IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th September 2005, 23:42
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране лиофи!?

лиофи гледах ти снимките и се питах как си успял да постигнеш такива резултати говорих с приатели и те казаха че сигорно си зимал химия ако може да обесниш как точно си успял да направиш такова тяло за 11 месеца и ако може подробно да обесниш тренировачните ти програми ако сложиш подробен пост мисля че ще е полезно за всички ползващи форума извиняваи ако те занимавам с глупости
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th September 2005, 08:58
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Всеки, който завижда на успехите на другите се опитва да ги принизи, като си "обясни" за себе си че другият е взимал химия. Така неговите неуспехи и застой няма да го депресират толкова. Кофти е другите да имат успех, а ти да нямаш. Естествено че ще потърсиш причинат първо в другият а не в себе си...

Който мисли, че аз съм взимал химия никога няма да стигне до моите успехи. За останалите ще кажа че за този период от 11 месеца съм взел всичко на всичко 7 кг протеин и 250 гр креатин.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2005, 15:27
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

И да е взел химия тва не означава че си е седял в кащи пред телевизора, а на против тренирал е и е ял като луд. Защо някой си мислят, че като земат хапа и стават нечовеци. Тва вобще не е така без яки тренировки нищо не става. И да е взел химия какво от това? Тва не значи че се е трудил по малко! А щом за 11месеца се е направил такъв начи тоя спорт страшно много му върви и аз му пожелавам още много успехи
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2005, 17:08
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

да разбирам напално дори ВИП мн си прав дори и да е взимал и да не е взимал тои се е трудил а и никои наистина не е казал че е забранено да се взимат такива медикаменти наистина се вазхиштавам на успехите ти лиофи дори се радвам когато видя твоя пост в моите теми защото знам че отговорите ще са точни и конкретни мисалта обаче не ми беше да потапквам твоите резултати а за да се убедя че има хора които могад да постигнат такива резултати за толкова малко време не сам искал да те принизя или да пренабрегна твоя труд....напротив и сажелявам ако по някакав начин сам те засегнал
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th September 2005, 18:56
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
никои наистина не е казал че е забранено да се взимат такива медикаменти
хехехехехе същност са забранени тези медикъменте наречени бод очщ знаменател "химия" Те участват в допенг листите по света включително и в България. Обаче който не го късае допинг конрола него не го бърка
А да се върнем и на темата ти пусната по горе. И аз съм много люопитен liophy какъв хранителен и тренировъчен режим е спазвал. Тва по колко калорий се е хранил на ден колоко пъти с какво и т.н. Ако не го затруднява неко да ни светне Искам и да знам колко е висок и какви кг. е бил преди това и в момента
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th September 2005, 19:46
Наташа
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
И аз съм много люопитен liophy какъв хранителен и тренировъчен режим е спазвал. Тва по колко калорий се е хранил на ден колоко пъти с какво и т.н. Ако не го затруднява неко да ни светне Искам и да знам колко е висок и какви кг. е бил преди това и в момента
А също и колко е годишен,от къде е и номера на телефона му,ако не го затруднява нека да ни светне...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th September 2005, 20:56
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

ахахахахахахах айде админе ти си!
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th September 2005, 22:56
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

за телефония номер незнам ама ... за другите нешта на всички ще ни е от полза да понаучим някоя друга танкост а аз разгледах вав този саит и други негови снимки и има огромна разлика вав рацете само тях успях да сравня но наистина ще е от полза ако лиофи каже някоя друга танкост а Наташа ......Вие си знаете
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th September 2005, 10:11
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Момчета- няма тайна диета. Няма формула с която всичко се получава като с вълшебна пръчка. Нищо особенно специално не съм правил. Просто съм тренирал без да спирам, за късмет не се разболях нито веднъж. Пауза правих само за 1 седмица - целенасочено за презареждане на батериите. Към всяка тренировка съм подхождал максимално концентрирано с желанието да изсмуча максимума от мускулите. Разпредлил съм си програмата така, че да имам оптимално време за възтановяване. Също така съм си разпределил силите да не ги прахосвам за глупости - крака почти не съм правил. Не искам дебели бутове...

Тайната е мотивация, пределна мотивация и желание. Също постоянство и разбира се знаене на основните неща. Няма тайна която да не съм споделил тука във форума, а много от нещата които пише Дзвера дори и аз не съм ги знаел . Така че - четете, мислете и си стягайте задниците.

А относно телефона- всички слаби чернокоси девойки може да пишат лично съобщение :P
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th September 2005, 14:15
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
А относно телефона- всички слаби чернокоси девойки може да пишат лично съобщение :P
а сички останали да пишат на мойта лична естесвтено със снимка
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лиофи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:13.