IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th January 2006, 20:38
Vlaho Vlaho не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 204
Изпратете съобщение чрез ICQ до Vlaho
По подразбиране

Много зле изглеждат на снимката, то и на живо трябва да е така.
Затова ми кажете как се образуват, за да внимавам.
__________________
Какво значение има времето, важното е да стане както ти харесва.
ОВК проектиране
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th January 2006, 21:38
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

образуват се, ако качваш твърде бързо. кожата ти има определена еластичност, но ако се опиташ да я разтегнеш повече отколкото й е по силите (за кратък период от време,) се получават тези белези. най-често страдат бременните жени. за да ги избегнеш, качвай постепенно, за да не си съсипеш организма по принцип, а и ползвай такова специално масло, което се продавало в аптеките, както казва liophy.

другото нещо е че макар ти да си мислиш че много храна поглъщаш, това може и да не е съвсем така. добре е да си водиш лог на храните ежедневно (FitDay.com). от една страна да контролираш калориите, а от друга да смениш храните, ако видиш че не качваш въпреки усилията ти. ако имаш и бърз метболизъм бая ще се озориш да качиш.

препоръчвам ти и да се сприятелиш с това.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th January 2006, 22:17
Vlaho Vlaho не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 204
Изпратете съобщение чрез ICQ до Vlaho
По подразбиране

konstantin, благодаря ти за отговора.
Аз не съм питащият за качване на тегло (пиша го понеже останах с впечатлението, че останалите пояснения също са в отговор на моя въпрос). А иначе и аз имам бърз метаболизъм, ама той има и добра страна, поне за мен, мога да си позволя да похапна на моменти и повече, е и един сериозен недостатък не мога да кача.
__________________
Какво значение има времето, важното е да стане както ти харесва.
ОВК проектиране
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th January 2006, 12:40
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

да маи не ям толкова мноого като се замисля....а на ядене ям по мноого иначе повечето време си оставам гладен това е лошо.
А ще ми кажетели кога да си взимам протеините преди ядене след ядене преди тренировка и т.н.И добре ли ще е да направя още една пауза през тази седмица защото даскалите ме садират Другот може ли да ми изброиш кои храни не е препораително да ям и кои е.Аа... и такова какво общо има този уред дето го показа ? (аз го набедих на кафемашина)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th January 2006, 19:14
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

колко кила тежиш сега и колко от тях си ги качил през последния месец?

протеин си вземай след тренировка. дневната ти доза протеин (в грамове) = твоето тегло * 2.5. важното е да приемаш протеин целия ден, а не да го вземеш целия наведнъж. той се разгражда бързо и мускулите ти ще останат "на сухо" ако не ги снабдяваш с него.

яж: плодове, зеленчуци, риба, пилешко, пуешко, телешко, картофи, ориз, яица, овесени ядки, други ядки, мяко и млечни продукти.

не яж: тлъсто месо, сладки и мазни неща (като шоколад например).

ако качваш за маса, неминуемо ще качиш и мазнини. ако не внимаваш какво ядеш съответно тези мазнини ще са повече.

училището би трябвало да ти е приоритетно. и все пак, докато не ходиш на тренировка, продължавай да се храниш много.

уреда е блендър. каквото сложиш в него прави на сос. перфектен за всякакви шейкове (пример: 2 порции whey протеин, обезмаслено прясно мляко, 1 банан, половин купа овесени ядки, 1 лъжица фъстъчено масло = 700+ добри калории). често когато качваш маса се налага насилствено хранене. представи си ако по принцип приемаш по 2500 не само "добри" калории, но и такива които идват от захар и мазнини, на ден, и изведнъж трябва да ги качиш на 4000 (добри) калории. ще се озориш със сигурност. а по принцип е по-лесно да приемаш храната в течен вид. така че блендъра ти върши идеална работа за тези допулнителни храненета.

надявам се да съм ти бил полезен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th January 2006, 21:20
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Да помогна ми мноого аа не сам се теглил по скоро се меря.Но и точна справка не мога да ти кажа защото преди тази "почивка" се мерих.Иначе сам кам 70 кила.Тренирал сам пролета и лятото но за релеф тогава бях 74 килограма но мазнини свалих ги до 64-6 в края на лятото и направих релеф сега искам да кача маса за зимата и през пролета пак да свалям.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th March 2006, 11:30
hmmmm hmmmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Пловдив
Мнения: 12
По подразбиране

А тези стрии получажат ли се когато свалиш малко килограми при аеробните тренировки???
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th March 2006, 11:24
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако свалиш малко не, но при бързо отслабване също могат да се получат.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th April 2006, 20:14
Аватара на Tervel
Tervel Tervel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 25
По подразбиране

Ако ядеш нужното количество белтъци и въглехидрати за пропорциите ти ще качваш чиста мускулна маса,Обаче многото маса се поддържа и с много храна и то чиста: яйца извара пилета ориз мляко.....

такива сладки неща пици и мазнотии пържени ако ядеш няма да качваш чисто
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th April 2006, 20:42
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ами при вече получени стрий как може да се процедира има ли начин да се премахнат
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вдигамзамасаямадскимноого
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:28.