IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th October 2006, 12:22
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране Програма вав фитнеса :)

Здравейте!
Прегледах цялата тема на Бамби и аз имам нужда от савет,но ре6их да не развалям нейната тема с моите проблеми и затова правя нова!
Зна4и аз сам на 20! От около 2 години си ходя редовно на фитнес с леки прекасвания! Сега имах малко по-далга пауза от 3 месеца,но ето 4е в4ера пак се записах! Имам да свалям 5 кг до Коледа,което при мен е наистина МНОГО трудно! Пробвала сам разли4ни диети, програми вав футнеса,но не мн успе6ни. Единственото положително не6то от толкова висене вав фитнеса е 4е се стегнах,особено дупето и краката! Пробвала сам бягане по 5 км, аиробика, спиниг и какво ли не. Мисля 4е няма ефект по простата при4ина, 4е нямам правилна програма! Днес например имам сре6та с инстрикор,но не живея ж БГ и тук имат малко по други представаи за тренировки,кг и тн. Затова моля ви даите ми савет!!! Знам,4е тук вси4ки се занимавате активно сас спорт и имате опит! Просто споделете какво правите вие! Ако можете да нахварляте и някав режим на хранене при тренировка,6те сам мн благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th October 2006, 12:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами според мен,изчакай да видиш какво ще ти каже инструктора.Все пак на него това му е работата.
И не е Бамби,а Бимби
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th October 2006, 12:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Бамби...Бимби, все там
Мда, и на мен ще ми е интересно да прочета някакви примерни хранителни режими
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th October 2006, 12:43
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

И аз искам примерен хранителен режим.... но с точните продукти, щото като почнат с тия- калории, въглехидрати, белтъци, мелтъци и ми се завива свят.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th October 2006, 13:49
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Ооооо мн sorry Bimbi!!!
Исках да питам дали трябва да правя само кардио или и упражнения трябва. Но основно целта е да отслабна,така 4е май само кардио трябва. Видях,4е редувате кардио и упражнения. Аз до сега правих кардио за 30-40 мин и после малко преси и малко тежести за рацете.
Са6то искам да попитам на кой уреди да е кардиото-на патека,на степер или колело? Видях са6то някаде вав форума,4е е добре да се редуват вс ден.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th October 2006, 14:19
honey_bee honey_bee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Най добре е да правиш 10-15 мин кардио в началото за загряване на мускулите,след това упражненията за ръце , крака, корем и да завършиш тренировката с кардио от 40 мин.
Това да се сменят кардио уредите е мн хубава идея, един ден може да тренираш паpво на пътека, а на края на кростренажор, на следващия пътека и степер,и т.н. ГЛедай да тренираш 4 пъти в седмицата, внимавай какво и колко ядеш, и скоро ще има резултати
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th October 2006, 15:00
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
И аз искам примерен хранителен режим.... но с точните продукти, щото като почнат с тия- калории, въглехидрати, белтъци, мелтъци и ми се завива свят.
искаш ли да ти пост-на 1 мое примерно НВД-меню?
не претендирам за прецизност и перфектност, но се вмествам в границите съвсем ок
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th October 2006, 16:20
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Слжи го моля!
Аз сега сам на диета без ваглехидрати,знам 4е много не я удобряват,но май само тя деиства при мен. Но мисля 4е тя е мн подобна на НВД,така 4е я сложи!
Колко пати в седмицата тренирате? Реално лии ви се вижда 5 кг надолу до Коледа?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th October 2006, 16:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами нормално и реално е да сваляш по кило на седмица,така че,сметни го..дори да ги сваляш по-бавно от това,пак звучи напълно възможно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th October 2006, 16:33
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Уфф, дано стане,6тото просто не мога да се понасям!
Сега отивам на сре6та с трениора,после 6те ви кажа каква програма ми е саставил!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмававфитнеса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:43.