IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd September 2009, 12:53
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
evelinho, чух, че си бил умно момче, да не си станал най-после от ЦСКА бе, човек :P
Някой те е излъгал..аз съм си простичко пуберче
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd September 2009, 12:54
Аватара на cvety.gd
cvety.gd cvety.gd не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 115
По подразбиране

Според мен еМ ДжИ е права в това, което е написала, че : \"единствено разнообразната храна, приемана на по-малки порции по-често и не-яденето на джънк-фууд са решение, за да продължава да се развива нормално организма. И ако към това се добави редовен спорт, резултатите ще са повече от добри. \" При 12-годишно момиче не трябва и да става дума за стартиране на някаква диета.... както се е изразила авторката. Моето лично мнение е, че е удачно момичето да започне да се старае да се натоварва повече физически, т.е. на тази възраст е добре да се занимава активно с някакъв спорт. А ако това не я влече, виждам решение в това да ограничава храната, да я разпределя на няколко хранения през целия ден.. в ограничава имам предвид.. като почуства ситост да не се тъпче..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd September 2009, 13:11
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Човек колкото и да се бие по главата, акъл в чуждите глави няма да налее, така че май трябва да спра. Все едно съм писал на китайски и веднага след мен последваха 10 реда с гениални съвети за хранене и спорт и то с думата "ограничава" , майко мила Дано поне това момиче вече е забравило за поста си, който предполагам е пуснат в поне още 5 форума.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd September 2009, 14:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
А в този случай всяко отношение към несъществуващия проблем е неправилно, именно даването на съвети за решение ще затвърди мисълта за съществуващ проблем и ще влоши нещата. А проблем няма, следователно няма и възможни решения. Това по отношение на възможните вреди, които всъщност биха дошли от нас, а не от детето. Така че нека не му вредим и си спестим гениалните съвети.
Иванине, какво следваш
Чисто любобитство .........да не помислиш, че нещо се заяждам и да ми се нахвълиш.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd September 2009, 15:09
Аватара на cvety.gd
cvety.gd cvety.gd не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 115
По подразбиране

Иванин,

мисля че тона ти е леко нападателен първо. Само ще ти кажа че сме писали по едно и също време във форума. В крайна сметка всеки има право на мнение и това е моето. На някой като не му харесва не е длъжен да се съобразява с него. Прочетох и твоето мнение, но не го коментирам отрицателно ако си забелязал. Аз в моята глава достатъчно \"акъл\" си имам и няма нужда да ми наливат. Относно съвета ми.. опитах да го напиша по достъпно и разбираемо за момиче на 12 години, а не да се изказвам професионално.. Не си мисли че ти си единствения способен да даде компетентен и правилен съвет. Надявам се поста ми да не бъде възприет като нападка към теб. Не е лошо да се настроиш по-позитивно. Все пак не е възможно всички да сме гениални като теб

P.S. Гениалните ми редове са 8 Стига толкова спам мисля аз..
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd September 2009, 15:23
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Да бе ясно всички сме много компетентни и даваме съвети по всякакви въпроси. От много дълго време се дразня на това,но никой не ме чува Способни сме с лека ръка да посъсетваме анорексички,болимички,12 год. дечица, които по непонятни причини са решили,че във форума/ите ще получат най-точните съвети. А всъщност само си представям какви са хората,които дават съвети тук.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th September 2009, 09:03
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

kriskaata12,
аз мисля, че няма проблем! За човек на тези години е нормално да качва килограми- тялото ти започва да се променя и това е повече от нормално! Това не трябва да те притеснява! Освен това тази разлика в килограмите нищо не значи- не мен ми се е случвало за период от един ден кантара да ми даде разлика повече от килограм. Но това съвсем не означава, че съм качила 1кг за един ден! Има много фактори, които влияят на моментното тегло и дори и да се теглиш при едни и същи условия (примерно сутрин на гладно след тоалетна) разликата пак не означава, че си качила или свалила нещо! Зависи от това колко късно си яла предната вечер, какво точно, кога си си легнала ( или по-точно колко време след ядене) ... такива неща! Всичко е наред! Не трябва да се притесняваш и да започваш каквито и да е диети! Освен това, ако си се теглила на различни кантари е възможно между тях да има грешка! А ако си се теглила на един и същи кантар, който не е електронен, а със стрелка .... те са безумно неточни и на тях се регулира отместването на стрелката от нулата, което означава, че ако се претеглиш два пъти последователно, кантара може да отчета разлика от повече от 2-3 кг. Освен това, ако кантара не е на равна повърхност, какъвто и вид да е, пак дава грешка! Така, че- зарежи тези щуротии! Всичко е нормално!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th September 2009, 11:06
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Да освен това,ако има фабричен дефект в кантара или ако веднъж се мериш върху паркет,а след това върху плочки или ако имаш семки в джобовете...

8 кг. разлика...
Проблема е в това,че е на 12 год. и расте.
Така,че kriskaa готиви се за моого плюсове
Не може никога да си пак 40 кг. както си била минала година life is unfair
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th September 2009, 11:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да и едно уточнение, понеже не виждам защо електронните кантари трябва да са по-точни, само защото нямат стрелка, а имат циферблат Въпросът е кантарът да е качествен и да не се използва всеки ден, ако ще да е от 10 000 лв, пак ще започне да показва неточно, ако се качвате по 50 пъти. Дори е доста известно, че всичко НЕелектронно е по-качествено и точно, естествено не говорим за кантарите, които ползват по състезания за претегляне на спортисти, но и едва ли някой може да си позволи такъв. Всъщност кантарите за лична употреба би трябвало да бъдат забранени Понеже са един от най-вредните фактори при отслабване или напълняване и влияят на психиката много повече, отколкото дори огледалото. Кантар по-често от 1 път месечно не би трябвало да се използва, всичко друго е мания и вреди.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th September 2009, 09:50
kriskaata12 kriskaata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Как се храниш сега? Спортуваш ли нещо?
Ми общо зето започнах да се храня повече с плодове,зеленчуци,супички, есо и такива неща.. а за спорт правя разни упражнения,карам колело,скачам на важе в къщи и през деня доста се движа..Пия повечко вода ии така Мии е то как
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалякг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.