IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th July 2007, 23:05
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Айде стига глупости дами и господа. По логиката на повечето излиза че всички храни са вредни. Защо ли се питате? Защото няма перфектна храна или напитка, всяка си има плюсове, всяка си има минуси.
Хайде разбирачите да ми кажат с какво ще ти пречи на тренировката 250мл. PEPSI на ден?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th July 2007, 23:34
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

На мен съвсем определено ми пречи, особенно пък ако е всеки ден.
Но ти си я пий, никой не те спира
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th July 2007, 13:48
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Естествено че ще пия ако ми се пие и ако имам пари да си купя.
Но ми е интересно с какво пречи 250ml PEPSI на ден?
Който казва че е боклук нека се обоснове моля.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th July 2007, 18:43
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Когато тренирам мразя нещо да ми бълбука в корема. И ти за аспартам чувал ли си? Както и за окислителните ефекти върху червата и лигавицата на стомаха? Ето прав си, газираното не е страшно, най-много язва да получиш или рак на червото. Заслужава си!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th July 2007, 18:55
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Ceko като правиш лежанка може да ти падне лоста на главата и да ти счупи носа нали? Тогава защо правиш лежанка?
Примерно говоря, сега да не ми кажеш аз не правя лежанка.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2007, 19:10
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

от газираното лично на мене по време на тренировка ми става тежко и понякога получавам газове и т.н не е полезно откъдето и да го погледнете...
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th July 2007, 19:20
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Кой казва да пиете газирано точно по време на тренировка?
Имам чувство че приказвате общи и празни приказки не се обиждайте моля.
Досега не чух с какво са вредни 250ml Pepsi на ден?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th July 2007, 20:05
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Който казва че е боклук нека се обоснове моля.
А какво ценно има в нея, че да трябва да се пие? Захар, овкусители и оцветители - кое от всичко това е полезно и необходимо за организма?
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2007, 08:28
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Петко К виж бе бро не те карам да пиеш Pepsi но нали се сещаш, че има хора на които има харесва тази даречем газирана напитка, нали?
Тогава те след като прочетат, че някой си казал, че Pepsi-то е вредно и ще изпаднат в паника. Да има захари, да има това и онова, но това отрова ли е бре мама му стара?
Виж ако тръгнем да говорим кое е полезно и кое не, то на нас не ни е ясно. Пилешкото, основата на едно здравословно хранене ти случайно знаеш ли какво му се дава и как ги "помпат" в птицефермите?
Та пак ще попитам и тоя път за последно щото явно и Вие незнаете: Та с какво тези скромни 250ml на ден ще повлияат на един човек, чието хоби е волейбола или баскетбола или фитнеса или плуването?

Между другото няма да забравя как преди един турнир по вдигане от лег, който беше спечелен като цяло от Любо Лежанката, та той същия се насмучи с Coca-Cola и един хамбургер 30 мин. преди да дигне 210кг. мисля бяха.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th July 2007, 11:19
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Да има захари, да има това и онова, но това отрова ли е бре мама му стара?
Сериозно ли питаш? Да отрова е. Знам какво на мен лично ми е причинило пиенето на подобни напитки, така че не, няма как да кажа с чиста съвест, че е полезна и безвредна.

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Петко К виж бе бро не те карам да пиеш Pepsi но нали се сещаш, че има хора на които има харесва тази даречем газирана напитка, нали?
Ами на някой им харесва да пушат, други да се напиват до припадък, а трети да се дрогират. Всеки има право на избор. Аз пия кафе, според някои източници и то е вредно

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Тогава те след като прочетат, че някой си казал, че Pepsi-то е вредно и ще изпаднат в паника.
И какво от това? Ще спрат да я пият? От това могат само да спечелят, нищо няма да загубят. Така и не ми каза какво полезно има в нея?

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Виж ако тръгнем да говорим кое е полезно и кое не, то на нас не ни е ясно. Пилешкото, основата на едно здравословно хранене ти случайно знаеш ли какво му се дава и как ги "помпат" в птицефермите?
Понеже все по - трудно се намира качествена и чиста храна, дай допълнително да се затормозяваме с отрови. Дай да пушим, да ядем боклуци и наливаме с алкохол, щото и без това въздуха е замърсен, храната е отровна и накрая всички ще умрем. Не съм привъженик на тази логика!
Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Та пак ще попитам и тоя път за последно щото явно и Вие незнаете: Та с какво тези скромни 250ml на ден ще повлияат на един човек, чието хоби е волейбола или баскетбола или фитнеса или плуването?
Тези скромни 250 мл може и с нищо да не навредят в конкретния случай, но я ми кажи честно, кой пие само толкова, и при това се храни както трябва през останалото време? Количеството има значение разбира се, и с мярка всичко може, но те нещата се натрупват - колата, после вафличка или кроасан, захар в кафето или капучиното, сладолед понякога, пиците и хамбургерите са друга тема.

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Между другото няма да забравя как преди един турнир по вдигане от лег, който беше спечелен като цяло от Любо Лежанката, та той същия се насмучи с Coca-Cola и един хамбургер 30 мин. преди да дигне 210кг. мисля бяха.
Разбира се, Любо Лежанката е образец на здравословен живот и добра форма!
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Газирано
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.