IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th December 2006, 23:01
blonde blonde не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 292
Изпратете съобщение чрез ICQ до blonde
По подразбиране

Мислиш ли,че аз мога?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th December 2006, 23:17
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Без коментар и все пак безаварийно каране
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th December 2006, 23:34
blonde blonde не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 292
Изпратете съобщение чрез ICQ до blonde
По подразбиране

Вече 2 зими откакто карам,само по пенсионерските и бебешките писти..и по туристическия път на Банско..ама страха е голямо шубе
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2006, 00:26
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blonde
Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
е аз не се заяждам давам го като идея щото мене ме интересуват ските.а ти така и така си се сетил давай за всичко да е.
Щом се интересуваш от ски ще ти покажа какви ми подари приятеля ми преди няколко седмици ЦЪК
много са......... шарени
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th December 2006, 00:33
blonde blonde не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 292
Изпратете съобщение чрез ICQ до blonde
По подразбиране

Отиват ми на розовата грейка
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th December 2006, 09:59
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Аз пък съм почитателка на сноуборда, не че не ми харесват ските, ама сноуборда някакси по ми допада...
А иначе съвети не мога да ти дам, във всеки магазин за зимна екипировка ще ти помогната да си избереш това, което е най добро за теб...Аз от марки много не разбирам, а моите неща си ги вземам според това дали ми харесват на външен вид...Иначе дъската,доколкото знам трябва да е дълга колкото ти е ръста...
Единствентото гадно е, че ако решиш да си купиш всичко необходимо наведнъж - дъска, яке, грейка, обувки, очила, ръкавици, чорапи за сноуборд, наколенки, налакътници,и разни там други протектори, ще се изръсиш много яко, щото са си доста скъпички...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th December 2006, 10:07
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Ти пък чак и наколенки и лакътници.
Засега правя планове за дъската, обувките (чорапи тва за първи път го чувам ама щом трябва) и там някакви други неща които ще ми трябват смисъл там "принадлежностите на дъската"
За ръкавици очила ще мисля по късно
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th December 2006, 10:11
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

ами мен без наколенки и налакътници ме е страх
а чорапите не са задължителни, те просто са такива, че не ти се изпотяват краката...
Ръкавици ще ти тряват, повярвай ми, иначе ще ти замръзнат ръцете...
А сега се сетих, че забравих да спомена и автоматите, ама ти като си купиш дъска, ще си вземеш и автомати
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th December 2006, 10:20
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Е да де , апък ракавици....хмм те и моите топлят....уш.
Ся ако ми кажеш и някакви цени (поне оринтировачни)
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th December 2006, 10:39
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Е, те хубаво, че ти топлят ръкавиците, ама е важното да са непромокаеми, щото намокрят ли се, ръцете ти със сигурност ще замръзнат..
А за дължината на дъската, не съм много сигурна, че трябва да ти е колкото ръста...Абе не ги разбирам аз много тези неща, аз моята бях с един приятел като си я купих...И той ми помогна да си я избера...
Цените варират, има дъски и за 500 и за 1000 лева, автоматите - 300-600 лева, обувките - 250 до 600 лева, хубавите якета и грейки са по 300-400 лева ама има и по скъпи...Естествено има и по-евтини - на DIEL например...Очилата - има такива,които са до 100 лева, ама има и за 250...Ръкавиците са 90-120 лева...
Естествено, аз не всичко съм си го купила за толкова пари...Обикновено дебна за намаления, които понякога са символични, но все пак...Бяха ми необходими 2-3 години да се снабдя с абсолютно всичко, като в началото си вземах обувките и дъската под наем от ски гардероба...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Snowboardдругизимниспортове
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:01.