IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th October 2005, 18:14
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране какво ще кажете?

Ам значи решил сам да се записвам на някои боен спорт като изключа кик боха и тем подобните.Та колебая се м/у таеклондо и коиг шин кое е по хубаво и какво ще ми препорачете кои са плюсовете и кои минусите и на двата спорта предварително благодаря
П.П за сега се колебая но клоня кам таеклондо макар и да чувам пу хубави неща за коиг шина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th October 2005, 21:10
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Ооо боже господи.....
Сега....изключваш кикбокс, бокс и там подобните спортове , защо ? Не искаш да тренираш толкова груб спорт ли ? Ако отговора на този въпрос е ДА, то тогава задължително отписваме кйокошин кай, това е много груб спорт. Но ако не съм прав, бих ти го препоръчал. Таекуондо, няма да те научи на нищо освен да си размахваш краката като ненормален , при таекуондо , почти не се ползват ръце, а пък както знаем, във бой, било той уличен или друг тип, се използват основно ръце...
Така че приятел....давам ти тези съвети , защотот разбирам, аз тренирам карате от 8 години.... мога да ти препоръчам него, там участват ръце и крака. Другия спорт който мога да ти препоръчам е Джудо или Джуджицу..... джужицу-то е съвкупност от Джудо и карате.
Според мен то е най-доброто от тези спортове.
Ако на времето знаех за какво става въпрос Бих записал Джу джицу и кикбокс едновременно.

Ако имаш още въпроси , давай, готов съм да отговоря.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th October 2005, 21:02
Аватара на matilda
matilda matilda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: софия-пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

абе кик бокса си е най-добрият вариант за боен спорт
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th October 2005, 13:32
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Уличен бой с глутница кучета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквощекажете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:19.