IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th March 2007, 18:07
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bai BoRKo
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Tва са кофички
Аз правя по 3 упражнения,екстра съм..с разликата ,че не дигам за маса обаче!!
Баце ние у Монтана му викаме помпички френското нещо го неусещам да го сменя ли с лежанка тесен хват
не го правиш правилно за това не го усещаш..аз правя и френското и с тесен хват и съм доволен..а кофичките са идеални за релеф....
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th March 2007, 19:31
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

От френското много хора явно не го усещат хубаво и аз също. От лег с прав лост и тесен хват на френско правя серии с 40 кг с много зор, а иначе от стоеж съм на 30 кг дъмбел с 1 ръка. 50% разлика в силата си е значително и затова лично аз не го харесвам. За (мое) съжаление обаче това е базово упражнение, което натоварва и трите глави на трицепса и без него не става.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th March 2007, 11:05
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

plamen77 много е вазможно да не го права правилно , но искам да каже че сеа имам мусколна треска на трицепсите,а доколкото знам това е знак за добра тренировка
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th March 2007, 01:48
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
От френското много хора явно не го усещат хубаво и аз също. От лег с прав лост и тесен хват на френско правя серии с 40 кг с много зор, а иначе от стоеж съм на 30 кг дъмбел с 1 ръка. 50% разлика в силата си е значително и затова лично аз не го харесвам. За (мое) съжаление обаче това е базово упражнение, което натоварва и трите глави на трицепса и без него не става.
пробваи с крив лост.....тои за това е измислен......освен това по мое скромно мнение френското трябва да се прави супер правилно без чиитинг и с минимално кривене на лактите за да влезе хубаво в трицепса....говоря по принцип , при теб не знам как е......
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th March 2007, 15:08
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Mежду прав и крив лост разликата е единствено в натоварването на предмишницата и няма значение за силата на движението. Иначе да - френското е опасно и затова чийтинг не е препоръчителен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th March 2007, 18:08
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Mежду прав и крив лост разликата е единствено в натоварването на предмишницата и няма значение за силата на движението. Иначе да - френското е опасно и затова чийтинг не е препоръчителен.
ами да - с крив лост натоварваш по малко предмишницата и повече мускула които искаш да изолираш -трицепс , биицепс.....но това си е мое мнение....не искам да те ангажирам с него....просто споделям аз как виждам нещата
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Program
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.