 2010, 11:17
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз съм доволна на Георгиев,сигурна съм ,че прави всичко по силите си,но ако нещо не е наред ще потърся доцентката.
Но съм обнадеждена ,че Георгиев ще се справи.Пък и си трябва търпение след такава операция.
  #664  
Стар 15th December 2010, 19:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Мариса, я ми напиши пак параметрите на твоите - широчина, проекция, и всички останали цифри..да знам от какво да изхождам като предявявам претенциите си Че и аз съм миньон като теб, а пък твоите най-много ме кефят
Поздравления за постигнатото!
Не ги знам,защото ги нямам.Трябва да търсиш в таблицата на МX 520,но не виждам смисъл,защото са много кубици за начало и тя би отсякла на мига НЕ.
Иначе мацката,която беше скоро при нея е видяла творбите й я отказа от услугите й. :
Малки импланти на голям гръден кош,разделечени и тн.Това е видяла от снимките и мисля да се уверя с очите си.
Казах го това,защото всички казват,че е добра в ревизиите.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #665  
Стар 15th December 2010, 19:58
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Мариса,какви ревизии бе жена.Сега си супер Я си ги друскай със здраве
Лъки, ти ходили на консултация при доцентката?Ако си ходила сподели как мина ,видя ли снимки,цени коментирахте ли?
  #666  
Стар 15th December 2010, 20:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Мариса,какви ревизии бе жена.Сега си супер Я си ги друскай със здраве
Не за мен бе жена ,аз нямам нужда от никакви ревизии вече.Стоянов се справи отлично
При нея ще ида от чисто любопитство,па знае ли човек тя може да сметне,че имам нужда от ревизия
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #667  
Стар 15th December 2010, 22:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Мариса,какви ревизии бе жена.Сега си супер Я си ги друскай със здраве
Лъки, ти ходили на консултация при доцентката?Ако си ходила сподели как мина ,видя ли снимки,цени коментирахте ли?
Ами ходих само един път засега, снимки не сварих да видя, защото имах много въпроси. Но следващият път.
Цената - горе-долу разбрах - 2500 Евро за импланти /анатомични/ и 2500 лв за операция с най-добрата упойка. По-скъпо ли е от Стоянов?
Каза ми, че ще се съобрази с моя вкус и няма да прави нещо, което аз не искам, но каза, че следващият път като мерим ще каже дали представите ми отговарят на реалността. Мисля да я преборя максимално - все пак не си давам парите за 2 сладоледени топки , но пък не ми се иска да получа здравословни проблеми.... Ще видим кой ще надделее, но мисля да не се предавам лесно - все пак правя комппромис, че не е от най-любезните и няма да получа луксозно обслужване като в клиника...Поне на кубици да имаме някакво споразумение. Но много ме е страх от проблеми като неприемане на чуждото тяло, капсулни контактури, инфекции и прочее - досега никоя нейна пациентка не се е оплакала от това.
За разлика от пациентките на всички останали светила.
В един от линковете,които е дала chaoslady, има една мадама със 7 операции и накрая с махнати импланти... Най-много се страхувам от такъв сценарий - не живея само за себе си, че да давам всичките си пари само за цици...
  #668  
Стар 15th December 2010, 22:15
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Но много ме е страх от проблеми като неприемане на чуждото тяло, капсулни контактури, инфекции и прочее - досега никоя нейна пациентка не се е оплакала от това.
За разлика от пациентките на всички останали светила.
Това не зависи от лекаря
  #669  
Стар 15th December 2010, 22:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci
=== и едно момиче на 21 г. със поставянето на инплантанти,на което след това му ги е извадила,по необяснимо за нея причина от инфекция. .
Обикновено се въздържам от коментар по отношение на работата на конкретен хирург, но искам да вметна, че инфекция може да се получи от една камара неща - ако е била в цикъл, ако има някакво течение, ако има даже развален зъб Даже изследванията може да са ок, но в тялото да е започнал някакъв възпалителен процес...Имунната система веднага реагира... Недей да мислиш, че инфекцията непременно е следствие на недобре свършена работа. Има жени, които умишлено скриват, че са в цикъл, само и само да не се отложи операцията им. Евентуално.
А това, че и от нея някой се е оплакал - нищо чудно или обезпокоително няма в това; няма хирург - със 100 процента доволни пациенти.
Позволих си да цитирам друг раздел, но това обяснение е много точно за причините за инфекция!
  #670  
Стар 15th December 2010, 22:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci
=== и едно момиче на 21 г. със поставянето на инплантанти,на което след това му ги е извадила,по необяснимо за нея причина от инфекция. .
Обикновено се въздържам от коментар по отношение на работата на конкретен хирург, но искам да вметна, че инфекция може да се получи от една камара неща - ако е била в цикъл, ако има някакво течение, ако има даже развален зъб Даже изследванията може да са ок, но в тялото да е започнал някакъв възпалителен процес...Имунната система веднага реагира... Недей да мислиш, че инфекцията непременно е следствие на недобре свършена работа. Има жени, които умишлено скриват, че са в цикъл, само и само да не се отложи операцията им. Евентуално.
А това, че и от нея някой се е оплакал - нищо чудно или обезпокоително няма в това; няма хирург - със 100 процента доволни пациенти.
Позволих си да цитирам друг раздел, но това обяснение е много точно за причините за инфекция!
Според мен и изчетеното доста си зависи от лекаря. Неправилно направен джоб, неправилно оразмеряване и много други неща, които биха довели до усложнения. Иначе....всеки кардио-хирург с една 1-месечна специализацийка може да стане пластичен хирург, например
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.