IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th June 2005, 22:14
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране Бемчици....

а е значи таи бял сам и имам бемки по тялото от сякав вид не са доста но не са и малко имам големи малки сякви ако знаете нещо с което мога поне да ги скрия по някав начин знам че ссе махат с хирург но има ли кремове и еи такива неша дето да са ми от полза
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd July 2005, 10:10
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Ако питаш мен не си прави такива експерименти,бенките са вид ракови клетки,повечето от които са безопасни ако не се закачат. Лично аз мн харесвам хора с бенки,защото това си е нещо мн индивидуално и готино Имам приятелка,която има бенки под формата на сърчице и всико го намират за мн сладко
Ако вече бенките са твърде големи или поради някоя др причина могат(трябва) да се махнат и то защото могат да създадът проблеми в бъдеще,но това само лекар може да го каже
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th August 2005, 14:35
sex_on_the_beatch sex_on_the_beatch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 1
По подразбиране

За бенките съм чувала че се махат с млякото на листата от смокиня. Пробвай с това
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th August 2005, 15:05
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Така е, ама като измиеш млякото и пак се показват....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd October 2005, 21:48
__MaY__ __MaY__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 14
По подразбиране

по-добре не ги закачай ,защото това са доброкачествени ракови образования на кожата и можеш да си направиш големи проблеми с тях...а и найстина в тах има много чар,поне аз имам по лицето и всички много им се радват...(или поне така казват )
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th October 2005, 11:59
Polygriega Polygriega не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 8
По подразбиране

Гени... Като почти всеки бял човек и аз имам дооста бенки. Като чета по някакви списания развлекателните статии, които ти определят характера по бенките - мога предспокойно да си припиша което и да е от определенията.
Като малка бая са ме пекли на слънчице та затова доста бенки са ми се появили. Някои от тях поради специфичното им място доста ги наранявах, поради което те се уголемиха. Не станаха злокачествени, но все пак големината изглеждаше притеснително. В Бургас братовчедка ми бе попаднала на един билкар, който премахна някои от тях. На тяхно място остана само гладък белег. Ако имате такива проблеми мога да я попитам за адреса и да се надявам, че е все още там... Беше преди бая време.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бемчици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:51.