IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th June 2006, 11:35
Pyretta Blaze Pyretta Blaze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Vinnland
Мнения: 83
По подразбиране загуба на килограми - запазване на мускулна маса

160 см, 55 кг, 24 години
Здравейте, ще ви бъда много благодарна да ми помогнете да сваля 5-7 килограма. Целта е да си запазя мускулната маса и да работя след това за релеф...

За съжаление немога да ходя на фитнес и не обичам да бягам. Иначе тае бо-то ми се отразява много добре и даже за 3 тренировки забелязвам по-добре оформени мускули.

Не мога да се подлагам на драконови диети, защото ми скапват храносмилането и се депресирам, а и не вярвам че с гладуване 1-2 седмици могат да се постигнат трайни положителни резултати...

Благодаря ви предварително!
__________________
http://www.typeonegative.net/board/t...whosonline.gif Beautiful - yet Dangerous
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th June 2006, 11:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

след като тае бо-то ти се отразява добре,продължавай с него,не се подлагай на драконови диети,защото наистина в повечето случаи е безсмислено,просто наблягай на плодовете и зеленчуците,избягвай тежките храни,пърженото,сладкото.р зултатите няма да закъснеят
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th June 2006, 13:36
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Много добре си се насочила към Тае-Бо, този спорт много го уважавам, щом става дума за жена, която иска да отслабне малко , да оформи и стегне тялото. Продължавай 3 пъти седмично да тренираш.

Колкото до диетите, в които се изисква гладуване, ще кажа ,че са уникална глупост. Просто гледай да ядеш по-полезните храни. Поглеждай опаковката на нещата които си купуваш, вече на повечето храни пише какво съдържат и в какво количество. Просто наблегни на храните с по-високо наличие на протеин, въглехидратите гледай да са на средно ниво (до 60% в 100гр) и мазнините възможно най-ниско...и колкото деня напредва , толкова повече намалявай храните с високо съдържание на въглехидрати. (сутрин всичко е позволено ) Успех мацка
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th June 2006, 14:35
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

в този ред на мисли - може би не то4но тук е мястото на този въпрос - но след като стана дума за това, 4е на пове4ето храни пише хранителните стойности, някой попадал ли е на калори4ността на свежото сирене? едно със синьо етикет4е - на Хелиос - не е мн вкусно, тоест направо е безвкусно, ама сигурно е по-нискокалори4но. идеята ми е, толкова нискокалори4но ли е, 4е да си заменя фета-та (250кк/100гр) с това нискомасленото?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th June 2006, 14:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

е,от фета-та със сигурност ще е по-нискокалорично,така си мисля.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th June 2006, 17:11
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да, фета-та е от най-калоричните. аз днес също си купих това сирене на Хелиос, ама е гадно, остъй че е безсолно и безвкусно, ами и като гума. яла съм прясно сирене доста, ама тва на нищо не прилича. продължавам да си ям обезсолено краве сирене
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th June 2006, 07:41
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

абе фета-та е по-нискокалори4на от обикновено краве сирене - 250 кк за фетата за сметка на около 360 за нормалното краве сирене.
а пък от тва свежото - има и едно с подправки, което не е 4ак толкова никакво, ама няма ли му някой хранителната стойност?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th June 2006, 08:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

божке не мога да повярвам, погледнах си и моята таблица с калории, верно фетата има 250, а за кравето пише 300 въобще не съм поглеждала за фета, щото ми се вижда доста мазно и затова не го купувам извинявам се
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th June 2006, 11:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

е сега и мен ме шашнахте с тая фета наистина ли е по-нискокалорична от кравето на мен пък фета-та ми идва много солена,най-вече затова я избягвам
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th June 2006, 11:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Я кажете,това свежо сирене има ли нещо общо с моцарелата?Ако е подобно,ето ви за моцарела:
Моцарела(100гр) 303kcal мазнини23гр белтъчини22гр въглехидрати2гр
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: загубанакилограмизапазваненамускулнамаса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.