IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th June 2006, 21:54
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
между другото и аз преди около седмица си купих същият антицелулитен крем на Дева, но не спортувам,и не съм на диета...да видим дали ще има подобрения...
Е то ако ставаше без диета и спорт...ехеее всички щяхме да сме перфектни Но все пак ти желая успех
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th June 2006, 22:18
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ...

е да ама аз нямам проблеми с килограмите...напротив-опитвам се да напълнея...и преди година някъде спрях да спортувам...
но имам малко целулит отзад на бедрата...по4ти незабележим и просто искам да го отстраня преди да се е натрупал
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th June 2006, 22:36
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
е да ама аз нямам проблеми с килограмите...напротив-опитвам се да напълнея...и преди година някъде спрях да спортувам...
но имам малко целулит отзад на бедрата...по4ти незабележим и просто искам да го отстраня преди да се е натрупал
Ами това че нямаш излишни кг е хубаво ,но пак си трябва диета (диета не значи гладуване, а правилен хранителен режим). Дори и да не искаш да сваляш, мисля че трябва да се внимава и в храненето
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15th June 2006, 01:39
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

Този на Дева изобщо не помага,поне при мен.ама изобщо,даже имам чувството ,че има обратен ефект.Аз сега като почнах работа и седя на крак по 9 часа бързо ми изчезна целулита.Кво стана,от фитнеса нямаше такъв бърз ефект.Хем правя кинти,хем се стягам.Никво седене,само движение му е майката!От скоро почнах трика с утайката от кафето+сапуна,определено има ефект.А ся и с тая работа,тоя целулит умря почти.
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #65  
Стар 15th June 2006, 02:08
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

Ахъ и аз забелязвам положителни резултати от утайката от кафе не огромни но все пак резултати....освен като добър ексфолиант (да не кажа и най добрия -има си чудесна абразивност а пък и не включва химии)май ще се окаже и добър целулитокъртач
..........а ако може да направя и една кратка вметка....
искам да благодаря на всички за всичко което са ме посъветвали до сега откакто открих този форум и вас момичета доста неща промених за добро..........наистина съм много радостна и благодарна
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th July 2006, 21:48
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Не се лъжете с тези сапуни на рефан.Аз и майка ми преди им бяхме сигурно най-големите фенове.В продължение на 1 година не сме ползвали никакви други сапуни само тяхните,защото бяхме уверени че са хубави.През цялата тази година майка ми се оплакваше че кожата и е много суха и чак я сърбеше цялото тяло.При мен беше същото само че не ме сърбеше.Тя се маза с какви ли не овлажняващи кремове,но ест. без резултат.Накрая се оказа че Рефан купуват от турция остатъци от тяхното производство на сапуни претопяват ги,слагат им и някакви допълнителни ароматизатори и т.н. и ето ви готов сапун който е с "анти-целулитно действие".От както разбрах не съм си купила сапун от там.В момента ползвам на Арома вси4ки видове..с трици с жодорасли и т.н. и съм изключително доволна.Не са антицелулитни ,но поне не вредят на кожата.И на майка ми кожата се оправи,а не се маже с никакви хидратиращи кремове!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 14th July 2006, 12:37
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

антицелулитни кремове с витамин Е и Л-карнитин, хапвай кисело, витамин Е, и във фитнеса има машина за разбиване на целулита- масажор, прави ти вибриращи масажи на задника бедрата с дървени топчета е. Има упражнения в домашна обстановка;
• За седалището
Коленичете на пода и се опрете на длани (без да сгъвате ръцете в лактите). Повдигнете десния крак първо назад и след това го сгънете така, че да образува прав ъгъл в коляното. Пръстите на краката не трябва да са в шпиц. От това положение изпълнявайте махове с крака нагоре (до височината на седалището) и надолу 20 пъти.
Трябва да усещате през цялото време напрежение в седалищните мускули.
Направете същото упражнение и с левия крак.
• За корема
Легнете по гръб и сгънете краката в коленете, като опрете на пода само петите (ръцете са успоредни на тялото). Повдигнете леко главата и шията и фиксирайте с очи една точка на тавана (напр. лампата).
Стегнете коремните мускули, отлепете ръцете от пода и имитирайте движения все едно се опитвате да станете прави (пръстите да сочат напред). Повторете „напъните" 10 пъти. Починете и направете още две серии от по 10 напъна, с почивка между всяка.
• За краката
От същото изходно положение (като при упражнението за корема), без да отделяте ръцете и главата от пода, повдигнете таза нагоре, докато почувствате напрежение в задните мускули на бедрата. Задръжте в такова положение 10 сек, след което бавно свалете отново таза към пода. Повторете 20 пъти.
Вариант за напреднали:
В положението, в което сте повдигнали таза нагоре и сте задържали 10сек, опитайте да разтворите коленете и отново да ги съберете.
Повторете 20 пъти.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th July 2006, 10:15
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Няма значение с какво се мажете, мазилата могат само повърхностно да загладят неравностите по кожата, но не и да излекуват целулита в дълбочина. Единственото спасение а антицелулитния масаж, за да се разбие целулита в дълбочина.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 23rd November 2006, 17:26
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от herra05
Чудесно е всичко това което правиш. Но мойто мнение е че без помощта на употребата на антицелулитни машини като дермосоник или LPG няма друг начин по който да разбиеш целулита. Аз лично съм много слаба и имах същият проблем. Това лято започнах да си правя процедури с дермосоник като ги редувах с антицелулитни масажи. В момента мога да кажа, че този проблем при мен почти не съществува. Разбира се ходя на поддържащи процедури и в момента, но това не ме притеснява, тъй като не бих искала да загубя постигнатото.
Горе долу колко пари 6те ми излезне 1 процедура и къде ходи6?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 23rd November 2006, 18:00
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

А за NIVEA новият крем против целулит,има ли ефект???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:49.