IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th February 2008, 12:24
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djack
Да но съм се стегнал за това се виждат така аз няма да ходя на плаж и да се напъвам там да се стягам
Извинявай, ама ти май гледаш много филми . Единствено в едновремешните екшъни Рамбо, Терминатор и който там се сетиш измислен герой, имат силно изразени плочки който не променят състоянието си през целия филм
Това в реалният живот не може да се случи. Естествно, че като седиш, лежиш или си се отпуснал прочките ти няма да са изразени така, както в стегнато положение. Я се осъзнай малко, защото ставаш смешен
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th March 2008, 12:05
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Ти не си ли виждал хора с плочки бе човек?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th April 2008, 00:56
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dex
Цитирай:
Първоначално написано от djack
Да но съм се стегнал за това се виждат така аз няма да ходя на плаж и да се напъвам там да се стягам
Извинявай, ама ти май гледаш много филми . Единствено в едновремешните екшъни Рамбо, Терминатор и който там се сетиш измислен герой, имат силно изразени плочки който не променят състоянието си през целия филм
Това в реалният живот не може да се случи. Естествно, че като седиш, лежиш или си се отпуснал прочките ти няма да са изразени така, както в стегнато положение. Я се осъзнай малко, защото ставаш смешен
ХАХА какви ги приказваш бе ....един приятел на 13 години тренира от 6 месеца фитнес и вече има плочки , който без да се стяга се вижда и още много познати !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Немогаданаправяплочкитоваси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.