IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 18th November 2008, 11:52
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Правете кво знаете ама коментари от рода на ако бях жена искрено ме забавляваха.Ако темата се разгледа от друга гледна точка например като за постигнато от него или на личности които симпатизираш ето ги едни от мойте кумири

http://www.pokah.lv/upload/the-champ-4415.jpg Gus Hansen
http://davidsinatra.files.wordpress....ovic-pool2.jpg - Novak Djokovic има и други
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #242  
Стар 18th November 2008, 12:01
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Откъде почнахме, докъде стигнахме...
Няколко мъже не можахте да преглътнете, че жените не харесваме културисти. Ами нали това ни пита Моник - какъв е идеалът ни за мъж. Жоро пусна снимки, на - по негова преценка - по-идеални мъже, и се разрази буря само и само защото ние честно си казахме, че за нас културистите са нещо друго, но не и идеални мъже. Като сте такива спецове на тема културизъм и фитнес, моля пишете в рубриките "Мъжки фитнес" и "Хранителни добавки" на настоящия форум, какво сте се захванали с нашите предпочитания към физиката на мъжете.

Какво ви става на вас с Явор и Иванин? Всичките ви постове във всички теми едни заядливи...ако си търсите терен за надпревара по сарказъм, това ли е мястото? Ако бяхте жени, сигурно някой щеше да подхвърли, че ви се е съвпаднал цикъла, ама нали не сте, по Фройд тълкуването би било, че или ви държат на сухо, или още не сте излезли от пубертета (имам 2 големи деца, така че имам опит с пуберско поведение)...Ако заяждането с нас е просто заради спорта (т.е. чесането на езици), защо с толкова лични нападки...това все пак е форум, не състезателна или пък съдебна зала...бихме се радвали, ако подходите малко по-културно към онлайн общуването, какво го правим ние.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 18th November 2008, 12:13
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

хаха дали ви диснааа бе момчеее СТАРАТА ШКОЛА БРАТОО !!!
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #244  
Стар 18th November 2008, 12:28
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Откъде почнахме, докъде стигнахме...
Няколко мъже не можахте да преглътнете, че жените не харесваме културисти. Ами нали това ни пита Моник - какъв е идеалът ни за мъж. Жоро пусна снимки, на - по негова преценка - по-идеални мъже, и се разрази буря само и само защото ние честно си казахме, че за нас културистите са нещо друго, но не и идеални мъже. Като сте такива спецове на тема културизъм и фитнес, моля пишете в рубриките "Мъжки фитнес" и "Хранителни добавки" на настоящия форум, какво сте се захванали с нашите предпочитания към физиката на мъжете.

Какво ви става на вас с Явор и Иванин? Всичките ви постове във всички теми едни заядливи...ако си търсите терен за надпревара по сарказъм, това ли е мястото? Ако бяхте жени, сигурно някой щеше да подхвърли, че ви се е съвпаднал цикъла, ама нали не сте, по Фройд тълкуването би било, че или ви държат на сухо, или още не сте излезли от пубертета (имам 2 големи деца, така че имам опит с пуберско поведение)...Ако заяждането с нас е просто заради спорта (т.е. чесането на езици), защо с толкова лични нападки...това все пак е форум, не състезателна или пък съдебна зала...бихме се радвали, ако подходите малко по-културно към онлайн общуването, какво го правим ние.

Такава е темата, БЕ, темата е за снимки. Ако ти харесва дебелак - пусни го, пусни който си искаш, Моник не и пука дали мъжа ти има голямо сърце или е някаква милосърдна личност.
Ако искаш тема за душата на човек - пусни нова.

И стига с тея културисти, намразих ги, защо човек с хубаво тяло трябва да е културист, Жоро пусна нормални снимки на нормални хора, които НЕ са културисти, просто се грижат за себе си, както трябва да прави всеки човек. Тук не знам някаква завист ли поражда тея отрицателни отношения Обикновено е завист всъщност.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #245  
Стар 18th November 2008, 12:37
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Какво ви става на вас с Явор и Иванин? Всичките ви постове във всички теми едни заядливи...ако си търсите терен за надпревара по сарказъм, това ли е мястото? Ако бяхте жени, сигурно някой щеше да подхвърли, че ви се е съвпаднал цикъла....
Откъде накъде пък мен споменаваш???
Ако визираш ТВОЕТО заяждане в една тема,дори не помня коя,в която се пишеше за араби и евреи, това е друго...
Струва ми се ,че без нищо споменаваш името ми ,а това не ми е приятно!
Още повече в тая тема не си спомням да съм се разписал!?И къде пише ,че мненията ни трябва да съвпадат?
Отговори с цитат
  #246  
Стар 18th November 2008, 12:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Още повече в тая тема не си спомням да съм се разписал!?И къде пише ,че мненията ни трябва да съвпадат?
Сигурна съм, че сладката акулка имаше предвид Бари Така и така си влязъл, казвай по какви мъже си падаш, само със снимка обаче
Отговори с цитат
  #247  
Стар 18th November 2008, 12:52
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Яворе, защо пак "подскачаш"? Аз си мислех, че в темата за обязването и евреите твоето заяждане е било случайност, но ти прочетох постовете в други теми, само за да установя, че реакциите ти на моя коментар не са били единичен случай...

Иванин, понеже очевидно си забравил вече откога се разрази бурята на тема културисти, пускам цитат на Жоро:

Цитирай:
Не исках да пиша по темата, защото моите идеали са не мъжете, а техните характери и излъчване. Аз бих искал да имам небрежния вид на Ал Пачино, Робърт Де Ниро - непукизма на Д-р Хаус и ей такива едни типажи.

Не разбирам много от това, какво е мъжкия сексапил в очите на жените, затова пускам няколко снимки, които вероятно ще са интересни на част от момичетата. Дано ви уцеля вкуса. Аз лично няма да съжалявам, ако мога да изглеждам така:

http://prikachi.com/users/joro/2101k.jpg

http://prikachi.com/users/joro/2102C.jpg

http://prikachi.com/users/joro/2103A.jpg

http://prikachi.com/users/joro/2104n.jpg

http://prikachi.com/users/joro/2105d.jpg

(Изобщо не знам как се казва тоя)
_________________

На което ние, съвсем в отговор на това, което Жоро ни е попитал, му отговорихме, че не харесваме културисти - а момъка от линковете на Жоро е културист (или сега ще спориш, че не е....)

И сме съвсем единодушни с Жоро, че нашите идеали не са супер-мускулистите тела на мъжете, а техните характери и излъчване. От снимка, между другото, излъчване си личи... И нас нас ни импонират
Цитирай:
небрежния вид на Ал Пачино, Робърт Де Ниро - непукизма на Д-р Хаус
Не харесваме позьори, а културистите са точно такива.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 18th November 2008, 12:58
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Въобще не подскачам,но няма как да видиш....
Като ме споменават без причина ,ми странно ми е!
А ти ми направи впечатление ,че искаш да се заядеш с мен и сега виждам "втора част"...какво да ти кажа??
Аз не преследвам разговора и спора и не споменавам твоето име за щяло и нещяло,нали така?
Нямам идеал за мъж,не ми е интересно и не съм се замислял...Единствено считам,че мургавите и по-тъмни мъже са по-добре изглеждащи от тези с руса коса и бяла кожа(същото важи и за жените всъщност)
Отговори с цитат
  #249  
Стар 18th November 2008, 13:00
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Сигурна съм, че сладката акулка имаше предвид Бари
що пък мен, никъде не съм опонирал на всеобщото мнение за културистите даже го споделям. Единствения ми проблем беше, че не обичам да ми се приписват думи, които не съм казал или имал предвид.
Колкото до "фитнес познанията" отново не аз раздавам акъл от списания и зали, така че много моля
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #250  
Стар 18th November 2008, 13:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Сигурна съм, че сладката акулка имаше предвид Бари
що пък мен, никъде не съм опонирал на всеобщото мнение за културистите даже го споделям. Единствения ми проблем беше, че не обичам да ми се приписват думи, които не съм казал или имал предвид.
Колкото до "фитнес познанията" отново не аз раздавам акъл от списания и зали, така че много моля
Добре де... не се заяждам, така че..може и без "много моля" Просто й се изрепчи нещо в последния си пост, докато мнение на Явор не съм виждала дотогава в тази тема изатова така реших, че се е объркала Много моля за прошка....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Идеалътвизамъжсъсснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.