IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2007, 13:09
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране Гинекоскопия

Вчера докато бях във фитнеса и попитах инстукторчето , как се развивам нали.....и тои ми каза , че в областа на гърдите ми започва да се развива "нещо лошо". Попитах го по-подробно , обесни ми , че се натрупвало масна тъкан и не можело да се махне освен с операция. Ся , доста се постреснах , и за тва питам , знаете ли нещо за тая болест , ако въобще може да се нарече болест ?
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2007, 13:53
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ако имаш предвид гинекомастiя коригира се с липосукция. Повечето пластични я предлагат на мъжете си пациенти които имат такава диагноза.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2007, 13:59
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ако си зобъл е нормално да развиеш гинекомастия,тя е страничен ефект от ароматизацията на тестостероновите деривати в естрогени(женски полови хормони) и от там ти растат цици образно казаноОперация е единственото спасение...
За да не става това е трябвало да взимаш Нолвадекс или Прегнил,но това е друга тема
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2007, 14:01
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Всъщност то гинекоскопия май няма! Това, което Яна спомена е по - вероятно да е! Прочети тук има инфо и незабавно на лекар
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th May 2007, 17:48
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Еми не съм зобал !
Дори незнам дали е тва...
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th May 2007, 17:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми на една приятелка брат й имаше големи цици, като жена. ама доколкото разбрах в рода им имало и други мъже с такова нещо, тъй че явно е и по наследство. та преди 10 дни си направи операция, намаляха му гърдите с изрязване на кожа, и липосукция отпред и отстрани под мишниците. доколкото разбрах е дал 3200 лева, при Заякова във Варна
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th May 2007, 17:58
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Еми не съм зобал !
Дори незнам дали е тва...
Еми щом не си заоъл ,значи или ти няма нищо,а просто повече си хапвал и инструктора отиваш и му бодваш един завратняк Или имаш проблем с хормоналния баланс...Прочети из интернет,изследвай се и прецени,отиди на доктор и готовоше имаш яснота по въпроса....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гинекоскопия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.