IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th January 2007, 22:52
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Marmalade
Аз съм за радикални мерки- приспиване
еваларка ти правим сега ако измилиш и как да се оправим с безочливите пушачи...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th January 2007, 22:58
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Абе то хубаво,ама защо ще правят кинти от горките кученца тия общинарчета? Не им ли е жал за нахапаните дечица?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th January 2007, 23:03
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
нахапаните дечица?

И другото е че това е секидневие!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th January 2007, 23:07
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ваксинация против бяс защото на един ухапан не му стига само болката ами да хване и някоя болест според мене всеки собственик на куче или друго домашно животно било то коте или куче и пр. трябва да регистрира животинчето и ако не го направи солени глоби и след тва като минат кучкарите намират кучето там сигурно шси има няква идентифекация и намират собственика и глоби освен ако не е изгубено примерно за да се разбере това трябва да е подаден сигнал в някой орган който отговаря затова а ако не тежко му
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th January 2007, 23:46
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

То да е само бяс,ами кърлежи,ами тении?
30-40 деца годишно в София само с тении в болниците. Сърдечни операции,кисти по дробовете...аре да не продължавам,че ще уплаша майките.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th January 2007, 23:56
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Тенията е ужасно заболяване, да не дава Господ...
Децата наистина са застрашени, защото тия помияри ходят да сеят изпражнения навсякъде, и около блокове, площадки, пясъчници, а после децата се ровят там да играят.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th January 2007, 00:24
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Аз много обичам кучета,даже има три немски (едното май не е съвсем немска),ама предлагам да се избият докрак:
Аргументите са следните:

- Песовете са проблем на общините,а както е известно в Общините са най-големите печелбари и нагаждачи и най-невнимателните разходчици на средства.
- Общината по принцип си има собствен бюджет,но големите Общини като Столична разчитат много и на пари от Републиканския. Става дума за пари от нашите данъци,които биха могли да отидат за ремонти на училища или поправяне на пътища (което ще намали ПТП-тата).
- Столичния общински съвет отказва пари,предложени от международна организация,които са достатъчно много за да се реши проблемът с кучетата веднъж завинаги. С тези пари би могло да се разширят изолаторите и т.н.
- Но това не е изгодно за Общинския съвет,защото така ще се затвори кранчето на кините от Републиканския бюджет.
- Това са обществени пари,но нали знаете ,че Общинските съвети сключват договори с частни фирми,на които плащат в кеш от бюджета за да извърват те работите,които общината няма възможност да извърши. Кои точно ще са тези фирми е въпрос на връзки межу тях и общинските съветници.
- От друга страна те имат голяма изгода от природозащитниците,които вият на умрело по кучешкия проблем. Колкото повече шум,толкова повече кинти.

Сега идва интересното:
- В изолаторите на ниска заплата се назначават глупаци и кретени,които нямат нищо против да вършат "мръсната" работа и да се гаврят с животните,да ги държат гладни и пр.
- Резултатът е,че поколения кучета страдат от бой и издевателства там.
- Поколения кучета струват много пари на данъкоплатеца и носят много пари на доказаните мошеници в Общината.

Какво ще стане ако се умъртвят всички налични кучета:
- Ще се облекчи бюджета. Може да оправят някоя друга улица.
- Ще намалеят нахапаните деца и възрастни.
- Ще намалее броят на оперираните от ехтинокок (кучешка тения)
- Ще останат с пръст в уста Общинските лайнета.
- Ще намалее броя на удушените и утрепани котки.
- Стотици служители в бранша с кучетата,които по цял ден нищо не правят ще остаант без работа.
- Младите дами ще се прибират спокойно вкъщи без да ги е страх от глутници,а майките ще си разхождат децата в парка.
И най-важното: Няма да страдат поколения кучета от издевателствата на извергите в изолаторите,а само едно поколение ще го отнесат и то не варварски,а просто ще бъдат упоени. Няма да разберат. Няма да ги бутат коли,няма да ги нападат по-големи кучета,няма да умират от студ зимата. Ще си умрат спокойно четириногите приятелчета (аз много ги обичам,както казах имам три немски овчарки на двора) и ще се свърши с цялата унизителна и за тях пародия.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th January 2007, 09:22
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Това ми е много болна тема, обожавам животните и ми е жал когато някой каже ми дайте да ги избием ..... Преди да измислим как да се изчистят улиците от бездомните кучета трябва да спрем да си ги взимаме вкъщи и на втория месец да решаваме, че всъщност не искаме куче и айде шута през вратата!!! Аз също не искам да има кучета на площадката или на улицата където си играят децата.....но животните не са виновни, че са изгонени от "съвестни" стопани в следствиена което са почнали да се множат!!!
Крайно време е да се реши този проблем и общините да си поемат отговорност!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th January 2007, 09:25
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Ако не приспиване...то поне кастрация и ваксина против бяс. Според мен бясът е най-сериозното заболяване, което кучетата разнасят.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th January 2007, 09:26
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Добре че във Враца поне няма много бездомни кучета.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗауличнитекучетаК'водагиправим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:33.