IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 5th December 2008, 16:58
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране

Така...почва се големия роман...Първия път ми беше на 15,той беше на 18, /и досега сме заедно вече 9 години/ и на двамата ни беше първи път,бяхме нервни,но като спомен пазя неговото супер миличко треперене от притеснение,моето треперене от притеснение и отблясъците от луната,които влизаха в тъмната стая на квартирата му през прозореца до леглото.
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат
  #232  
Стар 5th December 2008, 17:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Честно, толкова голям роман не бях чел скоро
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #233  
Стар 6th December 2008, 21:46
Аватара на Aquareus
Aquareus Aquareus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Варна
Мнения: 8
По подразбиране

пък моят първи път беше провал ... к'во да ви кажа всичко беше просто перфектно аз бях 12-ти клас, тя 8-ми. голяма любов голямо чудо бях луд по нея всяка минута която имах свободна гледах да я прекарам с нея. както и да е 14-ти февруари вечерта подаръци вино целувки прегръдки думи като Обичам Те бяха изписани на лицата ни, признавам аз не й бях първият - преди мен имаше едно момче с което тя го беше правила само веднъж и е било супер гадно... пък тя на мен ми беше първата и аз доста се притеснявах да разбера какво е чувството "да правиш секс" или както някои там му викат "Любов" - макар че не виждам къде е цялата тази любов на Задна ... и лека полека нещата взеха да вървят към леглото, където се завихме с едно одеало (все пак притеснението, че ще се виждаме голи ми беше просто доста срамно...) , светлината беше изцяло само от горящи свещи ... целувка тук там леко се придвижваше ръката ми по тялото й ... тя беше отдолу и нямаше къде другаде да отиде хаха ... изведнъж докато се усетим вече бяхме голи, и аз познайте ... не се бях приготвил и нямах презарвативи (колко глупаво от моя страна) ... за някои хора които все още са девствени моля не правете същата грешка ... настана време за проникване но нещо не се получаваше пък и баси не исках да развалям вечерта и да я карам да ми прави свирка че да е мокър и да проникне по-лесно ... и така няколко пъти пробвах и не се получи ... между другото споменах ли че бяхме в нейния апартамент а родителите й не бяха там ... и то кво стана звънна се на вратата и ние (просто няма такова скоростно обличане) се облякъхме , изпушихме по една цигара и аз се прибрах вкъщи с много ниско самочувствие (баси сякаш съм си мислел че никога няма да мога да го "вкарам") но уви съвсем скоро пак останахме сами с нея и тогава вече имах всички средства за да се преборя с пустото проникване ... отначало пак нещо не се получаваше но аз се ядосах този път и като й го нахаках всичко после свърши доста добре (дори си полежахме голички след това) ... уоу чак сега като написах тази история разбрах к'во точно се е случило и как изглежда сега след време всичко това...от тогава станах доста по-опитен в секса и не искам да си признавам но откакто го направих за 1-ви път от там насетне не мога да се спра (нимфоман съм) - осъзнах го. секса е изкуството в което бих задълбочил доста отколкото примерно в рисуването (все пак съм като инвалид с четки за рисуване) мисля че ме разбрахте. Това беше моята история надявам се че ви е харесала всичко е 100% истина
__________________
Love is just a foolish game!
Отговори с цитат
  #234  
Стар 8th March 2009, 05:14
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

ТО МОЙТО НЕ Е МНОГО ЗА РАЗПРАВЯНЕ АМА ...
ТАКА АЗ СЪМ НА ПОЧТИ 15.ЛЯТОТО ПРИ БАБА(ВЪВ ВАРНА)
И ТАКА ... В ЕДНО ЗАВЕДЕНИЕ СМЕ С ЕДНИ ПРИЯТЕЛКИ И ВИЖДАМ АЗ ЕДИН МЪЖ АМА С ГЛАВНО ''М''ОТ КЪДЕТО И ДА ГО ПОГЛЕДНЕШ-МЪЖ!И ЦЯЛА ВЕЧЕР ПОГЛЕДИ И РАЗБИРА СЕ МОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ,СЛЕД КАТО СЪМ СИ ТРЪГНАЛА МУ ДАЛИ ТЕЛЕФОНА МИ(СЛЕД КАТО ТОЙ ЛЮБЕЗНО ГИ ПОМОЛИЛ-ТАКА СЕ ИЗРАЗИХА ТЕ)...И МИ ЗВЪНИ ЧОВЕКА НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН И МЕ ПИТА ДАЛИ ИСКАМ ДА СЕ ВИДИМ ... И РАЗБИРА СЕ КАК ДА ОТКАЖА ... ТА ВИДЯХМЕ СЕ ...РАЗХОДКИ ПО ПЛАЖА ... И ТАКА СЛЕД ТОВА ВЕЧЕ БЯХ В ЛЕГЛОТО МУ ... ТА СВЪРШИ ЧОВЕКА ЦЯЛАТА ''ЧЕРНА РАБОТА''НА ЕДИН ПЪТ !ПОСЛЕ МИ ЗВЪНЯ,НО ТАКА И НЕ МУ ВДИГНАХ,РЕШИХ ДА СИ ОСТАНА СЪС ХУВАВИТЕ СПОМЕНИ ...
ПС:ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ МЪЖ,С КОЙТО СЪМ СПАЛА НА ПЪРВА СРЕЩА(НЕ СА МНОГО ...)
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какнаправихтеquotсефтетоquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:59.